مشاوره مالی خبره: کارمند دولت تازه مجرد در امور مالی همه گیر منچستر

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …
و فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید.

من 26 سال دارم که 29 هزار پوند درآمد دارم ، چگونه می توانم پس اندازم را افزایش دهم و اکنون امتیاز اعتباری خوبی کسب کنم تا خودم را برای آینده تنظیم کنم؟

آنا * 31 ساله است ، تازه مجرد است و تمام وقت به عنوان یک کارمند دولت کار می کند. او در خانه با خانواده در منچستر زندگی می کند و می خواهد مکان خودش را بخرد. اینجا ماه پول اوست …

من در منزل با پدر و مادرم در منچستر زندگی می کنم. من تابستان گذشته پس از جدایی از دوست پسر پنج ساله ام با آنها بازگشتم. ما می توانستیم مکانی را با هم اجاره کنیم ، بنابراین بازگشت در خانه مادر و پدر در سن 31 سالگی کمی شوکه کننده بود. اما آنها بسیار درخشان بوده اند ، آنها به من اجازه دادند در صورتحساب ها و خرید غذا کمک کنم اما آنها با اصرار من هرچه را برای اجاره خرج می کردم کنار بگذارم تا پس انداز یک ودیعه را در یک آپارتمان خودم ذخیره کنم.

من یک کارمند دولت هستم ، تقریباً چهار سال است که در کارم هستم. بیشتر اوقات از آن لذت می برم ، کار در خانه در همه گیری کار سختی بوده است ، اما من دوستان زیادی دارم که کار خود را از دست داده اند و یا در حال انجام کار بوده اند ، بنابراین احساس خوشبختی می کنم که این کار را دارم. و زمینه های خوبی برای پیشرفت شغلی نیز وجود دارد – من امیدوارم که در چند ماه آینده ارتقا پیدا کنم که به معنای کمی بیشتر پول باشد.

هنگامی که همسر سابق و من از هم جدا شدیم ، احساس کردم نه تنها رابطه ای را از دست داده ام ، بلکه احتمال اینکه بتوانم از پس هزینه های خرید مکانی در چند سال آینده برآیم نیز هستم. این تقریباً بزرگترین اضطراب مالی من در حال حاضر است. اگر من می خواهم دوباره خودم زندگی کنم ، یا اجاره کنم یا خرید کنم ، قیمت آن به عنوان یک فرد مجرد بسیار گران تر است. با گفتن این حرف ، پولی که در سال گذشته برای پرداخت نکردن اجاره و بیرون رفتن یا تعطیلات در یک سال گذشته پس انداز کرده ام به معنای این است که من اکنون مبلغ مناسبی پول برای سپرده گذاری دارم.

من دیده ام که دولت اکنون 95٪ ضمانت رهن را انجام می دهد ، اما من کاملاً مطمئن نیستم که چگونه کار می کند. یک ظرف پس انداز کمی بیش از 12000 پوند در ISA نقدی خود دارم – که 5٪ از املاک 240،000 پوندی است ، اما به نظر می رسد خیلی خوب باشد که بخواهم با این مبلغ وام مسکن بگیرم؟ و من مطمئن هستم که در خرید ملک هزینه های دیگری نیز وجود دارد ، بنابراین حدس می زنم قبل از اینکه این موضوع را در نظر بگیرم ، باید پس انداز بیشتری انجام دهم (به علاوه ، اگر از کل پس انداز خود برای سپرده استفاده کنم ، من در صورت از دست دادن کار من شبکه ایمنی برای شما باقی نخواهد ماند). آیا داشتن مالکیت مکان شخصی خود در آینده نزدیک یک آرزوی لوله کشی است یا ضمانت رهن 95٪ چیزی است که باید به طور جدی بررسی کنم؟

آیا می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ اینها نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

