مصاحبه ، صدیق خان ، شهردار لندن ، روز آزادی ، واکسن ، ویروس کرونا

[ad_1]

روز آزادی ممکن است پشت سر ما باشد ، اما زندگی هنوز دور از “عادی” نیست. GLAMOR با صديق خان ، شهردار لندن صحبت می کند تا به تمام س questionsالات ما در مورد بازگشایی لندن ، کاهش محدودیت ها و واکسن Covid پاسخ دهد …

چه حسی از شهردار شدن لندن برای دومین دوره خود دارید؟

واقعاً هیجان انگیز و تحقیرآمیز است که دریافت این حکم عظیم که در تاریخ 6 مه انجام دادیم ، نتیجه ای رکورددار که من واقعاً به آن افتخار می کنم. نکته اصلی اکنون تحویل گرفتن برای لندنی ها است. اولویت باید اطمینان از بهبود سریع این تابستان باشد. من واقعاً مشتاقم که به هر قیمتی از بازگشت به بیکاری انبوهی که در دهه 1980 مشاهده کردیم اجتناب کنم ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا از مشاغلی که به دست آورده ایم محافظت کنیم ، به ایجاد مشاغل جدید کمک کنیم و افرادی که شغل خود را از دست می دهند دوباره به کار خود ادامه دهند. در اسرع وقت کار کنید این یک مسئولیت عظیم است و بدیهی است که من با دریافت کارنامه ای که انجام داده ایم سر و صدا کردم.

اکنون نظرات شما در مورد ماسک های صورت کاهش یافته و اخباری مبنی بر اجباری بودن آنها در لوله ها و اتوبوس های لندن چیست؟

ما به دولت به دلیل دو دلیل عمده استفاده از ماسک صورت در وسایل حمل و نقل عمومی لابی می کردیم. یکی از این موارد این است که ما می دانیم وقتی ماسک صورت می زنید احتمال انتقال ویروس در شما کمتر است و همچنین از هر 3 نفر 1 علامت ندارد بدون اینکه حتی ویروس داشته باشند ، بنابراین منجر به حمل و نقل عمومی می شود. امن تر.

دومین دلیل علاقه من به اجباری ماندن ماسک های صورت در وسایل حمل و نقل عمومی این بود که می دانیم این باعث افزایش اعتماد به نفس عمومی می شود و تنها راهی که می خواهیم سریع بهبود پیدا کنیم و مردم به وست اند بازگردند این است که به مردم اعتماد داشته باشند حمل و نقل بنابراین ، حتی اکنون ما از نوزدهم ژوئیه گذشته ایم ، مردم بسیار مهم هستند که از قوانین فعلی پیروی می کنند ، این است که استفاده از ماسک صورت در وسایل حمل و نقل عمومی ، فاصله اجتماعی و دستهای خود را به طور منظم و کامل بشویید ، بنابراین ما می توانیم آنچه را که می توانیم انجام دهیم می تواند برای جلوگیری از شیوع ویروس.

در روز انتخابات محلی ، صدیق خان به GLAMOR می گوید: “ما باید به دختران متوقف شویم که به دلیل رفتار مردان و مردان نحوه لباس پوشیدن و رفتار خود را تغییر دهند”

آیا شما نگران هستید که بازگشایی لندن باعث افزایش موارد شود؟

من اکثراً با بیشتر آنچه نخست وزیر در این ماه اعلام کرده موافقم. خوشحالم که شهر ما ، و به ویژه مهمان نوازی ، فرهنگ و خرده فروشی ، مزایای افزایش پیاده روی را بازگشایی کرده است. نکته اصلی این است که هرچه بیشتر لندنی ها باید هر دو ضربه را در اسرع وقت دریافت کنند. ما می دانیم که واکسن ها تغییر دهنده بازی هستند. احتمال ابتلا به ویروس را کاهش می دهد ، احتمال انتقال ویروس را کاهش می دهد. و اگر به ویروس مبتلا شده اید ، احتمال جدی تر شدن عواقب را کاهش می دهد زیرا ما شاهد ضعیف شدن ارتباط بین ویروس و بستری شدن در بیمارستان هستیم ، در حال مشاهده ارتباط بین ویروس و ویروس های تهویه و ICU ضعیف شده و ما همچنین شاهد هستیم که ارتباط بین ویروس و افرادی که از بین می روند نیز ضعیف شده است.

بنابراین ، حتی اکنون که از نوزدهم ژوئیه گذشته ایم ، بسیار مهم است که اگر هر دو نفر به بیشتر افراد ممکن است یک ضربه بزنند. من مطمئن هستم که با داشتن منطقی پیش رو ، هوشیار و راضی نیستیم ، می توانیم لندن را به روشی ایمن بازگشایی کنیم.

آیا فکر می کنید بی انصافی است که روز آزادی قبل از اینکه هزاره ها بار دیگر واکسینه شوند ، اتفاق افتاد؟

جای تأسف دارد نکته اصلی آنها این است که ما عرضه واکسن را با تقاضای واکسن از لندنی ها و دیگر افراد در کشور مطابقت دهیم. آنچه JCVI انجام داد این بود که به دلایل واضح واکسنها را برای افراد مسن در اولویت قرار داد ، به دلایل واضحی که هرچه سن شما بالاتر باشد ، عواقب جدی تر در صورت ابتلا به ویروس. برای اطمینان از تأمین کافی ، آنها زمان بین جیب اول و زخم دوم را از سه هفته به 12 هفته افزایش داده اند ، زیرا هرچه تعداد بیشتری از ما که واکسن دریافت کرده ایم ، از ایمنی بیشتری برخوردار هستیم.

