مصاحبه اپرا با مگان و هری: تاریخ انتشار انگلیس و جزئیات تریلر

[ad_1]

مگان مارکل و پرنس هری اخیراً خبر خوشحال کننده ای مبنی بر انتظار آنها برای فرزند دومشان را تأیید کردند – خواهر و برادر کوچکی برای پسر آرچی. اما این تنها اعلامیه زوجین نبود.

روز دوشنبه 15 فوریه ، اخبار نشان داد که هری و مگان قرار است توسط اپرا وینفری مصاحبه کنند ، اولین مصاحبه تلویزیونی این زوج از هری و مگان ITV: یک ماجراجویی آفریقایی و از آنجا که آنها به عنوان سلطنتی ارشد کنار رفتند و به ایالات متحده نقل مکان کردند.

بنابراین ، ما از مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری چه انتظاری داریم و چه زمانی می توانیم آن را در انگلیس تماشا کنیم؟ اینجا پایین است …

مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری چه زمانی است؟

مصاحبه هری و مگان با اپرا قرار است در یک برنامه ویژه پخش دو قسمته در شبکه تلویزیونی CBS آمریکا انجام شود که از یکشنبه 7 مارس پخش می شود.

مگان مارکل و پرنس هری در انتظار فرزند دوم خود هستند

مصاحبه ، نامیده می شود اپرا در کنار مگان و هری، یک قسمت 90 دقیقه ای از برنامه خبری طولانی مدت خواهد بود 60 دقیقه و توسط شرکت تولیدی خود اپرا تولید خواهد شد. تصور می شود که فیلمبرداری قبلاً انجام شده است.

چگونه می توانم مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری را تماشا کنم؟

در ایالات متحده ، این برنامه از ساعت 20:00 به وقت شرقی (حدود ساعت 1 بامداد 8 مارس برای انگلیس) از شبکه CBS پخش می شود. با این حال ، چون اکثر ما CBS نداریم ، هنوز مشخص نیست که مخاطبان انگلیس چگونه می توانند تماشا کنند. CBS گفته است که برای توزیع جهانی عرضه می شود.

بیشتر موارد قبلی 60 دقیقه مصاحبه ها به زودی در کانال YouTube نمایش بارگذاری شده اند ، بنابراین ارزش این را دارد که مراقب باشید.

اپرا با مگان و هری چه چیزی را پوشش خواهد داد؟

در حالی که جزئیات دقیقی درباره آنچه مصاحبه پوشش می دهد به ما داده نشده است ، CBS گفته است این “دامنه گسترده” است و آن را “گفتگوی صمیمی” خوانده است. در بیانیه ای ، CBS گفت كه اپرا با مگان و هری شامل “همه چیز از زندگی در زندگی سلطنتی ، ازدواج ، مادری ، كار خیرخواهانه تا چگونگی [Meghan] اداره زندگی تحت فشار شدید مردم است. “

در ادامه این بیانیه آمده است: “بعداً ، شاهزاده هری به این دو پیوست ، زیرا آنها در مورد انتقال خود به ایالات متحده و امیدها و آرزوهای آینده خود برای گسترش خانواده صحبت می كنند.”

“من می دانستم ، همانطور که فرزند اولم را در آغوش می گرفتم ، می دانم که دومین فرزندم را از دست می دهم”: مگان مارکل فاش کرد که در یک نامه سرگشاده از سقط سقط کرده

همچنین انتظار می رود که مصاحبه به سقط جنین فاجعه بار مگان بپردازد ، که وی سال گذشته آن را “غمی غیر قابل تحمل” توصیف کرد.

آیا تریلر اپرا با مگان و هری وجود دارد؟

هنوز هیچ تریلری از مصاحبه منتشر نشده است – اما انتظار داریم جزئیات بیشتری تا اوایل ماه مارس در آستانه پخش آن در CBS منتشر شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>