مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا: موضوعات مهم نژادپرستی ، امتیاز سفید و بهداشت روانی

[ad_1]

بی تردید می توان گفت که همه دنیا در مورد مصاحبه پرنس هری و مگان مارکل با اپرا صحبت می کنند.

ما در حال بحث و گفتگوهای طولانی و طولانی با همکاران و اعضای خانواده هستیم ، شما تقریبا می توانید روزنامه نگاران تابلوئید را که با عصبانیت سوراخ صفحه کلیدهایشان را سوزانده اند ، بشنوید ، و پیرس مورگان فقط یک گلوله پرتاب کرد و به تلویزیون زنده حمله کرد. واکنش مردم بریتانیا درست مثل همه که ما می دانستیم واکنش نشان می دهد: با تبدیل آن به یک نسخه نمایشی از نمایش جرمی کایل.

حضور در شبکه های اجتماعی در حال حاضر کمی شبیه حضور در آن صحنه بازار در است دختران متوسط، جایی که کدی نوجوانان را به عنوان حیوانات جنگلی در چاله آبیاری تصور می کند ، به طرز شرورانه ای تکه های یکدیگر را بیرون می کشد. ما وحشیانه رفته ایم.

اما در حالی که همه ما اسباب بازی های خود را از کالسکه بیرون می اندازیم و بحث های سختگیرانه ای با غریبه ها در توییتر داریم ، عمیق ترین و مهمترین موضوعات مصاحبه را فراموش می کنیم: مسئله نژادپرستی ریشه دار ؛ امتیاز سفید که سلطنت ما بر آن بنا شده و پایدار است. و خطرات واقعی نادیده گرفتن سلامت روانی شکسته. وقتی ما در حال تماشای چنین چهره های شناخته شده ای هستیم که در صفحه های تلویزیون ما مشغول مکالمه هستند ، جدا شدن و متوقف کردن دیدن هری و مگان برای آنچه که هستند بسیار آسان است: مردم. افرادی که می توانند شکسته و بدرفتار شوند و به نقطه شکست بروند. وقتی صحبت از هری و مگان می شود ، همه ما خیلی زود به سرعت انسانیت خود را از دست می دهیم.

بنابراین ، بیایید موضوعات مهم مطرح شده در مصاحبه را به خود یادآوری کنیم. آنهایی که واقعاً سزاوار توجه ما هستند …

بهداشت روانی ، و اهمیت گوش دادن هنگام درخواست کمک از کسی

همه ما تاکنون می دانیم که مگان به طور باورنکردنی درباره مبارزات بهداشت روان خود با اپرا صحبت کرد ، و اعتراف کرد که یک نکته وجود دارد – زمانی که او پنج ماهه با آرچی باردار بود – زمانی که “دیگر نمی خواست زنده بماند”.

مگان گفت: “من در آن زمان از گفتن آن شرم داشتم و از اینکه مجبور شدم آن را به هری اعتراف کنم شرم داشتم.” “اما من می دانستم که اگر آن را نگویم – پس آن کار را می کردم. من دیگر نمی خواستم زنده بمانم. این یک فکر روشن و واقعی و ترسناک و ثابت بود.”

مگان مارکل در مصاحبه با اپرا قدرتمندانه در مورد سلامت روان صحبت کرد و گفت که “دیگر نمی خواست زنده بماند”

بسیاری از افراد تصمیم گرفته اند تا در بخشی از مصاحبه متمرکز شوند كه در آن مگان گفت كه او از این شركت حمایت می كند اما به او گفته شده كه برای او امكان دریافت كمك تخصصی وجود ندارد زیرا “برای موسسه خوب نیست” ، علی رغم ارسال ایمیل “التماس برای کمک”.

“به آن فکر کرده بودم [suicide] مگان گفت: “من به منابع انسانی مراجعه کردم اما آنها گفتند” هیچ کاری نمی توانیم برای کمک به شما انجام دهیم زیرا شما عضو مزدی از موسسه نیستید “، هیچ کاری انجام نشده است.”

