مشاوره مالی خبره: مشاور خدمات مالی در امور سراسری دبی

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من برای خرید خانه پس انداز می کنم ، اما اعتقاد اسلامی من پرداخت سود را منع می کند بنابراین نمی توانم وام را وام بگیرم. چگونه می توانم از راه شرعی به هدف خود برسم؟

پترا * یک مشاور 31 ساله خدمات مالی است که تمام وقت در دبی کار می کند. اینجا ماه پول او است …

من دو سال است که در امارات هستم. من قبلاً در منچستر زندگی می کردم و شوهرم را در حالی که در دبی زندگی می کرد ملاقات کردم ، بنابراین من زندگی کردم. ما با هم زندگی می کنیم – اخیراً در سال 2020 ازدواج کردیم – در یک آپارتمان اجاره ای. اجاره در اینجا کاملاً استاندارد است زیرا هرگز نمی دانید چه مدت اینجا خواهید بود. ما امیدواریم که هرچند طولانی مدت یا تا زمانی که امنیت شغلی داشته باشیم ، بمانیم.

من نزدیک به دو سال است که در شرکتم هستم ، آنها شرکت خوبی برای کار هستند. زندگی یک مشاور همیشه کار سخت ، و به طور کلی ساعتهای طولانی است ، اما یک تجربه عالی است. من در سال گذشته کاهش در پرداخت های بالاتر از حقوق پایه خود را دیدم ، اما معتقدم امسال نیز این حقوق پرداخت می شود.

من بیش از 10 سال در بخش خدمات مالی در بخش های مدیریت ارشد کار کرده ام ، همیشه امنیت شغلی داشته ام که از آن بسیار سپاسگزارم.

من قبلاً هیچ ملکی نخریده ام ، بنابراین هدف اصلی من در حال حاضر این است که دوست دارم شروع به خرید املاک به عنوان سرمایه گذاری کنم و آنها را بیرون بگذارم. دلم برای انگلستان تنگ شده است ، بنابراین خوب خواهد بود که احساس کنم یک قطعه کوچک از خانه ، به خصوص در شهر خودم ، دارم.

من همیشه با پول خوب نبودم ، اما اکنون پس انداز و سرمایه گذاری برای آینده را بیشتر مراقب هستم. برنامه من برای آینده این است که در نوع خودم میلیونر شوم ، این باید تقریباً در مدت زمان 12 سال محقق شود.

من از شوهر سخت کوش خودم بسیار حمایت می کنم. او کارهای خاص خود را دارد و همیشه مرا تشویق می کند تا حد امکان پس انداز و سرمایه گذاری کنم.

فمینیسم مالی: در اینجا چگونگی توانمند سازی زنان برای استفاده از ثروت خود برای ساختن دنیای بهتر توضیح داده شده است

حسابهای من

حساب جاری: 2000 پوند
حساب پس انداز: 50000 پوند
حساب سرمایه گذاری: 30000 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 84000 پوند (بدون مالیات)
دستمزد ماهانه: 7000 پوند (بدون مالیات)
سایر پرداخت های ورودی: جایزه سالانه

کارهای من

اجاره: 300 پوند (شوهر من اکثریت را پرداخت می کند ، این سهم من است)
صورتحساب: Netflix ، 5.99 پوند ؛ سیب ، 2.49 پوند ؛ آمازون نخست 3.15 پوند ؛ قبض های خانگی (مواد غذایی و لوازم حیوانات خانگی) ، 150 پوند سلام تازه ، 280 پوند
دیگر:

  • 2000 پوند پس انداز
  • سرمایه گذاری 3000 پوند
  • کمک مالی به موسسات خیریه حیوانات 100 پوندی
  • خدمات خدمتکار روزانه 300 پوند

سرریز: 1200 پوند – دوست دارم برای شام به مکان های خوب بروم. سال گذشته برای خودم یک حلقه نامزدی 2.4 عیار جدید خریداری کردم.
بودجه هفتگی: من یکی ندارم
آنچه در این ماه تاکنون صرف کردم: 900 پوند

بدهی های من

بدهی ندارم ، من بعضی اوقات از کارت اعتباری استفاده می کنم اما به محض پرداخت پول پرداخت می کنم.

نظرات من

آنچه می خواهم ذخیره کنم برای: من به هدف اصلی پس انداز خود یعنی شش ماه حقوق رسیده ام ، بنابراین پس انداز خود را ادامه می دهم و پس از پس انداز مبلغ مناسبی ، از مازاد آن به عنوان سپرده خانه ای در انگلیس استفاده می کنم. من و شوهرم نیز در نظر داریم که هر زمان این امکان را به دنیا بیاوریم بنابراین خوب است که در ازای هزینه هایی که همراه آن است پول داشته باشیم.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من اخیراً تمرکز خود را برای سرمایه گذاری و به ویژه وجوه قابل معامله (ETF) معطوف کرده ام. با این حال ، من می خواهم نمونه کارهای املاک را متنوع و ایجاد کنم ، و پس از ذخیره برخی دیگر ، یک ملک اجاره ای خریداری خواهم کرد. حق تمبر در خارج از کشور بیشتر است و همچنین سپرده ها حداقل 25 درصد است.
بخشی از من نگران است که بعید به نظر می رسد که من سود موجود در سرمایه گذاری ها را بدست آورم و بازپرداخت اولیه زیاد است و همچنین هزینه های مداوم مدیریت و مالیات ، اما من فکر می کنم که دارایی خوبی برای نگهداری طولانی مدت و بعد از آن باشد رهن پرداخت می شود من می توانم پاداش بازنشستگی را بگیرم!
بدترین عادت پول من: من قبلاً در سفارش خرید وسایل تمیز کننده خانگی به صورت عمده در آمازون وسواس داشتم و هر روز زایمان می رسید. من الان فهمیدم که من هتلی ندارم و آن را در جوانه زده ام!
نگرانی بزرگترین پول من: واقعاً خوشبختانه چیزی ندارم.
حال و هوای کنونی پول:🥳 🥰

