مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری ایالات متحده آمریکا را در خشم ترک کرد

[ad_1]

مسلماً یکی از انفجاری ترین – و تفرقه انگیزترین – لحظات تلویزیونی در حافظه زنده است. اپرا با مگان و هری سرانجام پس از اولین پخش در ایالات متحده در روز یکشنبه در CBS News ، شب گذشته در انگلیس از ITV پخش شد. اما در حالی که ملت ما افشاگری های بی سابقه در مورد خانواده سلطنتی را هضم می کند: از جمله اتهامات تکان دهنده ای به نژادپرستی و چگونگی احساس خودکشی مگان نسبت به نحوه برخورد با “The Firm” در حالی که پنج ماه از ارچی باردار بود ، چگونه مصاحبه از طرف دیگر دریافت شده است کنار حوض؟

خیره کننده 17.1 میلیون بیننده برای تماشای مصاحبه ویژه یکشنبه شب در ایالات متحده آماده شده اند – که همانطور که هالیوود ریپورتر اشاره کرد ، جدا از نمایش درام آمریکایی پس از سوپر کاسه مساوی کردن در 7 فوریه ، بیشترین مخاطب برای هر برنامه غیر ورزشی در تمام شبکه های پخش در 2020 – 21 فصل است. و در حالی که بحث و جدال در انگلیس در مورد اینکه آیا شاهزاده هری به خانواده خود خیانت کرده است ، شدت می گیرد ، به نظر می رسد ایالات متحده با همدردی گسترده ای نسبت به زوجی که اکنون کالیفرنیای بومی مگان را خانه خود می دانند ، ظاهر شده است. در واقع ، حتی رئیس جمهور بایدن از طریق وزیر مطبوعاتی خود اظهار نظر کرد ، “برای هر کسی که جلو بیاید و در مورد مبارزات خود با بهداشت روانی صحبت کند و داستان شخصی خود را بگوید ، این جسارت می خواهد. و این مطمئناً چیزی است که رئیس جمهور معتقد است.”

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا: 9 لحظه مهمترین فک که می توانید هفته ها درباره آن صحبت کنید

صحبت با GLAMOR ، E! مدیر ارشد خبری و سرپرست اخبار ، ملانی بروملی ، انگلیسی است اما بیش از ده سال در لس آنجلس مستقر است و از خانواده سلطنتی برای این شبکه گزارش می دهد ، می گوید ادعاهای این زوج باعث “خشم کامل” خانواده سلطنتی در آمریکا

ملانی می گوید: “من فکر می کنم اینجا در ایالات متحده ، مردم به طرز خارق العاده ای برای مگان متأسف می شوند ، زیرا او یکی از آنها است.” “ایده ای که او با هیجان زیادی به این خانواده سلطنتی رفت ، و همه درخشش ها و جذابیت های آن ، آن عروسی زیبا برای افسانه ها ، و او وارد شد و پس از آن رفتار خوبی نبود ، برای اکثر مردم تأمل برانگیز است.”

ملانی تأکید می کند که چگونه در آمریکا ، احساسات گسترده نسبت به خانواده سلطنتی نسبت به انگلیس کمتر بدبینانه بوده است ، اما اکنون به دنبال افشاگری های مگان و هری ، آمریکا شروع به طرح سال کرده است.

“آیا ما فقط این داستان افسانه ای را که از انگلیس صادر شده است ، می پذیریم؟ یا حالا ما آن را زیر سوال می بریم ، شروع به دیدن پشت آن می کنیم؟ ” او می پرسد.

“بیش از اینجا در ایالات متحده مردم از طریق پرداخت کنندگان مالیات مانند انگلیس ، هزینه آنها را نمی پردازند – بنابراین سطح بدبینی ذاتی که در بسیاری از انگلیس وجود دارد وجود ندارد. شاید صحت این ادعاها برای مردم انگلستان کمتر تکان دهنده باشد. البته افراد آگاه در ایالت ها هستند که سلطنتی را می شناسند و از آنها س questionال می کنند – اما اکثر مردم واقعاً داستان افسانه ای که تغذیه می شوند ، تصاویر زیبا ویلیام ، کیت و بچه ها و داستان عاشقانه آنها را می پذیرند. به نظر من گرفتار شدن در داستان های عاشقانه افسانه ای خانواده سلطنتی انگلیس آسان است. بنابراین ، پیروی از این افراد در ایالات متحده به طرز قابل قبولی تعجب کرده و آنها با سوال باقی مانده اند.

تکان دهنده ترین مصاحبه های تلویزیونی سلطنتی در تمام دوران ها: از افشای بمب های مگان مارکل و پرنس هری تا اعتراف زنا به پرنس چارلز

اما ملانی ادعا می کند که این ادعاهای این زوج است که آنها توسط نژادپرستی نسبت به مگان رانده شده اند و اعضای ارشد خانواده زیر سوال می برند که رنگ پوست کودک متولد نشده آنها تا چه حد تیره است ، به طور قابل توجهی باعث “خشم کامل” در کشور زادگاه مگان شده است.

