مصاحبه سدی سینک در سه گانه ترسناک نتفلیکس خیابان ترس

[ad_1]

دستاوردها و قدرت سدی سینک بسیار بالاتر از 19 سال سن او است. بازی در نقش ماکسین میفیلد در چیزهای غریبه شهرت بین المللی فوری Sadie را خریداری کرد ، 13.3 میلیون دنبال کننده Insta و او همچنین قبلا در کنار افرادی مانند وودی هارلسون در فیلم بازی کرده است ، قلعه شیشه ای و مقابل هلن میرن روی صحنه در مخاطبان. اوه ، و یک اسکیت بورد نیمه وقت نیز هست. این دختر مهارت دارد!

حالا او سه گانه جدید نتفلیکس از فیلم های ترسناک را اضافه می کند ، خیابان ترس به CV در حال ترکیدن او. فیلم های ترسناک می توانند در بعضی مواقع تماشای هولناکی داشته باشند. به ندرت می توان یکی را تماشا کرد که نه تنها باعث می شود خودت عصبی نباشی بلکه باعث می شود به دنیایی که در آن واقعاً زندگی می کنیم فکر کنی. این تا زمانی بود که نتفلیکس این سه گانه را کنار گذاشت.


بر اساس کتاب توسط غازهای غاز (اکنون این یک بازگشت فوری است) نویسنده ، خیابان RL Stine Fear Street گروهی از دبیرستان را دنبال می کند که سه فیلم اول را در سال 1994 ، سپس 1978 و 1666 نه تنها برای حل یک رمز و راز قتل بلکه یک نفرین 351 ساله بر آمریکای میانه حل می کند شهر Shadyside.

در حالی که انبوهی وجود دارد ، در قلب فیلم داستان عاشقانه عاشقانه بین دینا و سام وجود دارد ، به ترتیب با بازی کیانا مادریا و اولیویا ولش ، یک داستان عاشقانه که به ندرت در یک فیلم ترسناک یا بهتر بگوییم هر فیلم اصلی دیده می شود. و در فیلم دوم ، خیابان ترس 1978 رابطه بین زادی سدی و خواهرش ، سیندی ، مرکز درام است زیرا نفرین به اردوگاه تابستانی در شادیساید می آید و همبازیان او تسخیر می شوند. فقط یک روز تابستانی دیگر پس؟

در حالی که تکسانی بومی برای فریاد زدن خود آماده می شود ، او در مورد GLAMOR در مورد بزرگسالی ، برخورد با وحشت روی صفحه ، وحشت بزرگسالی در خارج از صفحه (ارتباط سخت) و پیدا کردن صدای او را باز می کند …

سه گانه خیابان ترس در تابستان امسال به Netflix می آید و به ما اعتماد کنید ، حتی طرفداران ترسناک سخت نیز کاملا متحجر می شوند

خیابان ترس سه گانه حماسی است! داستان ترسناک شروع خودتان چه بود؟

من از فیلمبرداری این فیلم ها بیشترین لذت را داشتم اما صحنه های زیادی وجود داشت که اوضاع خیلی شدید می شد و اواخر شب بود. بزرگترین لحظه یکی از صحنه های پایانی بود که “اتفاقات بدی در حال رخ دادن است”. من همه خونین بودم ، در چمن خوابیده بودم ، مثل ساعت 3:00 بود ، و فقط فکر کردم ، “این شرایط خوبی نیست! از نظر جسمی احساس ناخوشایندی می کنم اما بهترین زمان را داشته ام! احساس ناخوشایند و نفرت انگیزی می کنم ، اما نمی توانم بیشتر سرگرم شوم. ‘

دوستی چنین موضوعی قوی در است خیابان ترس و چگونه می تواند به معنای واقعی کلمه ما را نجات دهد. دوستی چگونه شما را نجات داده است؟

دوستی خیلی مهم است! داشتن دوستانی که واقعاً دوستانی هستند که شما را می شناسند و از صمیم قلب علاقه شما را دارند بسیار مهم است – یافتن این افراد کار سختی است ، اما من در زندگی خود افراد واقعاً باورنکردنی دارم که به آنها اعتماد دارم و به آنها اعتماد می کنم. به خصوص در این صنعت ، وقتی اوضاع شروع به اوج گرفتن می کند و واقعاً دیوانه و طاقت فرسا می شود ، خیلی خوب است که در پایان روز شخصی را به FaceTime بسپارید ، فقط با او صحبت کنید و با او تخلیه کنید. من خوش شانس هستم که در زندگی ام افراد شگفت انگیزی دارم که می توانم این کار را انجام دهم.

خیابان ترس باید بسیار شدید فیلمبرداری شده باشد. چگونه به فکر سلامت روان خود هستید و چه عواملی در آن سفر دور از فیلمبرداری بوده است؟


وقتی همه چیز در صحنه فیلم بسیار شدید و طاقت فرسا می شود ، ماساژ عالی است ، تماس با مادر من عالی است یا دقیقاً مانند تماشای آن است نهر شیتدر پایان روز – عالی است! نفس کشیدن و آرامش بسیار مهم است ، مخصوصاً وقتی خود را در عناصر با نمایش هایی مانند این قرار می دهید چیزهای غریبه و با فیلم هایی مانند خیابان ترس، واقعاً شدید می شود.

