مشتری در حال واپسگرایی است: آنچه برای شما معنی می کند

[ad_1]

مشتری ، سیاره ای که با ثروت ، فراوانی و شانس همراه است ، رسما در حال بازگشت به عقب است. و به ما اعتماد کنید ، این یک چیز خوب است.

هنگامی که یک سیاره به سمت عقب حرکت می کند ، به نظر می رسد در حال حرکت به عقب است. در حالی که نیازی به مدرک فیزیک ندارید تا بدانید که سیارات در واقع به عقب حرکت نمی کنند ، این توهم ایجاد می شود که مدار یک سیاره دقیقاً در زمان مناسب با مدار زمین قرار می گیرد و باعث می شود که انگار در حال عقب رفتن است.

ما ممکن است بیشتر عادت داشته باشیم که در مورد عطارد در گذشته عقب بنشینیم – یا حداقل همه ناراحتی ها را به گردن آن بیندازیم. اما برخلاف عطارد متروک ، مشتری در دوره وارون ، زمان مناسبی برای رشد و تحقق بخشیدن به خود است. این در 20 ژوئن – همان روز انقلاب تابستانی – آغاز شد و به مدت چهار ماه پسرونده می شود ، از نشانه ماهی شروع می شود ، قبل از اینکه به نشانه حامل آب ، دلو حرکت کند و در 18 اکتبر 2021 به پایان می رسد.

شخصیت عطر شما چیست؟ در اینجا نحوه پیدا کردن عطر و بوی کامل خود را با توجه به علامت ستاره نشان می دهد

به گفته Francesca Oddie ، یک ستاره شناس و Podcaster ، “هنگامی که به نظر می رسد یک سیاره در آسمان ما به عقب تبدیل می شود ، عملکرد آن معکوس است. retrogrades ذاتاً بد و خوب نیستند ، عملکرد سیاره مورد بحث معکوس می شود.

“با عطارد ، سیاره ای که بر ارتباطات حاکم است ، می توان انتظار داشت همه چیز از ایمیل ها ، دوچرخه ها ، برنامه های سفر به پیام های متنی به بیراهه برود.

“با مشتری موضوعات مورد بررسی برای باورها ، ایده آل ها ، جذابیت خوش شانسی ما ، آنچه می دانیم و می خواهیم یاد بگیریم.”

در حال حاضر واقعاً احساس “مه” می کنید؟ چرا شما باید “روش هم ترازی انرژی” را امتحان کنید تا موجو خود را پس بگیرید

در یک پست اینستاگرامی ، فرانچسکا آغاز سیاره مشتری را به صورت وارونه نشان داد و آن را “کمک شناوری جمعی” توصیف کرد. او ادامه داد ، “چه زمانی [Jupiter] ایستگاه های مستقر در هجدهم اکتبر ، انتظار می رود که یک اقدام عملی ریشه در اعتقاداتی داشته باشیم که در طول تابستان به چالش کشیده ایم. ”

بنابراین اساساً مشتری در زمان واپسگرایی زمان مناسبی برای تأمل در مورد چیزهایی است که باعث می شود ما تیک بزنیم ، به چه کسانی یا واقعاً چه کسانی اهمیت می دهیم و می خواهیم در آینده چه کسانی باشیم. اکتبر بیایید ، ما می توانیم این بازتاب ها را به یک زندگی بهتر برای خود و دیگران هدایت کنیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در زیرنویس خود ، فرانچسکا ادامه داد ، “مشتری بر قوس قوس حکمرانی می کند. هر دو سیاره و نشانه مربوط به ایمان ، اعتقاد ، دین ، ​​سفر ، چیزهای فراموش شده (ایده ها ، مردم ، سیستم های اعتقادی ، کشورها) و سفرهای طولانی است.

“ما در حال حاضر گره جنوبی را در قوس داریم و حاكم كمان در نشانه ای از كرامت خود مستقر است كه نیرویی قدرتمند است و ما را در كارمای گذشته نگه می دارد.”

زندگی در چرخه ماه به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است …

فرانچسکا به GLAMOR گفت: “همانطور که این سیاره معکوس می شود ، ما فرصتی برای یادگیری چیز جدیدی پیدا می کنیم زیرا اعتقاد ما چندان قوی نیست ، ما عقیده بازتر و پذیرای دیدگاه های دیگر هستیم.

“وقتی مشتری در حال نیرو است ، ما از قبل همه چیز را می دانیم و کاملاً روی اهداف خود متمرکز هستیم. چه زمانی [Jupiter] واپسگرایانه است ، ما می توانیم آنچه را که در واقع برای ما مهم است مقایسه کنیم ، در مقابل آنچه با سرعتی در دامان ما قرار می گیرد. “

اگر به دنبال فرصتی برای ابداع یا تغییر شکل زندگی خود بوده اید ، این تمام است.

بر اساس طالع بینی ، این تغییرات عمده زندگی است که شما در سال 2021 تجربه خواهید کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>