مشاوره مالی خبره: معلم تمام وقت در امور مالی همه گیر دبی

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

سوفیا * 29 ساله معلمی تمام وقت است که از چهار سال گذشته در دبی زندگی می کند. این دفتر خاطرات پول اوست …

من چهار سال گذشته در دبی زندگی کردم. من پس از اتمام دوره PGCE در دانشگاه مستقیماً به اینجا آمدم و از آن زمان در اینجا در یک مدرسه خصوصی مشغول تدریس هستم. من در ابتدا فقط قصد داشتم یک سال بمانم ، اما سبک زندگی شما را به خود جذب می کند!

من تنها در آپارتمانی زندگی می کنم که مدرسه ام بخشی از آن را می پردازد اما قصد دارم بعد از تابستان با دوست پسرم زندگی کنم. اکثر مدارس این مدرسه مدارس خصوصی هستند ، بنابراین بیشتر شبیه به مشاغل اداره می شوند تا مدارس. این چالش های خاص خود را به همراه دارد ، اما در کل من از کارم لذت می برم و بچه ها را دوست دارم.

6 قانون ساده برای مدیریت امور مالی خود پس از قفل کردن که همه می توانند به آن پایبند باشند

من بسیار خوش شانس بوده ام که Covid اصلاً بر روی حقوق من تأثیر نگذاشته است. محدودیت ها در بیشتر موارد همه گیر در مقایسه با انگلیس حداقل بوده اند ، بنابراین من بسیار خوش شانس هستم که هنوز هم توانسته ام از همه مزایای زندگی در دبی لذت ببرم.

من قصد ندارم بیش از چند سال اینجا بمانم که پول بیشتری پس انداز کردم – و صرفاً در 12 ماه گذشته صرفه جویی را شروع کردم. اما اگر به انگلستان برگردم باید از حقوق NQT شروع کنم ، این بدان معناست که حقوق من تقریباً نصف خواهد شد. گزینه دیگر انتقال به ایرلند است (دوست پسر من ایرلندی است) ، اما برای تدریس در مدارس آنجا باید سطح مشخصی از ایرلندی را صحبت کنید.

حسابهای من

حساب جاری: 600 پوند (من تازه تعطیلات رزرو کردم!)
حساب پس انداز: 14000 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 38،400 پوند (حقوق در اینجا بدون مالیات است)
دستمزد ماهانه: 3200 پوند
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

اجاره دادن: 300 پوند
صورتحساب: 210 پوند (اجاره اتومبیل ، قبض برق / آب ، قرارداد تلفنی)
دیگر: 2000 پوند (پول پس انداز ، غذا و غیره)
سرریز: من نمی توانستم روی این رقم بگذارم! برنزهای ته ته تقریباً در هر آخر هفته یک عامل مهم در این یکی هستند. هر بار تقریباً 60 پوند هزینه دارند.
بودجه هفتگی: 200 پوند (من سعی می کنم این مقدار را به خودم اختصاص دهم اما تا زمانی که همه صورتحساب هایم پرداخت شود و پول به حساب پس انداز من وارد شود در این مورد سخت گیری نمی کنم).
آنچه در این ماه صرف کردم: 3000 پوند (تقریباً) – مقداری از حساب پس انداز من برای پرداخت هزینه تعطیلات.

من مبلغ 46 هزار پوند مدرس دانشگاه هستم. من توانسته ام در پس انداز پس انداز کنم و می خواهم با شریک زندگی ام خانه ای بخرم – از کجا شروع می کنیم؟

بدهی های من

وام دانشجویی ، کارت اعتباری در انگلستان ، که هر ماه مبلغ کمی را فقط برای ادامه اعتبار اعتباری ام پرداخت می کنم.

فکرهای من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: خرید خانه ، مسافرت بیشتر.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من باید به طور قطعی در مورد امور مالی ، حقوق بازنشستگی و غیره فکر کنم.
بدترین عادت پول من: نوشتن همه این مطالب باعث شده است که بفهمم چقدر به هزینه هایی که می کنم توجه نمی کنم! من نمی گویم که من در قبال پول بی مسئولیت هستم زیرا همیشه به محض پرداخت هر قبض و غیره آنها را پرداخت می کنم ، اما باید هزینه های خود را با دقت بیشتری بررسی کنم تا بتوانم پس اندازهای خود را به حداکثر برسانم.
نگرانی بزرگترین پول من: چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من دبی را ترک می کنم زیرا من به سبک زندگی و حقوق و دستمزد اینجا عادت کرده ام.
حال و هوای کنونی پول: ✈️ 🍾

