مصاحبه با کارولین کپنس: تیزرهای فصل 3 “شما”

[ad_1]

هشدار: حاوی اسپویلرهای زیادی برای کتابها و مجموعه های تلویزیونی ‘You’ است.

منتظر شما هستیم فصل 3 با نفس نفس کشیده؟ بله ، ما نیز Stalker-thriller-rom-com موفق Netflix ما را در طول فصل های 1 و 2 مجذوب خود می کرد – و پس از یک انتظار جدی طولانی از زمان پخش سری دوم در سال 2019 ، * بالاخره ما در حال دریافت قسمت سوم از راه های پیچیده جو گلدبرگ در سال جاری هستیم.

بنابراین ، چه چیزی در انتظار جو ، لاو و این همسایه جدید مرموز است؟ ما با کارولین کپنس – نویسنده کتابهای “تو” که قسمت سوم “تو مرا دوست داری” در اول آوریل منتشر می شود ، آشنا شدیم – در مورد خلق شخصیتی مانند جو ، تفاوت کتابها با مجموعه و آنچه می توانیم انتظار از فصل جدید بسیار مورد انتظار …

هنوز هم برای فصل 3 “شما” در لبه صندلی خود هستید؟ این چیزی است که ما تاکنون از Netflix می دانیم

الهام برای کجا بود شما آمده از؟

من جو گلدبرگ را هشت سال پیش خلق کردم و این راهی برای من بود که با از دست دادن پدرم کنار بیایم. هنگامی که او به سرطان مرحله 4 مبتلا شد ، من لس آنجلس را ترک کردم تا به خانه بروم و به مادر خود کمک کنم تا از او مراقبت کند. تماشای آهسته مردن شخصی که دوستش دارید وحشتناک است ، اما سپس به پرستارهای ملاقات کننده و آنچه آنها می بینند و کودکان خردسالی که والدین خود را از دست می دهند فکر می کنید – همه افرادی که در آن مکان شما بوده اند ، همان جا بوده اند. “شما” این کتاب از لحظاتی در زندگی الهام گرفته است که به یاد می آورید در این دنیا چیزهای خوب و بد زیادی برای همه وجود دارد … نه فقط شما. این کتاب درباره گفتگو با خودتان است.

اما همچنین احساس می کند خانه پاتولوژیک من است. وقتی دبیرستان بودم کلاس روانشناسی را در دانشگاه ییل گذراندم. برای مدت طولانی اولین بار بود که به تنهایی از خانه دور می شدم. من خیلی جوان بودم که نمی دانم با این همه اطلاعات جدید درباره اختلالات شخصیتی چه کنم. از برنامه به خانه برگشتم و تماس های ترسناکی از یک استاکر شروع کردم. با من ماند ، در آن لحظه از زندگی من به عنوان یک زن جوان ، این مرد عجیب و غریب چراغ های روز را از من می ترساند.

من یک روانشناس حرفه ای نیستم و جو یک شخصیت داستانی است ، اما او خود را قربانی می پندارد ، و همانطور که می دانیم ، مردی با احساس استحقاق قوی که می داند چگونه طرف نرم خود را بازی کند ، می تواند با او فرار کند زیاد.

برخی از بخشهای اصلی کتابها که نتوانسته اند به نمایش Netflix راه پیدا کنند چیست؟

به من گفتند که کتاب ها وحشتناک ترند. به عنوان مثال ، در کتاب اول ، جو بک را در قفس قفل می کند زیرا او غیرممکن را می خواهد: او می خواهد با او بخواند ، تا ذهن آنها را در هم بخورد. آنجا بود که من با کلمه “همه چیز” می رفتم. او را با صفحات کد داوینچی. او می خواست آن صفحات را با هم ببلعند. او می تواند تلفن او را هک کند ، اما ذهن او را نه. و من عشق کوین را به عنوان شخصی نوشتم که زندگی خود را صرف پاکسازی پس از برادرش کرد و به همین دلیل او را به جو جذب کرده است. باز هم او می خواهد غیرممکن باشد ، با این زن که با خانواده اش ازدواج کرده خانواده تشکیل دهد.

چه رابطه بعدی جو و لاو در قسمت سوم وجود دارد؟

عشق هم مادر كودك جو شده و هم منبع آزار جو. او او را فوری دنبال می کند ، داستان های او را تماشا می کند ، به خوبی می داند که این برای او مضر است – اما … خوب ، چه زمانی این دانش مانع بازگشت هر یک از ما می شود؟

در آخرین کتاب ، جو توسط خانواده لاو ، قدرت تمام آن گرما ، ثروت و آسایش که هرگز نمی شناخت ، جلب شد. که در تو مرا دوست داری، من می خواستم که او با جنبه تاریک آن ثروت خانوادگی یعنی کنترل کنار بیاید تا ببیند وقتی خورشید به شما میتابد چه حسی دارد. و شما درمورد مبارزه لاو کوین با مادر شدن ، عزاداری و احساسات متفاوت او در مورد پدر کودک خود یاد خواهید گرفت.


وسواس جدید جو کیست؟

که در تو مرا دوست داری، جو به جزیره Bainbridge نقل مکان می کند – مکانی فوق العاده رویایی که جو پس از اتصال به کتابهای دبی ماکومبر هوس آن را می کند – جایی که او با مری کی ، یک زن بالغ ، یک روحیه خویشاوند ، یک کتابدار ، یک مادر آشنا می شود. او به گونه ای زمین گیر شده است که او را از دوست دختر گذشته اش جدا می کند.

او می خواهد آشفتگی شبکه اجتماعی این زن را پاک کند و خود را نجات دهنده واقعی می داند. آیا دوستان قدیمی اگر برای شما بد باشند خوب هستند؟ چرا زنان در زندگی نسبت به مردان اینقدر احساس مسئولیت می کنند؟ جو و مری کی بسیار نزدیک می شوند ، بنابراین این تجربه بهترین و بدترین ها را در او به وجود می آورد.

شخصیت های دیگر چطور؟ چهل کوین جدید کیست؟

جو در کتاب جدید با یک ستاره راک سابق به نام فیل آشنا می شود و جو برای نزدیک شدن به او در نقش یک پسر بچه فن قرار می گیرد. کسی که فیل را هنوز فکر می کند یک معامله بزرگ است و ای خدا ، این باعث عصبانیت جو می شود. موسیقی فیل در سر او گیر می کند و این شکنجه است.

سپس ایوان ، مربی زندگی است که جو می خواهد مرده باشد ، اما در این شرایط جدید ، خلاص شدن از شر مردم برای جو کار پیچیده تری است. او باید خلاق باشد و عاشق کسی شده است که او را وادار به خلاقیت می کند. من فکر می کنم این آسیب پذیرترین آسیب دیدنی جو است ، هم از نظر احساسی و هم از نظر جسمی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تیزر دیگری هم دارید؟

یک لیوان ادرار وجود دارد که من آن را دوست دارم ، زیرا یک لیوان ادرار در هر کتاب وجود دارد. به علاوه ، اتفاقی در جنگل می افتد و نوشتن جو با درختان و همه حیوانات برای من برجسته بود. همچنین ، زیرزمین خانه جدید جو یک اتاق ضد صدا دارد ، بنابراین می دانید ، اتفاقاتی در آنجا رخ می دهد …

فصل چهارم چطور؟

من الان روی You4 کار می کنم ، بنابراین کتاب چهارم چیز مطمئنی است. و امیدوارم فصل چهارم نمایش باشد!

You Love Me نوشته کارولین کپنس (سیمون و شوستر انگلستان) در تاریخ 1 آوریل منتشر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>