چیزهای غریبه و خیابان ترس هر دو دارای یک داستان داستانی مشابه برای کشف “خود” شما هستند. چه نقاط عطفی در آن سفر برای شما داشته است؟

فکر می کنم وقتی 18 ساله شدم و در آن زمان به عنوان یک بزرگسال در این صنعت کار می کردم ، زمانی بود که اوضاع برای من تغییر کرد. اکنون من 19 ساله هستم و بدون پدر و مادر در آتلانتا زندگی می کنم و خودم کار می کنم – این یک تنظیم بزرگ بوده است ، فقط به عنوان یک بازیگر کودک کار می کنم و ساعت دقیق آن ، شما باید یک سرپرست داشته باشید ، و والدین شما همیشه با شما. رفتن از آن به یادگیری نحوه کار در بزرگسالی ، سر و کار داشتن با خود و مراقبت از خود ، این یک نقطه عطف بزرگ بوده است. اما همچنین برای من ثابت شده است که می توانم این کار را انجام دهم ، من آماده هستم و این باعث می شود که من به آینده ام امیدوار باشم.

ستاره چیزهای عجیب و غریب Sadie Sink در مورد مانی بابی براون ، پرش از شبکه های اجتماعی و رفتن به شیار زیبایی خود

درباره قدرت خود چه آموخته اید و چگونه برداشت شما از قدرت خود تغییر کرده است؟

من فکر می کنم قطعاً وقتی در کودکی شروع به کار در این صنعت می کنم ، حداقل برای من ، من همیشه بسیار ترسو بوده ام ، حتی در مورد مواردی مانند مصاحبه وقتی برای اولین بار به آن دنیا معرفی شدم و بسیار ترسو بودم و بسیار عصبی پس از آنکه با آن راحت تر شدم ، شما شروع به یافتن صدای خود کرده و در شیار چیزها قرار می گیرید. این واقعاً برای من توانمند است ، فقط برای دیدن اینکه چقدر پیشرفت کرده ام و چقدر بیشتر از صدایی که الان احساس می کنم نسبت به زمانی که کارم را شروع کردم احساس می کنم. می توانید آن را مشاهده کنید ، وقتی به فیلم های بازیگری خودم و یا مصاحبه های من در دوران جوانی نگاه می کنم ، در مقایسه با جایی که اکنون هستم ، بسیار شگفت آور است که می بینید رشد خود در دوربین ، اینترنت و همه جا ثبت شده است.

بزرگترین چالش بزرگسالی برای شما در آن سفر چه بود؟

فقط چیزهای کوچک است! من می توانم ظرف بشورم ، می توانم لباسشویی انجام دهم ، من با همه اینها خوب هستم ، اما (با) رانندگی ، داشتن مادر من وقتی برایم مکان سوار می شود واقعاً خوب بود! من می دانستم که چگونه در یک نقطه رانندگی کنم ، اما بعد آن را فقط از پنجره پرت کردم ، دیگر این کار را نمی کنم. هرچه می رویم در حال یادگیری هستیم!

من آن را دوست دارم خیابان ترس شخصیت های قهرمانانی که معمولاً در همان لحظه اول یا صحنه اول کشته می شدند. برچسب ها و کلیشه ها را نیز ورق می زند. چه کلیشه هایی در زندگی شخصی شما به وجود آمده است که مجبور شده اید آنها را از بین ببرید؟

من سعی می کنم به آنچه مردم به من برچسب می زنند فکر نکنم ، اما تنها تجربه حضوری واقعی که داشته ام این است که چیزهای غریبه شروع به منفجر شدن و حضور در مدرسه هنوز ، معامله با بچه ها ، نحوه برخورد آنها با شما کمی متفاوت است. و نه با شما به عنوان شخصی که همیشه بوده اید ، بلکه با شما اینگونه رفتار می کنم ، “بازیگر جدیدی که در این نمایش واقعا جالب حضور دارد.” این یک تنظیم بود!

Stranger Things season 4: هر آنچه در مورد بازگشت نمایش علمی تخیلی معروف خود می دانیم (از جمله “تولد دوباره” یک شخصیت اصلی)

جالب است که سه گانه سه دوره بسیار متفاوت را پوشش می دهد و نشان می دهد که چگونه جنسیت گرایی همیشه برجسته بوده است. چه چیزی شما را شگفت زده می کند که چقدر ما هنوز باید جلو برویم؟

تماشای این فیلم ها به روشی که با شخصیت های قوی زن و نحوه برخورد با آنها روبرو هستند و همچنین رابطه سام و دینا و نحوه مشاهده آن ، به طور قطع نشان می دهد که ما مسیر بسیار طولانی را طی کرده ایم. من فکر می کنم هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، اما خوشبختانه ، من احساس می کنم نسل من است ، آنها بسیار خوش فکر هستند و آماده ساختن جهانی هستند که می خواهند در آینده در آن زندگی کنند. این به من امید می دهد و امیدوارم بسیاری از بزرگسالان و بچه ها نیز امیدوار باشند. من فکر می کنم همه ما چیزهای زیادی برای یادگیری از یکدیگر داریم ، فقط این است که واقعاً گوش کنیم.


اگر می توانید به شروع فیلمبرداری برگردید خیابان ترس و یک ذره به خودتان توصیه کنید چه خواهد بود؟

من احتمالاً به او می گویم ، “حتماً کشش پیدا کن ، واقعاً مراقب خودت باش ، شروع به دویدن می کنی ، این استقامت را حفظ کن!” اما بعداً ، من می گویم ، “همه چیز واقعاً شدید خواهد شد ، اما همچنین شما در این زمینه بهترین خاطرات زندگی خود را خواهید ساخت و یک تابستان واقعا باورنکردنی خواهید داشت ، بنابراین ارزش هر قطره اشک را دارد ، هر قطره عرق! “

خیابان ترس 1978 جمعه آزاد می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>