مصاحبه زنان سازنده GLAMOR سال 2021 بازیگر کارآفرین هدی کتان

[ad_1]

در این مرحله ، احساس می شود که هدی کتان و هدی بیوتی معروف او برای همیشه در زندگی ما بوده است – اما آرایشگر سابق هالیوود امپراتوری زیبایی خود را کمتر از یک دهه پیش ، در سال 2013 تاسیس کرد.

هدی ، 37 ساله ، متولد آمریكا ، از میراث عراق ، از آن زمان هدی بیوتی (معروف به دامنه سایه گسترده ای كه برای تمام پوست ها دارد) را به یك بازیگر مهم در دنیای زیبایی تبدیل كرده است – اخیراً 1 میلیارد دلار (717 میلیون پوند) ارزش گذاری شده است فوربس. و اثبات قابلیت پذیری خود ، سال گذشته هدی از آرایش منشعب شد و نام تجاری مراقبت از پوست خود را Wishful یافت.

او یک ستاره سابق GLAMOR است ، که به عنوان یکی از 10 قدرتمندترین تأثیرگذار در جهان شناخته شده است و همچنین یکی از زمان 25 نفر با نفوذترین مجله در اینترنت – او می تواند 47.8 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود را به خاطر آن تشکر کند.

“هنگامی که مردم از کلماتی مانند فراگیری و تنوع استفاده می کنند ، من در واقع احساس نمی کنم که این اصیل است”: رئیس زیبایی هدی کتان در مورد رنگ آمیزی ، تبعیض جنسی و مبارزه او تا بالا

همه اینها باعث می شود که هدی برنده ایده آل جایزه بهترین بازرگان کارآفرین سال ما برای سال 2021 باشد. در اینجا ، وی در مورد ایجاد احساس تعلق از طریق زیبایی و اینکه چرا اوپرا قهرمان او است ، بحث می کند.

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ داشتن دخترم و مادر شدن ، بازیگر کل! او برای من همه چیز است و من خودم را خیلی خوش شانس می دانم که مادرش هستم. لحظه دیگر تغییر بازی زمانی بود که سرمایه گذاران خود را تأمین کردیم. این یک نقطه عطف بزرگ برای ما بود زیرا بسیاری از مردم گفتند که ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم و هرگز به آن نقطه نمی رسیم.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ جایی که من در آمریکا بزرگ شدم کسی شبیه من نبود و احساس تعلق خاطر در جامعه ای که خانواده ام بسیار متفاوت بود یک چالش واقعی بود. من با این احساس عدم کفایت و اینکه من به اندازه کافی خوب نیستم و لیاقت احساس زیبایی ندارم ، مبارزه کردم. احساس نمی کردم حتی بخشی از مکالمه زیبایی هستم و چنین تأثیری در اعتماد به نفس من داشت. راه اندازی وبلاگ Huda Beauty روشی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و نکات من به عنوان یک آرایشگر بود ، اما همچنین راهی برای الهام بخشیدن به دیگران بود که احساس می کردند مثل من هستند و کسی را که شبیه آنها باشد در رسانه ها نمی بینند. با نگاه به گذشته ، فکر می کنم این اولین قدم از سفر طولانی من برای دوست داشتن خودم بود. من وبلاگ را ایجاد کردم زیرا می خواستم همه در زیبایی احساس خوشایند کنند و به همه بگویند که آنها بخشی از دنیای زیبایی هستند. من به سرعت فهمیدم که افراد زیادی مانند من احساس می کنند و من می توانم تغییری ایجاد کنم و این برای من بسیار فروتنانه بود و به من الهام می کرد که بیشتر کار کنم و سرانجام یک برند آرایشی راه اندازی کنم.

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ فکر می کنم وقتی وبلاگم را شروع کردم ، اکنون 11 سال پیش ، این یک نقطه عطف بزرگ برای من بود. من همیشه در ساختن یک جامعه عجله داشته ام و می توانم به مردم سراسر جهان دسترسی پیدا کنم. وقتی وبلاگم را راه اندازی کردم ، سرانجام این یک خروجی بود که می توانستم خودم را به صراحت برای مخاطبان زیادی ابراز کنم و این برای من بسیار مفرح بود.

