مشاوره وام از یک کارشناس مالی

[ad_1]

دوست داشته باشید یا آن را دوست داشته باشید ، علی رغم رونق چشمگیر قیمت خانه ها و سیستم رهنی نسبتاً مات ، سوار شدن به نردبان ملک هنوز یک نقطه عطف اساسی در بزرگسالان است. همه گیری باعث شده بسیاری از زنان جوان برای اولین بار با مشکلات مالی خود روبرو شوند و پس انداز برای مالکیت خانه برای بسیاری از افراد یک هدف است ، اما با زمزمه هایی در مورد دشوار بودن رسیدن به نردبان ملک یا تأیید شدن برای رهن ، می تواند یک فرآیند اعصاب خردکن باشد. در اینجا آنچه شما باید در مورد گرفتن اولین وام خود بدانید ، خواه برنامه های شما قریب الوقوع باشد یا چند سال پایین تر از این – آماده بودن ، هرگز لطمه ای نخواهد زد …

طرح رهن 95 درصدی دولت به خریداران اولین بار یا صاحبان خانه های فعلی کمک می کند تا وام را فقط با 5 درصد ودیعه تأمین کنند

سپرده خود را به هوشمندانه ترین حالت ممکن پس انداز کنید

برای بیشتر مردم ، سپرده پنج رقمی اولین و بزرگترین مانع در راه مالکیت خانه است. اگر خودتان برای سپرده خود پس انداز می کنید ، احتمالاً مقدار کمی از درآمد خود را به پس انداز هدایت می کنید ، اما ارزش بررسی را دارد تا مطمئن شوید که پول خود را به حداکثر می رسانید. برای مبتدیان ، شما می توانید اولین 4000 پوند از سپرده پس انداز سالانه خود را در یک مifسسه ISA پس انداز کنید ، و از طرف دولت 1000 پوند اضافی به عنوان سپرده خود به شما تعلق می گیرد. سپس ، برای 10،000 £ بعدی ، بهترین محافظ دسترسی سریع شما Chip + 1 است ، یک حساب فقط برای ارجاع و بازده 1.25٪ پس انداز شما. از حداکثر ظرفیت هر دو این ابزارها استفاده کنید و این مبلغ 1،125 پوند اضافی برای پس انداز خانه شما است بدون اینکه مجبور باشید کاری انجام دهید – و اگر با یک شریک زندگی یا دوست خود پس انداز می کنید می توانید آن را در دو ضرب کنید.

برای کمک به سازماندهی از راه حل های ابتکاری استفاده کنید

چند ابزار عالی در بازار وجود دارد که در تهیه بودجه ، پس انداز و طراحی سبک زندگی به شما کمک می کنند تا امور مالی خود را به روشی مناسب تر برای رهن سازماندهی کنید. برنامه های جدید Nude و Claro هر کدام به شما امکان می دهند اهدافی را تعیین کنید ، برنامه های برهنه مخصوص کسانی که برای خانه پس انداز می کنند. Lifetise یک بستر مشابه است ، همچنین دارای یک ابزار مفید Homefinder است و یک طرح پس انداز سفارشی برای شما ایجاد می کند ، به علاوه هنگامی که برای شروع مراحل رهن آماده هستید ، به واسطه رهن آنلاین Trussle متصل می شود. از همه ابزارهای موجود برای کار کردن در اهداف مورد نظر خود و شکل دادن به عادت های پس انداز خود استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید حسابگران آماده در برخی از ارائه دهندگان رهن و وب سایت های مقایسه را بررسی کنید تا ببینید چه نوع وام مسکن به شما تعلق می گیرد.

شکاف بزرگ در رهن جنسیتی: گویا خرید خانه به اندازه کافی سخت نبوده است ، اکنون هنگام تلاش برای سوار شدن به نردبان ملک ، نابرابری جنسیتی وجود دارد

مراقبت از نمره اعتباری شما به طور کلی برای اطمینان مالی شما عادت خوبی است ، اما در پیشبرد درخواست رهن واقعاً مهم است. این تعداد واقعی که بانک ها بررسی می کنند نیست ، بلکه گزارش رفتار مالی شما است که نمره را اعلام می کند. این بدان معناست که بهترین کار این است که از مواردی مانند گرفتن بدهی جدید و استفاده از خرید در حال حاضر خودداری کنید ، حداقل شش ماه قبل از اقدام به پرداخت خدمات بعدی بپردازید و همیشه مطمئن شوید که قبض ها و هزینه های خدمات را به موقع پرداخت می کنید. اگر در حال حاضر اجاره می کنید ، می توانید از ابزاری مانند Credtiladder برای افزودن پرداخت های اجاره به گزارش اعتباری خود استفاده کنید ، این برای بانک هایی که امیدوار هستید از آنها وام بگیرید اطمینان بخش خواهد بود ، زیرا نشان می دهد که می توانید و به طور مداوم و به موقع پرداخت خواهید کرد .

بدانید چه زمانی از مشاور وام استفاده کنید

در بسیاری از موارد ، خرید و مراجعه مستقیم به وام دهنده انتخابی خود برای وام خود خوب است ، اما اگر مورد “غیرمعمولی” در مورد امور مالی یا ترتیب کار شما وجود داشته باشد – یعنی اگر خود اشتغالی دارید یا سابقه بدهی دارید – شاید بخواهید با یک کارگزار رهن یا مشاور صحبت کنید (آنها همان چیز هستند). این متخصصان می توانند به شما کمک کنند تا بهترین شرایط را برای شرایط خود پیدا کنید ، و همچنین به شما کمک می کنند تا از صحت مدارک خود اطمینان حاصل کرده و در طول مراحل اطمینان و پشتیبانی را به شما ارائه دهند.

من در یک کار پیشخدمت فصلی 25 ساله و 16 پوندی هستم ، اما نگران این هستم که با پایان تابستان ساعات کمتری داشته باشم آیا سرمایه گذاری جواب می دهد؟

ودیعه تنها هزینه خرید خانه نیست ، همچنین هزینه های وکیل ، حق تمبر و جستجوهایی که باید پرداخت شود وجود دارد. اینها بسته به اندازه و قیمت ملک شما متفاوت خواهد بود ، بنابراین ایده خوبی است که درباره آنها تحقیق کنید و مطمئن شوید که آنها را در پس انداز سپرده خود حساب می کنید. اگر به مبلمان جدیدی نیز نیاز دارید و یا خانه به تزیین یا بازسازی نیاز دارد ، باید هزینه های آن را نیز در نظر بگیرید.

پس از تحویل وام خود ، به کار خود ادامه دهید

گرفتن رهن و گرفتن کلیدهای اولین دارایی خود دلیل بزرگی برای جشن است ، اما فقط به یاد داشته باشید که داشتن یک ملک یک مسئولیت بزرگ مالی و همچنین یک امتیاز بزرگ است. با بودجه بندی و سازمانی که به شما امکان داده است سپرده خود را پس انداز کنید و وام خود را تحویل دهید ، همراه باشید و مطمئن شوید که در صورت از دست دادن شغل یا بیماری ، صندوق اضطراری برای پرداخت بازپرداخت وام خود در اختیار دارید. اکنون که قفل این هدف بزرگ زندگی را باز کرده اید – مانند تعطیلات – ممکن است چیزهای جدیدی نیز داشته باشید که دوست دارید برای آنها ذخیره کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>