کارشناس ما چه می گوید

1. تنظیمات هزینه
اگر واقعاً نگران انطباق با نصف حقوق با سبک زندگی در انگلیس هستید ، پس می توانید اکنون زندگی خود را شروع کنید. فاکتور گرفتن در هر تفاوت در هزینه های زندگی ، شروع به پرداخت معادل حقوق انگلستان و پس انداز بقیه به صورت خودکار کنید. پس انداز شما افزایش خواهد یافت و این یک روش مطمئن برای مقابله با زندگی با درآمد کم است. با این حال ، ممکن است کمی افراطی باشد. زندگی در دبی بدون اینکه بتوانید از دبی لذت ببرید احساس پوچی می کند. این یک گزینه است ، اما ممکن است رویکرد سالم تری وجود داشته باشد …

1. مرد مالیات باشید
در عوض ، سعی می کنم تعادل سالمی بین پس انداز برای آینده و لذت بردن از زندگی در خارج از کشور برقرار کنم. بهترین راه برای تحقق این امر اولویت بندی پس انداز خود است. درباره رقمی که می خواهید هر ماه پس انداز کنید تصمیم بگیرید و آن را غیرقابل بحث کنید. این کار را با در نظر گرفتن اینکه چه مقدار پول می خواهید به انگلیس برگردانید و به عقب کار کنید ، کار کنید. چه چیزی برای ذخیره هر ماه نیاز دارید؟ با توجه به اینکه شما بدون مالیات زندگی می کنید ، ممکن است راهی شسته رفته برای این کار مالیات دادن از خودتان باشد. به محض آنکه چک چک پرداخت شود ، حداقل 20٪ را پس انداز کنید. نه اگر ، نه اما آنچه باقی مانده صرف هزینه شما است.

3. برانچ غذای دلپذیر و متناسب با محتوای قلبتان
خوب ، خوب نوع. برای تحقق همه اینها و مهمتر از همه ، برای جلوگیری از وسوسه فرو رفتن در پس اندازهای خود ، مجبور به انتخاب و برنامه ریزی هستید. تعطیلات و میان وعده پرجنب و جوش فراتر از حد مجاز است ، اما بودجه ماهانه را برای خواسته های خود تعیین کنید – به عنوان مثال پس انداز سفر ، صرف غذا در خارج از منزل و نیازهای خود – به عنوان مثال قبض های آب و برق و اجاره. اگر برنامه بانکی شما از این ویژگی برخوردار باشد ، داشتن حساب های مختلف برای مدیریت خواسته ها و نیازهای شما یا استفاده از “گلدان” به شما کمک می کند. خودت گفته ای نگاهی دقیق و دقیق به جایی که پول شما می رود یک تمرین ترسناک اما ارزشمند است. به کاری فکر کنید که بدون خوشگذرانی در مقابل آنچه که برای شما واقعی شادی می کند ، می توانستید خوشبختانه انجام دهید.

4. بهترین راز
من در مورد کلمه P صحبت می کنم بسیاری از ما تقریباً برای سالهای بعد خود آمادگی نداریم (به ویژه زنان) و مزایای شگفت انگیز (و پول رایگان) را که با فکر آینده و سرمایه گذاری در گلدان های بازنشستگی همراه است ، از دست می دهیم. اگر کارفرمای فعلی شما چنین پیشنهادی را به شما ارائه نمی دهد ، پس به دنبال راه اندازی یک مستمری شخصی در انگلیس باشید و مشارکت در آن را شروع کنید. داشتن مستمری همچنین شما را به یک سرمایه گذار تبدیل می کند ، این بدان معناست که شما از “ترکیب” بهره مند می شوید. اثر گلوله برفی سرمایه گذاری در یک دوره طولانی. این تقریباً نزدیکترین چیز به جادوی دنیای مالی است که می تواند ارائه دهد.

5. بازگشت بزرگ
با نزدیک شدن بازگشت شما به انگلستان ، ممکن است بخواهید هزینه های خود را بیشتر پس بگیرید و خود را با زندگی کمی بوجی تنظیم کنید. به یاد داشته باشید ، جابجایی ارزان نیست ، بنابراین شما باید تمام هزینه های اضافی پروازهای شرکت های حمل و نقل را در نظر بگیرید. هنگامی که شغل NQT خود را پیدا کردید ، پس از آن می توانید بودجه خود را بازنشانی کنید و حتی ممکن است روند خرید خانه را شروع کنید ، و آن پس اندازهای سخت بدست آمده را استفاده کنید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید.

بهترین (کاملاً رایگان!) ابزار مدیریت پول برای کمک به شما در پس گرفتن امور مالی خود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>