حسابهای من

حساب جاری: 657 پوند
حساب پس انداز: 12300 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 32000 پوند پیش از مالیات ؛ 24656 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
دستمزد ماهانه: پیش از مالیات 2،667 پوند ؛ 2.055 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: زندگی با پدر و مادرم اجاره رایگان
صورتحساب: من ماهیانه 200 پوند برای تهیه صورتحساب و غذا کمک می کنم. قبض تلفن ، 25 پوند Spotify ، 10 پوند Netflix ، 10 پوند کمک مالی خیرات ، 20 پوند من اخیراً از طریق حسابهای خود وارد شده و سفارشات و اشتراکهای طولانی را لغو کردم تا هزینه های خود را کاهش دهم.
دیگر: من سعی می کنم ماهانه 800 پوند پس انداز کنم که اکنون اجاره پرداخت نمی کنم.
سرریز: من اخیراً چند لباس جدید خریداری کرده ام که پیش بینی تسکین قفل شده است ، و خواهرم اخیراً کار جدیدی پیدا کرده است ، بنابراین من یک بطری شامپاین برای او فرستادم تا جشن بگیرد.
بودجه هفتگی: من می دانم که باید ، اما واقعاً یکی ندارم!
آنچه در این ماه صرف کردم: حدود 500 پوند تاکنون.

بدهی های من

فقط وام دانشجویی من– فکر می کنم حدود 20 هزار پوند مانده است که می توانم پرداخت کنم. من یک کارت اعتباری دارم ، اما زیاد از آن استفاده نمی کنم و هر ماه آن را پرداخت می کنم.

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: مکانی از خودم! پدر و مادرم عالی هستند اما من نمی خواهم چند سال دیگر در خانه زندگی کنم.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من حدس می زنم که املاک یک سرمایه گذاری است ، اما اگر بخواهم خودم را با وام مسکن طبقه بندی کنم ، سعی می کنم در آینده سرمایه گذاری کنم.
بدترین عادت پول من: نگرانی درمورد پول ، ریختن لباس و وسایل برای آپارتمان آینده ام تا حالم بهتر شود و سپس نسبت به خرج کردن احساس گناه کنم.
نگرانی بزرگترین پول من: توانایی داشتن هزینه های زندگی تنها.
حال و هوای کنونی پول: 🤞 🏡

مهار اشتیاق برای صرفه جویی در تأثیرات شما فقط در موجودی بانکی شما تأثیرگذار است – نحوه انجام این کار در اینجا آورده شده است

کارشناس ما چه می گوید

1. مشکلات مجرد
این یکی از بزرگترین بی عدالتی های بازار رهن است. واقعیت این است که خرید یک آپارتمان سخت خواهد بود ، مگر اینکه با یک بانکدار سرمایه گذاری یا یک کودک صندوق اعتماد همراه شوید. یک درد بسیار واقعی و قابل درک در تماشای دوستان در روابط وجود دارد که شما را در مسیر سریع مالکیت خانه پشت سر می گذارد. من فقط می توانم تصور کنم که بعد از یک جدایی چقدر سخت باشد اما فکر می کنم شما در مکان بهتری از آنچه احساس می کنید هستید. بگذارید از طریق گزینه هایتان با شما صحبت کنم …

2. گلوله جادویی؟
با بودجه ماه مارس ، اخبار زیادی برای خریداران و فروشندگان مسکن منتشر شد. تمدید تعطیلات تمبر و طرح جدید و براق ضمانت وام 95٪ که برای تبدیل اجاره بهای به نسل خرید طراحی شده است. ووپ دقیقاً همان چیزی که به آن نیاز داریم ، درست است؟ خوب ، نوعی این طرح به این معنی است که وام دهندگان می توانند وام های رهنی را با حمایت دولت صادر کنند. به طور خاص ، آنها وام های 95٪ LTV (وام به ارزش) هستند. این وام برای خرید یک ملک با سپرده حداقل 5٪ است و به مدت 18 ماه تا دسامبر 2022 ادامه خواهد داشت. دلیل این که لزوما راه حلی نیست که شما امیدوارید این است که هنوز محدودیت مقرون به صرفه را دارید ارزیابی: مانند هر وام دیگر ، شما می توانید به طور معمول بین 3.5 تا 4.5 برابر درآمد خانوار خود وام بگیرید ، که برای شما حدود 145000 پوند است. این می تواند برای خرید یک آپارتمان کوچک در منچستر کافی باشد ، اما این عامل اصلی خریداران مجرد است – با هم تیم شوید و می توانید خیلی بیشتر وام بگیرید.

