مصاحبه کریس اپلتون و آرایشگر آرایشگر کیم کارداشیان J-Lo و Tuturoial

[ad_1]

اگر تا به حال تماشا کرده اید همگام با کارداشیان، شما احتمالاً نگاهی اجمالی به آرایشگر مشهور و مدیر خلاق جهانی در Color Wow پیدا کرده اید کریس اپلتون که روی موهای کیم جادو می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما این فقط کارداشیان ها نیستند که به کریس اعتماد می کنند تا موهایشان زیبا به نظر برسد. کریس وقتی که صحبت از حالت دادن به همه چیز می شود ، دست راست J-Lo است (او ظاهر افتتاحیه و همچنین سشوار کاسه ای Super Bowl) و همچنین آرایشگر معمولی موی Dua Lipa را ایجاد کرد (او نگاه او را برای گرمی ایجاد کرد امسال) ، و قبلاً با همه از آریانا گراند گرفته تا کیتی پری کار کرده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خوشبختانه برای ما ، کریس در آخرین قسمت از جاسوسی زیبایی GLAMOUR ما را به خانه اش راه داد.
برای به اشتراک گذاشتن تمام رازهای آرایشگر موی خود ، از انتخاب برتر محصول خود تا شگفت انگیزترین مکانی که با مشتری به آنجا سفر کرده است ، و همچنین به ما نشان دهد که چگونه داغترین سبک این فصل را بازسازی کنیم – “بمب” با ظاهری گران قیمت.

من به خاطر تسویه حساب ربوده شده شناخته شده ام

کریس به دلیل ظاهر محبوب “موهای شیشه ای” و تسویه حساب “ربوده شده” مشهور است. وی می گوید: “موهای شیشه ای همه چیز در مورد موهای براق است و دم اسبی ربوده شده دم اسبی بلند و ارزشمند فرش قرمز است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“رفتن به تاهیتی برای تولد کیم یک لحظه واقعی” خرج کردن من “بود

کریس توضیح می دهد که در حال حاضر بیشتر اوقات با کیم کارداشیان و J-Lo سفر می کند و آنها را برای عکس برداری و رویدادها برای ایجاد مدل های موی مشهور جهانی خود همراه می کند. اما همه کارها نیست. وی یادآوری می کند: “من برای کیم برای تولدش به تاهیتی رفتم.” “این واقعاً جادویی بود ، این یکی از تجارب یک باره بود که لحظه ای واقعی” من را خرج کن “بود.”

برای چهلمین سالگرد تولدش ، کیم نزدیکترین و عزیزترین خود را با یک هواپیمای شخصی به پرواز درآورد تا در یک جزیره اختصاصی اختصاصی در تاهیتی برای یک جشن شش روزه بماند. کریس می افزاید: “این یکی بود که باید به خاطر بسپارید.”

“من هر ساله از 100 بطری کت رنگی رویایی استفاده می کنم”

وقتی از وی س askedال شد که پرکاربردترین محصول موی او چیست ، کریس مجبور نبود که درباره آن فکر کند. وی توضیح داد: “این کت رویایی Color Wow است. من از آن برای آماده سازی هر موی سر برای هر نوع ظاهری استفاده می کنم ، زیرا باعث ایجاد تحولی در بافت مو می شود ، که غیرقابل شکست است.” “من احتمالاً سالانه از 100 بطری عبور می کنم.”

“اکنون مورد علاقه من Bombshell Blow-dry است”

وقتی صحبت از نگاه جدید کریس می شود ، همه چیز در مورد سشوار “بمب” است. “این موهای زیبا ، براق و ابریشمی در چند مرحله ساده است.”

به گفته کریس ، راه اصلی برای دستیابی به ظاهر بمب ، آماده سازی عالی است. او کت رویای Color Wow مورد علاقه خود را خواست تا موهای مدل خود را آماده کند. وی گفت: “شما واقعاً می توانید آن را لایه لایه کنید تا مطمئن شوید که هر تار مو آن فناوری دگرگون کننده را دریافت می کند.”

کریس قبل از اینکه محصول را در موها خشک کند ، موها را به شکلی جدا از مرکز خارج می کند تا توهم حجم بیشتری ایجاد کند. وی توضیح داد: “خشک كردن محصول به مو باعث می شود كه واقعاً ابریشمی باشد.” بعد ، قسمت های کوچکی از مو را قبل از اینکه آنها را دور غلطک های مخملی بپیچد ، با اسپری اسپری کرد تا ظاهر مطلوبی ایجاد کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پس از 20 دقیقه ، او غلتک ها را برداشت تا حجم پر زرق و برق و موهای براق را نشان دهد. وی توصیه كرد: “اسپری مو را روی برس موی خود اسپری كنید و سپس به جای استفاده مستقیم از محصول روی مو ، اسپری براق كنید.” “این می تواند ترکیبی عالی از کنترل و کنترل باشد اما همچنین هنگام شستن فرها مقدار زیادی درخشش به ما می دهد.”

کریس فرها را از بین می برد تا زمانی که موجی نرم و نرم ایجاد کند و با یک اسپری براق کننده دیگر جلوه را برای یک اثر واقعی بمب به پایان رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرمترین روند مو در این فصل ، همه مواردی را که باید در مورد نوارهای حبابی بدانید و همچنین بهترین رنگهای مو برای سال 2021 را بررسی کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>