هزاره ها باید اطمینان حاصل کنند که اولین ضربه را رزرو می کنند ، زیرا هرچه زودتر اولین ضربه خود را دریافت کنند زودتر می توانند ضربه دوم خود را داشته باشند. من مشتاقم مطمئن شوم که تا آنجا که ممکن است لندنی ها دچار لگن شوند.

آیا شما “وحشت نزدیکی” دارید؟ با نزدیک شدن به روز آزادی ، در اینجا چطور می توانید کنار بیایید اگر از رفع همه محدودیت ها مضطرب هستید (و نمی خواهید فاصله اجتماعی را کنار بگذارید)

آخرین آمار نشان می دهد که یک سوم مردم لندن هنوز واکسن خود را نخورده اند و این منطقه را به منطقه ای با کمترین میزان جذب در کشور تبدیل کرده است. به کسانی که تمایلی به دریافت واکسن ندارند چه می گویید؟

منکرات و توده های مختلف COVID وجود دارد ، تقریبا می توانید آنها را نادیده بگیرید. بسیاری از افراد دیگر در مورد واکسن سوالات و نگرانی های قانونی دارند. آنچه من می گویم مراجعه به شخصی است که در رابطه با پرسیدن نظرات وی در مورد واکسن به او اعتماد دارید. پزشک عمومی ، داروساز و غیره. نکته کلیدی که می خواهم بگویم این است: واکسن تغییر دهنده بازی است. این از شما محافظت می کند ، از خانواده شما محافظت می کند ، از جامعه شما محافظت می کند بلکه همچنین توانایی شما برای تعطیلات در خارج از کشور را دارد زیرا بسیاری از کشورها گفته اند تنها در صورت داشتن شواهد از هر دو لرزش به شما اجازه می دهند به کشور آنها بروید.

این وظیفه من است که با بی اعتمادی روزافزون به واکسن COVID مقابله کنم – این چیزی است که می خواهم همه بدانند

همچنین برخی از رویدادها – مانند رویدادهای ورزشی – وجود دارد که در آن آنها هر دو ضربه فکری را درخواست می کنند ، بنابراین در واقع ، داشتن ضربه متناوب راه ما برای بازگشایی لندن و بازگشت به یک ظاهر طبیعی است. من واقعاً مشتاقم که به همه لندنی ها – به ویژه کسانی که کمی مردد هستند – تأکید کنم ، این است که تکالیف خود را از منابع معتبر انجام دهید ، به نوعی از پدال های اخبار جعلی ضد vaxxers در شبکه های اجتماعی اعتماد نکنید. به کسی که به او اعتماد دارید بروید. از خود بپرسید: اگر حال شما خوب نبود به چه کسی می رفتید؟ می توانید به پزشک عمومی ، داروساز یا شخص دیگری مراجعه کنید که می توانید به نظر پزشکی او اعتماد کنید.

با توجه به بازگشت تعداد بیشتری از مردم از 19 جولای به خیابانها ، آیا انتظار می رود که شاهد افزایش جرم و جنایت باشیم؟

یکی از مواردی که ما قبل از شروع همه گیری مشاهده کردیم ، کاهش جرایم خشن ، کاهش خشونت جوانان ، کاهش جرایم چاقو ، کاهش جرایم اسلحه بود – و این روند در طی همه گیری همچنان رو به کاهش است. پلیس و خودم نگران این مسئله هستیم ، به دلیل کاهش محدودیت ها ، با بهتر شدن هوا و نزدیک شدن به تابستان ، به چند دلیل می توانیم شاهد افزایش جرایم خشن باشیم. برخی از دلایل اصلی جرایم خشن – محرومیت ، بیگانگی ، فقر ، کمبود فرصت – در طی همه گیر شدن بیماری تشدید شده است و این یکی از دلایلی است که مردم لندن طی هفته های آینده شاهد افزایش حضور پلیس خواهند بود. این امر به ویژه در اطراف مراکز شلوغ شهر و مناطقی از لندن دیده می شود که می دانیم در گذشته جرائم خشن صورت گرفته است.

همچنین در تابستان امسال ، ما در مورد فرهنگ ، ورزش و آموزش رویدادهای بیشتری را برای جوانان در نظر گرفته ایم که قبلاً برگزار کرده ایم و اکنون برخی از فعالیت های تابستان امسال را برای والدین ، ​​مراقبان و جوانان تبلیغ می کنیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که نیروی انتظامی وجود دارد (تعداد بیشتری افسر پلیس) ، همچنین پیشگیری و انحراف نیز وجود دارد ، به جوانان امکان می دهد کارهای سازنده ای انجام دهند تا در فعالیت های مجرمانه جذب نشوند ، بلکه در عوض ایمن باشند.

صدیق خان ، شهردار لندن ، به مناسبت یک سال همه گیری ، میزبان ویژه برنامه GLAMOR Unfiltered با کارگران اصلی است.

سرانجام ، آیا اکنون که محدودیت ها کاملاً کاهش یافته اند ، خودتان برنامه ای دارید؟


باید صادقانه بگویم ، بیش از 25 سال است که کلاب نمی زنم! من از تعامل انسانی و معاشرت انسانی ناامید هستم ، و اگر جایی می دانید که موسیقی عالی دهه 80 را پخش می کند – خوشحال ترین ؛ بهتر – در تماس باشید و به من اطلاع دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>