او می گوید: “آنها او را به قول او قبول می کنند و سپس مگان نه تنها نژادپرستی را از خارج در مطبوعات ، بلکه همچنین در داخل خانواده تجربه می کند – که باعث خشم کامل اینجا شده است.”

ملانی با اشاره به مکالمه ملی درگیر شده توسط Black Lets Matterprotests در پی قتل جورج فلوید در ژوئن گذشته ، ملانی اشاره کرد که چگونه ادعاهای هری و مگان به مسائل کشور پیرامون نژاد دامن می زند.

او می گوید: “در اینجا البته مکالمات زیادی در مورد نژاد به طور کلی انجام شده است – در این کشور اکنون س questionsالات زیادی در مورد افرادی که به یک اندازه رفتار می شوند مطرح می شود و تبعیض در راس گفتگوی ملی است.”

“از سال گذشته ، ایالات متحده آمریكا كاملاً سوال هویتی را درمورد اینکه ما چه هستیم و آیا نژادپرست هستیم؟ چه کاری می توانیم بهتر انجام دهیم چگونه می توانیم یاد بگیریم؟ و این فقط به آن اضافه می شود “، او می گوید. “آنچه در واقع یک درگیری خانوادگی بود اکنون درگیر حساب این کشور است و آنچه را که مخفف آن است و خانواده سلطنتی نیز گرفتار آن شده اند. این داستان سلطنتی اکنون بخشی از همین گفتگوهای نژادی است. “

گفتگوهای خانواده سلطنتی درباره اینکه “چگونه پوست کودک آرچی تیره است” ثابت می کند که رنگ آمیزی هنوز زنده است – و ما باید آن را شکست دهیم

ملانی تأکید می کند که این امر برای سلطنت انگلیس چقدر مخرب است. او می گوید: “من فکر می کنم برای کسانی که در انگلیس بزرگ شده اند و شاید از گذشته استعماری آن شرمنده باشند ، آنها احتمالاً به اندازه کسانی که این حرف را می شنوند متعجب و کمی بدبین نیستند”. “ادعاهای نژادپرستی برای اعتبار خانواده سلطنتی در ایالات متحده به طرز باورنکردنی مخرب است – من فکر می کنم که خانواده سلطنتی نیاز به پاسخگویی به این مسئله دارند.”

ملانی در مورد تجربه مگان در “ساکت شدن” توسط سلطنتی و حمایت نشدن از او گفت:

“به یاد داشته باشید این شخصی است که عادت داشت صدای خود را بشنود ، او یک فرد مشهور بود ، صدای او مهم بود. بنابراین ، به روش جدیدی از زندگی بپردازید و به شما بگویید “نه ، شما فقط وقتی صحبت می کنید که بگوییم می توانید” – معده برای او بسیار سخت بود.

“چیزی که در مورد مگان وجود دارد این است که او هرگز نمی توانست عملکرد داخلی خانواده سلطنتی را درک کند ، هر چقدر هم که او تحقیق خود را انجام داده باشد – تا زمانی که در آن نباشید ، نمی توانید آن را گوگل کنید یا این نوع چیزها را یاد بگیرید. این همه بخشی از رمز و راز و افسانه ها است ، زیرا هیچ کس واقعاً نمی داند پشت دروازه های کاخ چه می گذرد. اما اکنون ما کارهای درونی را توسط دو بازیکن اصلی آن نشان داده ایم. “

سیستم پشتیبانی مگان مارکل: همه چهره های مشهور مدافع دوشس ، از جمله سرنا ویلیامز ، مینا هریس و کریسی تیگن

“حمایت زیادی از زن و شوهر وجود دارد و از آنجا که این مصاحبه بسیار جالبی است ، مردم اکنون در تلاشند که روند تحقق خانواده سلطنتی را درک کنند.

“هری محتاط تر از مگان به نظر می رسید ، او این مفاهیم را می فهمد ، اگر شما علیه خانواده سلطنتی ادعاهای نژادپرستی کنید ، نمی توانید آن را دوباره در جعبه قرار دهید. شما نمی توانید از آن برگردید.
این نوعی مسئله است که ممکن است رابطه او با خانواده اش را برای همیشه خراب کند – مشکلاتی که قرار است ایجاد کنند بسیار شدید است. اما مردم هری را اینجا دوست دارند – آنها همیشه هری را دوست خواهند داشت – او هنوز پسر مادرش است ، آنها هرگز فراموش نخواهند كرد كه اینجا و آنجا عشق به او در ایالات متحده بسیار زیاد است. “

ملانی در مورد مقایسه اجتناب ناپذیر بین نحوه درمان مگان و رفتار پرنسس دیانا بیش از سی سال پیش ، ملانی می گوید:

“بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه خانواده سلطنتی اجازه می دهند این اتفاق دو بار برای زنانی که به خانواده می آیند اتفاق بیفتد؟ چگونه ممکن است سیستم های پشتیبانی وجود نداشته باشد؟ “

آیا وقتی همه دنیا او را ترول می کنند آیا مگان مارکل باید فقط اخراج شود یا اینکه او حق دارد داستان خودش را بگوید؟ چگونه یک مصاحبه جهان را تقسیم کرده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>