مصاحبه زنان و زنان GLAMOR سال 2021 گیمینگ تغییر نویسنده Bernardine Evaristo

[ad_1]

نویسنده گیمینگ ما ، برناردین اواریستو ، به درستی عنوان خود را به دست آورد وقتی که در سال 2019 ، او با هشتمین کتاب خود به عنوان اولین زن سیاه پوست و اولین فرد سیاه پوست انگلیسی برنده جایزه بوکر شد ، دختر ، زن ، دیگر.

او که باراک اوباما را از جمله طرفداران طرفدار خود می داند ، در دو دهه گذشته نیرویی برای تغییر بوده است ، و به طور بی وقفه برای جنبش Black Lives Matter مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده و از محبوبیت صنعت چاپ و نشر حمایت کرده است.

در اکتبر سال گذشته ، اعلام شد که Evaristo در حال بررسی یک سری کتاب جدید است ، بریتانیا سیاه: نوشتن سیاه، که باعث می شود کتاب های گذشته نویسندگان سیاه پوست دوباره به چاپ برسد.

اینها 22 کتاب از بهترین نویسندگان سیاه پوست است که باید در لیست خواندن شما قرار گیرند

در اینجا ، برنده جایزه GLAMOR Women of the Year 2021 Gamechanging نویسنده نشان می دهد که چرا عقب نشینی ها می توانند چیز خوبی باشند و او امیدوار است که از یک صحنه ادبی متنوع تر برخوردار باشد.

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ برنده شدن جایزه بوکر 2019 در زندگی حرفه ای من کاملاً انقلابی به سمت بهتر ایجاد کرد و بستر عظیمی برای فعالیت من فراهم کرد.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ من یک بار در یک رابطه بسیار سمی بودم که اجازه دادم شخص دیگری بر من مسلط شود. راه حل ترک آن شخص بود و من دیگر هرگز اجازه ندادم کسی چنین مرا تحت تأثیر قرار دهد.

اجازه ندهید که گرد و غبار ته نشین شود: در اینجا چند ایده برای ادامه حرکت Black Lets Matter Matter بعد از پیشرفت چرخه اخبار آورده شده است

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ هیچ نقطه عطفی وجود نداشت بلکه پیشرفت آهسته ای به عنوان نویسنده در طول دهه ها داشت که من شیوه منحصر به فرد خود در نوشتن رمان را کشف کردم ، که از کتاب به کتاب دیگر تغییر می کند ، و به همین ترتیب ، یک تکامل آهسته به عنوان یک فرد به موجب آن من ایده های خود را در مورد جامعه توسعه می دهم و صدایم را در بیان آنها پیدا کردم.

س قهرمان تغییر بازی شما کیست؟

آ مادر سفیدپوست من علی رغم مخالفت شدید طرف خانواده اش ، در دهه 1950 با پدرم ، مرد سیاه پوستی ازدواج کرد. او به عنوان یک کودک خردسال به من نشان داد که مهم است که تعصب را کنار بگذاریم و شباهت های ما به عنوان یک انسان از تفاوت های نژادی درک شده مهم تر است.

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ به قدرت تغییر اجتماعی ایمان داشته باشید و قدم های کوچکی در جهت ایجاد تغییر در جامعه خود بردارید. شما مهارت های رهبری خود را افزایش خواهید داد ، که ممکن است روزی در صحنه جهانی بازی کند.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ بینشی از جایی که می خواهم در زندگی ام باشم و برای رسیدن به آن تلاش کنم. عقب نشینی هایی وجود دارد ، اما اینها شما را تقویت می کند. این به من آموخته شده و این همان چیزی است که می خواهم منتقل کنم.

Sex and The City یک مشکل تنوع داشت ، و من به عنوان یک زن رنگارنگ این چیزی است که امیدوارم این بار شاهد آن باشم …

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین پیشرفتی که در زمینه کاری خود دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ بزرگترین تحول برای نویسندگان سیاهپوست انگلیسی این است که تعداد بیشتری از ما بیش از هر زمان دیگری در حال انتشار هستیم. با این حال این هنوز کافی نیست.

س امید شما برای زنان در حوزه کاری شما – و به طور کلی – در 20 سال آینده چیست؟

آ من می خواهم زنان سیاه پوست انگلیسی را ببینم که در هر بخش از اکوسیستم ادبیات فعالیت می کنند ، نه تنها به عنوان نویسنده ، بلکه به عنوان ویراستاران ، تبلیغات ، طراحان ، منتقدان کتاب ، فروشندگان کتاب و برنامه نویسان جشنواره.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید.

جوایز حماسه GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>