مقایسه شده است با نحوه برخورد پرنسس دیانا توسط این م institutionسسه ، به ویژه در طول یک دهه مبارزه با بیماری پرخونی. ما باید بگذاریم این یک یادآوری باشد که علی رغم پیشرفتهایی که در شکستن تابوهای مربوط به سلامت روان صورت گرفته است ، بسیاری از مردم هنوز در سکوت رنج می برند. صحبت کردن و درخواست کمک یکی از سخت ترین کارهایی است که می توانیم انجام دهیم. باید پشتیبانی شود ، نه اینکه از آن اجتناب شود و از آن شرم آور شود.

انسانیت مگان مارکل در مصاحبه خود با اپرا حتی شدیدترین منتقدان را از بین می برد و دلیل آن این است

در مصاحبه ، مگان ادعا کرد که پسرش حتی قبل از تولد او قربانی نژادپرستی شد ، زیرا خانواده سلطنتی ابراز نگرانی در مورد رنگ پوست او کردند ، که منجر به عدم ارائه تصویر سنتی بیمارستان سلطنتی به او ، “شاهزاده” شد. عنوان یا امنیتی که همراه آن است.

“در آن ماههایی که من باردار بودم ، تقریباً در همین زمان ، ما همزمان گفتگو می کنیم:” به او امنیت داده نمی شود ، به او عنوانی داده نمی شود “و همچنین نگرانی ها و گفتگوها در مورد چگونگی پوست او ممکن است هنگام تولد تیره باشد. ” ما نباید از این واقعیت غافل شویم که حتی یک کودک متولد نشده نیز به دلیل داشتن میراث سیاه پوست می تواند مورد تحقیر قرار گیرد.

به همین دلیل است که ، به عنوان یک زن سیاه پوست ، قلدر مانند مگان مارکل خوانده می شود

سکوت ، همدست بودن است

یکی از دلخراش ترین قسمتهای پاسخهای هری این بود که وی امتیاز سفید خود را بررسی کرد و به صدمه خود اعتراف کرد که خانواده سو the استفاده نژادپرستانه را که مطبوعات انگلیس از همسرش متحمل شده است ، تصدیق نمی کنند.

هری گفت: “برای ما ، برای این اتحادیه و مشخصات مربوط به نژاد او ، فرصتی فراهم شد – فرصت های فراوان – برای خانواده ام تا حمایت عمومی انجام دهند.” “و من حدس می زنم که یکی از جذاب ترین و غم انگیزترین قسمت ها ، بیش از 70 نماینده زن پارلمان – محافظه کار و کارگر – بودند که بیرون آمدند و زیرزمینی استعمار را از مقاله ها و عناوین نوشته شده در مورد مگان صدا کردند. با این حال هیچ کس از خانواده من هر چیزی گفته است. این صدمه می زند. “

اپرا به مقایسه های مداوم با کیت اشاره کرد ، از جمله عناوینی که در مورد دسته گل عروس زیبا کیت صحبت می کرد ، در مقابل گل های عروسی مگان که “خطر” شاهزاده خانم شارلوت را به خطر می انداخت. و نگرانی برای مگان که در “بیهودگی” بچه اش را نادیده گرفته است ، در حالی که کیت به دلیل “شیر دادن به لطف” خود مورد ستایش قرار گرفت.

این مقایسه بیرحمانه زنان فقط برای سلطنتی وجود ندارد. ما این کار را علیه همه زنان ، بخصوص در مطبوعات ، انجام می دهیم. مگان در مصاحبه خود گفت: “به نظر می رسد آنها واقعاً روایت یک قهرمان و یک شرور را می خواهند.” آخرین باری که دیدید دو چهره برجسته مرد به یک شکل مقابل هم قرار گرفته اند؟

بنابراین ، به جای مشارکت در گفتگوی وحشیانه و نفرت انگیز که در حال حاضر در سراسر کشور گسترش می یابد ، بیایید لحظه ای را درگیر بشریت خود کنیم. ما در مورد زنی صحبت می کنیم که پس از یورش مداوم نژادپرستی و سوسیال جنسی ، پنج ماهه باردار بود و می خواست به زندگی خود پایان دهد. اگر این کافی نیست که همدلی ما را درگیر کند و ما را به سمت انجام بهتر سوق دهد ، چیست؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>