مشاوره مشروبات الکلی WHO به زنان در سنین کودکی لقب Sexist

[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی به دلیل اینكه زنان در سنین باروری باید از مصرف الكل به طور كامل خودداری كنند ، به دلیل اینكه به احتمال زایمان آنها آسیب می زند ، مورد انتقاد قرار گرفت.

پیش نویس برنامه اقدام جهانی الکل برای 20-20-2022 WHO از کشورها خواسته است تا “توجه مناسب به پیشگیری” از مصرف در گروه های خاص ، از جمله کودکان ، نوجوانان و زنان در سنین باروری داشته باشند.

این مشاوره مقامات WHO را به “جنسیت طلبانه و پدرانه بودن” متهم کرده است که پس از ارائه توصیه های جهانی به همه زنان ، صرف نظر از اینکه آیا آنها قصد بچه دار شدن دارند یا نه ، متهم شدند.

راهنما در مورد مضرات نوشیدن هشدار می دهد و می گوید: “یكی از مهمترین مظاهر آسیب رساندن به اشخاص غیر از نوشیدن افراد ، قرار گرفتن در معرض الكل قبل از تولد و ایجاد اختلالات طیف الكل جنین است.

برای استدلال اینکه برنامه های نظارت بر مصرف الکل در مادران باردار راه دیگری برای شیطان پرستی زنان است ، لازم نیست که شما یک فمنیست باشید.

این پیش نویس اضافه کرد: “باید به جلوگیری از شروع نوشیدن در کودکان و نوجوانان ، جلوگیری از نوشیدن در زنان باردار و زنان در سنین باروری و محافظت از افراد در برابر فشار برای نوشیدن توجه مناسب شود.”

مت لمبرت ، مدیر اجرایی گروه پورتمن ، نهاد تنظیم کننده الکل در انگلیس ، در مورد توصیه WHO گفت: “علاوه بر اینکه جنسیتی و پدرانه است و به طور بالقوه آزادی های اکثر زنان را محدود می کند ، فراتر از توان آنها است. و ریشه در علم ندارد. “

سال گذشته ، انستیتوی ملی بهداشت و تعالی مراقبت پس از پیشنهاد اینکه مصرف الکل زنان باردار در پرونده پزشکی کودک آنها ثبت می شود ، برای کمک به تشخیص و جلوگیری از اختلال طیف الکل جنین (FASD) مورد انتقاد قرار گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>