3. افزایش قدرت درآمد
قول می دهم همه چیز از اینجا مثبت تر می شود. بنابراین ، طرح ضمانت رهن دقیقاً پیشگامانه نیست ، اما روشهای دیگری نیز برای امکان خرید بیشتر وجود دارد. یکی از گزینه های واضح اما آسان تر از کار انجام شده ، افزایش درآمد برای افزایش وام و سپرده گذاری است. تبلیغات شما در اینجا مفید خواهد بود ، اما گزینه های دیگر ممکن است شروع یک حرکت شغلی یا حرکت کمتر مطلوب تغییر کارها باشد. اگرچه البته ، نباید از امنیت بخش عمومی استشمام شود. میانبر دیگری برای افزایش پس انداز شما با Lifetime ISA است که هر ساله 25٪ پاداش رایگان با پس انداز تا 4000 پوند دریافت خواهید کرد (این مبلغ 1000 پوند شیرین است!)

4. برنامه ریزی
مطمئناً ، افزایش درآمد می تواند کمک کند ، اما هنوز هم بالقوه صدها هزار مبلغی که شما و همسران همراه خود می توانید وام بگیرید ، وجود دارد. برای جبران این شکاف ، بهترین شرط شما طرح ها است. طرح Help to Buy Equity Loan به شما امکان می دهد علاوه بر وام خود ، حداکثر 20٪ از هزینه یک خانه جدید (40٪ در لندن) را از دولت وام بگیرید. در شمال غربی انگلیس ، حداکثر قیمت املاک با استفاده از این طرح 224،000 پوند است ، بنابراین فرض کنید شما 200،000 پوند راهنمای خرید ملک پیدا کرده اید ، حداکثر مبلغ وام کمک به خرید سهام 20٪ (40،000 £) را استفاده کرده و پس انداز کرده اید سپرده 20 هزار پوندی ، پس از آن 140 هزار پوند رهن نیاز دارید که با درآمد شما قابل انجام است. البته ، مواردی وجود دارد که باید در نظر گرفت: در حالی که وام سهام در پنج سال اول بدون بهره است ، هزینه ها می توانند از سال ششم به بعد تسریع شوند و ساخت های جدید به طرز مشهودی از نظر قیمت متورم هستند. قبل از اقدام به تحقیق در مورد طرح وام کمک به خرید سهام در اینجا انجام دهید.

5. امیدوار باشید
گزینه نهایی شما می تواند طرح مالکیت مشترک باشد ، که به شما کمک می کند بخشی از یک ملک را بخرید و بقیه را اجاره کنید. برای بعضی ها گزینه بسیار خوبی است اما درک خطرات و مزایا بسیار مهم است ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر به اینجا و اینجا نگاهی بیندازید. توصیه جدایی من این است که دلسرد نشوید. شما حقوق خوبی دارید و جدایی شما باعث شده نقره ای صرف وقت گرانبها با پدر و مادر و فرصت پس انداز ودیعه کنید. گرچه محدودیت های موقت استقلال شما دردناکی است ، اما برای همیشه لطفاً نیست و به زودی مکانی برای تمام وسایل خانه خود خواهید داشت!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها ناشناس هستند.

افزایش COVID به اعتبارات مالیاتی با یک بار پرداخت جایگزین می شود – آنچه در اینجا باید بدانید ، از جمله افراد واجد شرایط

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>