مصاحبه الی گلدستاین با مدل GLAMOR زنان سال 2021

[ad_1]

هنگامی که گوچی الی گلدشتاین را برای جنجال تبلیغات پیشگامانه زیبایی در ژوئیه سال 2020 انتخاب کرد ، وی به عنوان اولین فرد مبتلا به سندرم داون که برای یک خانه مد بزرگ مدل سازی می کند ، به تاریخ پیوست.

پست اینستاگرامی بزرگداشت این کمپین با نزدیک به یک میلیون لایک به یکی از محبوب ترین های گوچی تبدیل شده است. در حال حاضر ، الی که اکنون 19 سال دارد ، با بیش از 62000 پیرو اینستا ، به یک ستاره رسانه ای اجتماعی صادق تبدیل شده است.

و دنباله هایش در اینجا متوقف نمی شود. الی همچنین اولین شخص مبتلا به سندرم داون بود که در جلد GLAMOR UK حضور داشت – به ما در جشن تغییر چهره مد برای شماره مد دیجیتال در سپتامبر 2020 و همچنین بازی در یک عکس زیبایی در مجله چاپی AW20 ما کمک کرد.

الی با اشتیاق ، عزم راسخ برای موفقیت و فداکاری در زمینه زمینه سازی برای ایجاد تنوع بیشتر و ورود به صنعت مد ، واقعاً بهترین مدل Gamechanging سال 2021 است.

در اینجا ، او در مورد اهمیت داشتن صدا به GLAMOR می گوید و اینکه چرا از گوچی برای اینکه به او بستری برای شکستن موانع داد ، سپاسگزار است.

“من می خواهم همه افراد دارای معلولیت را نشان دهم و خود را به جهانیان نشان دهم”: الی گلدشتاین شماره دیجیتال مد ماه سپتامبر GLAMOUR را پوشش می دهد

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ کمپین زیبایی گوچی. این واقعاً زندگی من را تغییر داد و من از آن شهرت یافتم و در سراسر جهان شناخته شده ام زیرا اولین مدلی با سندرم داون بودم که توسط یک مارک عظیم شناخته می شد.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ خوشحالم که می گویم در طول کار حرفه ای خود با هیچ چالشی روبرو نشده ام ، اما در زندگی شخصی با چالش هایی روبرو شده ام مانند افرادی که به جای من از مادر من س questionsال می کنند. من می توانم برای خودم صحبت و پاسخ دهم ، بنابراین این موضوع را ناامیدکننده می دانم. وقتی مردم متوجه می شوند می توانم ارتباط برقرار کنم ، اوضاع برای من تغییر می کند.

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ وقتی نشان دادم که چقدر کار بزرگی داشته ام ، مردم به من نگاه می کنند و احساس می کنم پس از آن صدا دارم و نشان می دهم که کیستم.

س قهرمان تغییر گیم شما کیست؟

آ من فکر می کنم گوچی بازی بازان قهرمان من هستند زیرا با استفاده از من موانع زیبایی را شکستند.

پایان دادن به ننگ پیرامون معلولیت ، شامل حجم عظیمی از کار است اما من برای این چالش آماده هستم

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ می گویم به خودت ایمان داشته باش ، نسبت به خودت و آنچه می توانی به دست بیاوری اطمینان داشته باش.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ توصیه من این است که امیدها و آرزوهای خود را دنبال کنید ، هرگز از آنچه مردم به شما می گویند دست نکشید و به مردم ثابت کنید که اشتباه می کنند. معلولیت مانع من نمی شود.

این همان چیزی است که واقعاً شبیه خرید به عنوان یک فرد معلول است … و نیاز به تغییر جدی است

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین پیشرفتی که در زمینه کاری خود دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ بزرگترین دستاورد این است که مدلهای دیگر با هر معلولیت توسط مد یا زیبایی یا بازیگری نشان داده می شوند ، اما من احساس می کنم که هنوز یک راه طولانی تا عادی شدن وجود دارد.

س امید شما به زنان از نظر همه آنچه برای 20 سال آینده – و به طور کلی برای زنان کمپین می کنید – چیست؟

آ امید من این است که ببینم همه ، هر معلولیت ، شکل یا اندازه ای که دارند ، در دنیای مد دیده می شوند.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>