مصاحبه بریتنی اسپیرز – دایان سویر از آنچه فریم ورک نشان می دهد بدتر است

[ad_1]

مجله نیویورک تایمز مستند قاب بندی بریتنی یک چیز را کاملاً روشن کرده است: افراد زیادی هستند که به بریتنی اسپیرز عذرخواهی می کنند. سالهاست که طرفداران فکر می کنند دایان سویر یکی از آنهاست.

تقریبا بلافاصله پس از انتشار قاب بندی بریتنی در 5 فوریه ، جاستین تیمبرلیک پس از فروپاشی 2002 ، با واکنش های اسپیرز روبرو شد. (گزارش هایی وجود داشت که اسپیرز تقلب کرده است ؛ آنها هرگز تأیید نشده اند.) از فیلم “گریه کن من برای یک رودخانه” گرفته تا مصاحبه ای که طی آن او با اشتیاق اعتراف کرد که با اسپیرز همخواب شده است ، دکتر نشان می دهد که او شکستن قلب خود را “سلاح” کرده و به از بین بردن شهرت او کمک کرده است.

در یک مصاحبه پرایم تایم 2003 ، دایان سویر از اسپیرز در مورد جدایی خود با تیمبرلیک – و موارد بسیار دیگر – می پرسد. قاب بندی بریتنی شامل فیلم هایی از آن مصاحبه است که انتقاد طرفداران را نسبت به افسانه پخش زیاد کرده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ساویر در مصاحبه با اسپیرز می گوید: “تو کاری کردی که این همه درد و رنج فراوان برای او ایجاد کرد.” تو چه کار کردی؟ ” همه تقصیرها را بلافاصله متوجه اسپیرز می دانند – که کوین تانچارون ، رقصنده پشتیبان سابق و مدیر تور او ، در Framing Britney به آن اشاره می کند.

“تصویر او به عنوان” آه ، چه کاری کردی که باعث جدایی شود؟ ” حتما کاری کرده اید نه او ، “Tancharoen می گوید.

قاب بندی بریتنی اسپیرز: بریتنی سکوت خود را در مورد مستند پرمخاطب جهان شکسته (پس کی می توانیم آن را در انگلستان تماشا کنیم؟)

اما صادقانه؟ مصاحبه کامل Sawyer نسبت به آنچه Framing Britney نشان داد بدتر است. در یک لحظه ، سویر این نقل قول را از اسپیرز خواند: “اما شما گفتید ،” من در کل زندگی خود ، فقط دو سال که با جاستین رابطه داشتم ، فقط با یک نفر خوابیده ام. ” و با این حال او این تصور را داشته است که شما وفادار نیستید ، به این رابطه خیانت کرده اید. ” پاسخ اسپیرز به این س doesn’tال مهم نیست – اینکه چرا این سوال در وهله اول مطرح شده است مهم است. سایر از یک جوان 21 ساله خواست که جزئیات صمیمی زندگی جنسی خود را در تلویزیون ملی توجیه کند. و هیچ کس چشم برهم زد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سویر در این مصاحبه فقط اسپیرز را در مورد تیمبرلیک کباب نمی کند. او چندین موضوع را با نماد پاپ پوشش می دهد. پس از این ، سایر در مورد مصاحبه گذشته س asksال می کند که در آن یک اسپیرز نوجوان گفته است که قصد دارد برای رابطه جنسی منتظر ازدواج بماند. (این گزش صدا سالها اسپیرز را دنبال می کرد ؛ بکر بودن او بخشی از گفتمان عمومی ما بود.)

“اگر با خواهر کوچک خود صحبت می کردید [Jamie Lynn Spears] اکنون ، و دختری که گفت که می خواهد باکره بماند تا اینکه ازدواج کند. “سایر می گوید. “آیا شما هنوز فکر می کنید که چیزی برای آن گفته شود؟” برای متن ، جیمی لین هنگام پخش این مصاحبه 12 ساله بود.

تفتیش عقاید در این جا متوقف نمی شوند. “لباس شما چه شده است؟” ساویر در یک لحظه از اسپیرز س asksال می کند و عکس هایی از جلد مجله های تقریباً برهنه اسپیرز را در دست دارد. “این در مورد چه چیزی است؟”

اما اسپیرز غیرمنطقی است. “این چه چیزی است؟ این در مورد انجام یک تصویر زیبا است. من در پوست خود احساس راحتی می کنم. ” “من فکر می کنم بیان چیز خوبی است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هنوز ، سویر فشار می آورد. “آیا شما تاکنون فراتر از آنچه آرزو داشتید پیش رفته اید؟” او می پرسد ، که اسپیرز به او می گوید ، “بیشتر رفته ام؟ نه ” فقط وقتی که سویر با تیزبینی Spears را با تصویری خاص آزار می دهد ، Spears پاسخ او را تغییر می دهد.