در اینجا راهنمای شما برای هر پالت سایه چشم Huda Beauty وجود دارد (که برای لذت تماشای شما تنظیم شده است)

س قهرمان تغییر گیم شما کیست؟

آ اپرا وینفری ، قطعاً. عزم و اراده اپرا ، قدرت او برای گذراندن همه چیزهایی که دارد ، اعتقاد او به خیر بهتر ، او همیشه یک الهام بزرگ برای من بوده است و من اغلب به معنای واقعی متوقف می شوم و فکر می کنم ، “اپرا چه کاری انجام می دهد؟”

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ ادامه دهید و تسلیم نشوید. ایجاد تغییرات به زمان نیاز دارد ، بنابراین قطعاً باید صبر داشته باشید – چیزی که من با آن دست و پنجه نرم کردم ، آنقدر بی تاب هستم که می خواهم همه چیز اکنون اتفاق بیفتد! اشتیاق نسبت به تغییراتی که می خواهید مشاهده کنید نیز بسیار مهم است. از هر فرصتی برای ایجاد اختلاف استفاده کنید ، صدای خود را تا حد ممکن و هرچه بیشتر به اشتراک بگذارید و می توانید به بسیاری از اهداف خود برسید.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ به روده خود اعتماد کنید و به آن بچسبید. من همیشه این را می گویم ، اما اولین غریزه عمیق و عمیق شما به احتمال زیاد شما را به یک تصمیم درست برای شما سوق می دهد. من این کار را هر روز در زندگی شخصی و شغلی ام انجام می دهم.

هدی کتان ادعا می کند این سرم “بهترین چیزی است که او در کل زندگی خود استفاده کرده است”

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین پیشرفتی که در زمینه کاری خود دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ با بزرگ شدن به عنوان یک زن عرب در ایالات متحده ، هیچ نمایشی از زنان شبیه من در مد و زیبایی وجود ندارد – حتی از راه دور روی جلد مجله ها یا در رسانه های اصلی پخش نمی شود. این یک مبارزه واقعی بود. احساس نشدن یا مثل اینکه من بخشی از گفتگوی زیبایی بودم بسیار بسیار سخت بود. نشانه های ظاهری وجود ندارد که بتوانم هرگز زیبا قلمداد شوم ، بنابراین واقعاً بر عزت نفس من تأثیر می گذارد. من فکر می کنم ما به عنوان یک صنعت راه طولانی را طی کرده ایم. شما بچه ها در واقع یک کار باورنکردنی انجام می دهید و در مورد چیزهایی که واقعاً مهم هستند علاوه بر صحبت در مورد محصولات زیبایی و جنبه های سنتی این صنعت ، صحبت می کنید. تعداد کمی از عناوین دیگر نیز وجود دارند که در بالا بردن بازی نمایندگی خود کار بزرگی انجام داده اند. همانطور که گفته شد ، هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. ما باید ساختارهای اجتماعی زیبایی را بشکنیم و آنقدر عمیقاً در دنیای زیبایی جای گرفته اند. این واقعاً یکی از مأموریت های من است و این که چرا در وهله اول زیبایی وارد شدم.

س امید شما به زنان از نظر همه آنچه برای 20 سال آینده – و به طور کلی برای زنان کمپین می کنید – چیست؟

آ من دوست دارم زنان در حوزه کاری خود به خود ایمان داشته باشند و بدانند که آنها کافی هستند ، آنها به اندازه کافی خوب هستند و می توانند واقعاً به هر کاری که هدفشان است برسند. من می خواهم که همه خانمها برای کسانی که واقعاً در شرایط سخت خود هستند احساس زیبایی کنند. برای من ، زیبایی واقعی در تفاوت های ما نهفته است ، بنابراین ما باید آغوش چیزهایی را بگیریم که منحصر به فرد ما هستند و یاد بگیریم پوستی را که در آن هستیم دوست داشته باشیم.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>