مشاوره مالی متخصص: امور مالی همه گیر مدرس دانشگاه

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما در مورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی صحبت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر اقتصادی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

اولیویا * 29 ساله ، مدرس و پژوهشگر تمام وقت دانشگاه در شفیلد است. او در حال حاضر با شریک زندگی خود آپارتمان اجاره کرده است ، اما آنها امیدوارند که به زودی مکانی را خریداری کنند. اینجا ماه پول اوست …

امور مالی من خوشبختانه هر لحظه خوب هستند – من در حال حاضر یک آپارتمان دو تخته را با شریک زندگی خود اجاره کرده ام و هیچ یک از مشاغل ما تحت تأثیر Covid قرار نگرفته است. او در یک بیمارستان کار می کند بنابراین قطعاً یک کارگر اصلی است و من فکر می کنم من ممکن است در این گروه طبقه بندی شوم زیرا من به دانشجویان دانشگاه تدریس می کنم. من کارم را دوست دارم – من انعطاف پذیری را دوست دارم و درآمد کافی را کسب می کنم ، اما من فقط یک مسیر شغلی را کاملاً شناخته ام و باید اعتراف کنم که برای باز کردن بالهایم و رفتن به بخش خصوصی احساس یک خارش می کنم.

6 قانون ساده برای مدیریت امور مالی خود پس از قفل کردن که همه می توانند به آن پایبند باشند

من از گفتن این حرف افتضاح هستم اما در واقع طی چند ماه گذشته هر دو توانسته ایم پس انداز کنیم. من از سفرهایی که از سال 2017-2019 انجام داده ام و از زمانی که خودم کل آپارتمانم را نقل مکان و مبله کردم (قبل از اینکه با شریک فعلی خودم آشنا شوم) حدود 2600 پوند بدهی کارت اعتباری داشته ام. آن را روی کارت اعتباری بدون بهره قرار داده و ماهیانه 225 پوند پرداخت می کنم. اگر بخواهم می توانم مبلغ بیشتری از آن را پرداخت کنم اما می توانم از عدم پرداخت سود نیز بهره مند شوم!

من و شریک زندگی ام به دنبال خرید خانه با هم هستیم و فکر می کنم بیشترین دغدغه های مالی من از همین جا است. ما در مورد مدت وام مسکن واقعاً نظرات متفاوتی داریم (فکر می کنم باید حداکثر آن را افزایش دهیم زیرا درآمد وی طی چند سال آینده زیاد خواهد شد ، اما ترجیح می دهد جای ارزان تری پیدا کند و سریعتر آن را پرداخت کند) . اگرچه ما در حال دستیابی به یک رسانه شاد هستیم. من نگران این هستم که چه مقدار از حقوق ماهانه خود را به وام بدهم و چه مقدار پول برای لذت بردن از زندگی خود صرف کنم.

حسابهای من

حساب جاری: 8000 پوند
حساب پس انداز: 25000 پوند (این ودیعه خانه من است)

درآمد من

حقوق سالانه: 46،718 پوند قبل از مالیات ؛ 32،424 پوند پس از مالیات
دستمزد ماهانه: 3.893 پوند پیش از مالیات ؛ 2،702 پوند پس از مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: من سالانه 15 هزار پوند حقوق مشاوره کسب می کنم

کارهای من

اجاره دادن: 400 پوند اجاره ای
صورتحساب: 67 پوند گاز و برق؛ 28 پوند باند پهن آسمان ، مالیات شورای 115 پوندی ، 33 پوند قبض آب ؛ و سپس حدود 80 پوند برای بیمه حیوانات خانگی ، Spotify ، Amazon Prime ، Netflix ، کمک های خیریه و غیره هزینه می کنم
دیگر: 225 پوند بدهی 200 پوند پس انداز من
سرریز: من خریدار بزرگ هدیه هستم و ماه گذشته دوست خود را با AirPods آشنا کردم! من سعی می کنم غرقاب هایم را به حداقل برسانم اما به نظر می رسد که هر ماه چیزی چیزی مرا از بین می برد …
بودجه هفتگی: ما در این مورد کمی آشغال داریم و یکی نداریم
آنچه در این ماه صرف کردم: من با حساب جاری 8196 پوند به فوریه رفتم و ماه را با 6134 پوند به پایان رساندم. اون همه پول کجا رفت ؟؟ !! ؟؟

بدهی های من

کارت اعتباری: بازپرداخت ماهانه 225 پوند
بدون بازپرداخت وام دانشجویی

من 28 دلار پوند در روابط عمومی کار می کنم ، اما قرارداد موقت من در این ماه به پایان می رسد. اگر نتوانم کار جدیدی پیدا کنم چگونه می توانم امور مالی خود را مدیریت کنم؟

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: من می خواهم سپرده خانه ام را افزایش دهم و به اندازه کافی برای صندوق “روز بارانی” باقی مانده و همچنین مکان را به زیبایی فراهم کنم. به نظر من به نوعی فکر می کنیم که برای صرفه جویی در وقت طولانی تری باید در آپارتمان بمانیم ، اما هر دو احساس می کنیم در اینجا واقعا همکاری کرده ایم و برای یک باغ ناامید هستیم!
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من هر ماه پول زیادی برای مستمری خود می گذارم ، اما هرگز حتی به سرمایه گذاری فکر نکرده ام – نمی دانم از کجا شروع کنم! من می خواهم پولم را در یک خانه بگذارم ، اما همچنین مطمئن باشم که برای 60 سالگی تعطیلات مادر و دیدن پدرم (که در جنوب شرقی آسیا زندگی می کند) به اندازه کافی پس مانده ام.
بدترین عادت پول من: خرید چرندری که من کاملاً نیازی به آن ندارم. این برای محیط زیست بد و برای سیمهای کیف من بد است !!!
نگرانی بزرگترین پول من: صادقانه؟ خرید ملکی که بدان معنی است که من آنقدر برای آن هزینه می کنم که نمی توانم زندگی کنم …
حال و هوای کنونی پول: 🏡 🤯