در آنچه اکنون مانند یک “گفتار” احساس می شود لحظه ای ، سایر تصاویر یک سمینار عکاسی خاص را بیرون می کشد که در آن اسپیرز چیزی به جز مروارید نپوشیده است. “خوب ، اینها کمی زیاد است” ، اسپیرز رد می شود و می گوید که او نسبت به عکس ها احساس “عجیب” می کند. “کاش این کار را نمی کردی؟” سویر می پرسد. اسپیرز پاسخ می دهد: “کمی”.

بعدا در مصاحبه ، به عنوان قاب بندی بریتنی اسپیرز نشان می دهد ، سایر در مورد چیزی به اسپیرز می گوید کندال ارلیچ ، همسر فرماندار سابق مریلند (رابرت ارلیچ) ، گفت: “واقعاً ، اگر فرصتی برای شلیک به بریتنی اسپیرز داشتم ، فکر می کنم این کار را می کردم.”

اسپیرز می گوید: “اوه ، این وحشتناک است.” سویر در پاسخ می گوید: “به خاطر مثال در مورد بچه ها و سخت بودن پدر و مادر بودن و دور نگه داشتن همه اینها از بچه ها.”

اسپیرز با دو برابر شدن گفت: “خوب ، واقعاً ناراحت کننده است که او این حرف را زده است.” بله (خوشبختانه ، اسپیرز تسلیم نمی شود ، و جواب می دهد ، “من اینجا نیستم که بچه هایش را نگهداری کنم.”)

تمام قسمت آینه سیاه مایلی سایرس باعث می شود که فکر کنم در مورد بریتنی اسپیرز است

مصاحبه Diane Sawyer – Britney Spears واقعاً یک عالم کوچک است برای نحوه برخورد رسانه ها با زنان جوان در اوایل امور ، به ویژه Spears. در ابتدای گپ ، سایر میانی اسپیرز را “با ارزش ترین اینچ مربع از املاک و مستغلات در جهان سرگرمی” می داند ، و این باعث عینی شدن بیشتر ستاره پاپ می شود.

هنگامی که ABC کلیپی از فرد دورست از Limp Bizkit را در حال صحبت در مورد ارتباط ادعایی خود با Spears پخش می کند ، هیچ اشاره ای به چگونگی تهاجمی بودن کلیپ نمی شود. در عوض ، سویر بحث را با این جمله اسپیرز آغاز می کند: “من در روابط خیلی خوب عمل نمی کنم.” باز هم پاسخگویی برای دورست کجا بود؟ یا هر یک از این مردانی که فکر می کردند صحبت در مورد زندگی جنسی اسپیرز خوب است؟

کمپین #FreeBritney به چه معناست؟

تقریباً 18 سال بعد ، فرهنگ ما متفاوت است. به لطف Framing بریتنی اسپیرز ، افراد خارج از سرسخت ترین طرفداران این خواننده می بینند که چقدر او را خشن کرده است – حتی قبل از درام محافظه کاری. ستارگانی مانند سارا جسیکا پارکر و بت میدلر حمایت خود را از جنبش #FreeBritney ابراز کرده اند. البته لازم به ذکر است که میدلر در مصاحبه سویر منتقد اسپیرز بود و گفت بوسه بدنام مادونا اسپیرز “غیرمسئولانه” بود. به نظر می رسد که سویر موافق است و به اسپیرز می گوید: “این یک چیز است که دیگر نمی خواهد الگو باشد. این چیز دیگری است که نمی دانید بسیاری از دختران جوان به این موضوع نگاه می کنند … بسیاری از آنها. ”

اما آیا دایان سویر نیز لحن خود را تغییر داده است؟ آیا او اکنون یک # حمایتگر رایگان بریتنی است؟ وی هنوز در مورد انتقادهایی که مصاحبه اش با بریتنی اسپیرز دریافت کرده اظهار نظری نکرده است. در صورت انجام این پست ، ما این پست را به روز می کنیم – و تا آن زمان ، می توانید نشستن کامل را در اینجا تماشا کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>