آیا ارز رمزنگاری شده یک سرمایه گذاری مناسب است یا یک قمار خطرناک؟ آنچه شما برای دانستن نیاز دارید * اینجاست

1. حق با شماست که معامله مالیات خرید به شما کاملاً وسوسه انگیز سابق نیست. این روزها رسیدن به آن شخصیت اسرارآمیز که هرگز کار نمی کند اما از مجموعه دارایی های عظیم خود پاداش می گیرد سخت است. تا زمانی که قصد مدیریت خود ملک را نداشته باشید ، این امر از خارج از کشور مشکل خواهد بود ، یک نماینده 20٪ از درآمد اجاره شما را جابجا می کند. کسانی که واقعاً درآمد کسب می کنند ، معمولاً نمونه کار کافی کافی برای بهره مندی از صرفه اقتصادی دارند. همانطور که گفته شد ، در هر بریتانیایی چیزی وجود دارد که آرزو دارد یک نقشه (یا چندین) از خود را بچرخد. این درآمد ماهانه قابل پیش بینی ایده راحتی است و اگر جایی بخرید دیگر دوست ندارید زندگی کنید ، این نیز یک منبع امنیت است. علاوه بر برخی از سرمایه گذاری های مناسبی که زیر کمربند خود قرار داده اید ، به نظر می رسد گزینه خوبی باشد.

2. یک مانع که خرید خارج از کشور را روی حیله و تزویر قرار می دهد این است که اکثر بانک ها وام به مهاجران را دوست ندارند. دلیل آن داده ها است: از آنجا که شما در انگلستان زندگی نمی کنید ، ارزیابی توانایی و سابقه اعتبار شما را دشوارتر می کند. خبر خوب این است که دلالان وام مسکن ویژه ای وجود دارند که می توانند به شما در یافتن بهترین معامله کمک کنند اما خبر بد این است که احتمالاً به سپرده بسیار بیشتری نیاز دارید. بدون داشتن دارایی موجود که می تواند به عنوان امنیت استفاده شود ، احتمالاً در حال صحبت با 30٪ یا بیشتر هستیم.

3. تعطیلات تمبر هنوز هم برای گرفتن است. با تشکر از بودجه Rishi ، مالیات جدیدی از اول آوریل وضع شد که به این معنی است که خریداران بین المللی ، از جمله مهاجران ، باید 2 additional اضافی حقوق تمبر تمبر پرداخت کنند. این مبلغ علاوه بر 3 درصد اضافی موجود در خرید خانه های “اضافی” است. آخ. هرچند وحشت نکنید … چون قبلاً مالکیت نداشته اید ، این هزینه از شما دریافت نمی شود. بنابراین ، برای تحقق بخشیدن به این واقعیت: فرض کنید شما یک ملک 300،000 پوندی را در انگلیس خریداری کرده اید ، باید 6000 پوند شهریه بپردازید ، در مقابل 0 پوندی که خریدار مقیم انگلستان برای اولین بار پرداخت کرده است.

4- هنگامی که مبالغ را انجام دادید (اگر هنوز گیج شده اید ، در اینجا یک خرید مفید برای اجازه دادن به ماشین حساب مهر) وجود دارد و یک کارگزار وام مسکن پیدا کرده اید ، آنها می توانند به شما کمک کنند وام دهنده ای را تهیه کنید که مایل است اولین خریدار ، مهاجرت ، خرید به شما را ارائه دهد. رهن بگذارید. یکی دیگر از مزایای استفاده از کارگزار وام مسکن این است که آنها می توانند در زمینه کارهای اداری و برنامه ها به شما کمک کنند. این امر می تواند هنگام استفاده از خارج از کشور حیاتی باشد و محدود به منطقه زمانی دیگری باشد.

5. با داشتن نقشه های دارایی خود ، وقت آن است که برای یک ثانیه بزرگنمایی کنید. می خواهید میلیونر شوید یک جاه طلبی معتبر است. برونو مریخ و یک گروه کامل از افراد مشهور و کارآفرین به خوبی و واقعاً این رویا را در روان ما تقویت کرده اند. همانطور که گفته شد ، من فکر می کنم رویکرد واقع بینانه تر و انگیزشی تر ، ترجمه این واقعیت است. منظورت از “میلیونر” چیست؟ آیا در مورد ارزش خالص است یا درآمد خالص؟ آیا در مورد سبک زندگی است یا امنیت؟ در اینجا هیچ درست و غلطی وجود ندارد اما بررسی کنید که این جاه طلبی برای شما شخصاً چه معنایی دارد ، سپس آن را عملی کنید. موفق باشید!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

آیا حساب های مشترک مربوط به گذشته است؟ 6 زن از نظر مالی مشترک وزن می کشند (و نظرات آنها شگفت آور است)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>