یک راهنمای واقعا ساده برای حقوق بازنشستگی و اطمینان از بازنشستگی با شرایط خود

کارشناس ما چه می گوید

1. با قدیمی
خرد سنتی در مورد خرید خانه این است که شما باید بیشتر وقت خود را صرف کنید. scrimp و پس انداز کنید تا بزرگترین ملک با بزرگترین باغی را که می توانید خریداری کنید. این منطقی است (ish) ؛ خرید خانه گران قیمت AF است ، به ویژه هنگامی که Stamp Duty کاملاً بازگشت می کند و با نرخ بهره در پایین ترین زمان ، احساس بی احتیاطی می کند. با این حال ، از طرف مقابل ، نرخ بهره فقط یک راه دارد. اکنون ، ما انتظار یک جهش قریب الوقوع را نداریم ، اما در نهایت ، در طول وام شما ، احتمالاً شاهد یک سری افزایش های ناچیز خواهیم بود.

2. خریداران اولین بار مواظب باشید
بنابراین این برای شما چه معنایی دارد؟ خوب ، فقط 3٪ افزایش در نرخ شما می تواند 100 £ بیشتر در بازپرداخت ماهانه باشد. در سال 2016 ، مارک کارنی ، رئیس سابق بانک انگلیس به این توصیه حکیمانه گفت: “ما به مردم توصیه می کنیم که با احتیاط عمل کنند. اگر در حال گرفتن وام مسکن هستید ، در برخی از مراحل زندگی آن وام ، شرایط دشوار خواهد بود. شما می خواهید بتوانید اطمینان حاصل کنید که می توانید وام را حتی اگر شرایط سختی داشته باشید ، ارائه دهید ، بنابراین به این فکر کنید که نرخ بهره کجا می رود ، در طول عمر وام آن دستمزد به کجا می رود. ” این امر به ویژه برای خریداران اولین بار مهم است. نه تنها احتمالاً رهن وام به ارزش بالاتری (سلام ، طرح جدید تضمین وام 95٪ …) دارید ، بلکه در صورت بالا رفتن بازپرداخت وام ، احتمالاً دارایی های مالی کمتری برای محافظت از خود دارید. آنچه شما نیاز دارید یک بافر است …

زنان هزاره به دلیل شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی می توانند با “فقر بازنشستگی” مواجه شوند

3. یک بافر بسازید
بنابراین با در نظر داشتن همه اینها ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که وامی را پرداخت کنید که واقعاً توانایی پرداخت آن را دارید و آن را از پس طوفان های زندگی بر می آورد. چطور این کار را بکنیم؟
اول ، شما نیاز به یک ماشین حساب وام دارید. حسابگر رهن Money Advice Service کاملاً مناسب است زیرا به شما نشان می دهد در صورت افزایش 3٪ در نرخ بهره ، بازپرداخت های شما چگونه خواهد بود. در چهره های خود ظاهر شوید و ببینید آیا می توانید سبک زندگی فعلی خود را حفظ کنید یا خیر. در مرحله بعد ، ما باید بسیاری از فرضیاتی را که ارائه می دهید به چالش بکشیم. آیا مطمئن هستید که درآمد خانوار شما بالا می رود؟ آیا می خواهید خانواده ای داشته باشید؟ در مورد تغییر شغلی که عنوان کردید چطور؟ افزونگی؟ به تمام این موارد احتمالی و معنای آن برای درآمدتان فکر کنید. به خاطر داشته باشید که رقم بازپرداخت بالاتر نیز – آیا وام شما هنوز مقرون به صرفه است؟ اگر هر یک از این سناریوها منجر به “اوه ****” بزرگ شود ، ممکن است بخواهید وام کمتری در نظر بگیرید.

4. جلسه پول
با در نظر داشتن این مبالغ ، باید درک بهتری از بودجه واقعی خانه داشته باشید. با این حال ، بسیار مهم است که شما هر دو در اینجا در یک صفحه هستید. به جای اینکه این کار را به تنهایی انجام دهید و برنامه های بزرگ خود را در نیمه دیگر خود بهم بزنید ، یک شب را اختصاص دهید تا با هم یک جلسه برنامه ریزی داشته باشید. یک بطری را ترک کنید و مراحل را طی کنید. با پارک کردن پیش فرض ها و ترجیحات خود و پایبند بودن به واقعیت های سخت سرد ، سعی کنید مقداری از احساسات را از آن خارج کنید.

5. این اتفاق بیفتد
پس از اینکه تصور تقریبی از قیمت ارزان قیمت داشتید ، باید تصمیم بگیرید که آیا اکنون آماده شروع فرآیند هستید یا خیر. در هر صورت ، این یک فرصت طلایی است تا بودجه خود را به صورت زوج مرتب کنید. این کار را با چیزی مانند بودجه 50:30:20 تطبیق داده شده یا بازی خود را با برنامه های بودجه بندی فوق العاده هوشمند مانند Monzo ، Yolt یا Cleo ساده کنید. سرانجام ، اگر به کمک اضافی نیاز دارید ، مشاوران وام مسکن راهی برای انتخاب شما هستند. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا بهترین معامله را پیدا کنید ، بلکه می تواند ذهن شما را در مورد مقرون به صرفه آرام کند. موفق باشید!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] برای دستیابی به مشاوره متخصص ما ، متناسب با امور مالی ، دفتر خاطرات خود را ارائه دهید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید GLAMOUR در فیس بوک ، Money Matters ، بپیوندید.

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب می اندازد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>