مصاحبه Archie Renaux: بازیگر Mal Oretsev در فصل 2

[ad_1]

اینترنت دوست دارد افراد خیالی یا واقعی را با هم “حمل” کند و در حال حاضر رسانه های اجتماعی در یکی از بزرگترین بحث های سال 2021 تقسیم شده اند: سایه و استخوان“آلینا” با بازی جسی می لی با “Darkling of Malie ‘Mal” Oretsev “اركنی رنوك” از Darkling of بن آر بارس رابطه برقرار می كند؟

در صورتی که این اولین بار است که در مورد این بحث عالی یا آخرین برنامه تلویزیونی موفق Netflix چیزی می شنوید ، جای خود را بگذارید زیرا این درام بیش از وضعیت روابط وجود دارد. ماجراجویی فانتزی ، سایه و استخوان – بر اساس رمان های بزرگسالان جوان Grishavers لی باردوگو – یک آلینای یتیم را دنبال می کند در حالی که متوجه می شود از یک قدرت فوق العاده برخوردار است ، ربوده می شود ، با یک جادوگر نسبتا سکسی AKA بن بارنز تماس می گیرد و به عنوان سلاحی برای بهبود سرزمین های جنگ زده استفاده می شود. دوست كودكی آلینا ، مال در حال تماشاست و به تلاش های خطرناكی می پردازد تا دوباره با او متحد شود ، در نتیجه متوجه می شود كه احساسات او نسبت به كف او ممكن است اندكی بیش از افلاطونی باشد.


دنیای “حمل و نقل” و قدرت های فوق العاده دنیای دور از شهر زادگاه Archie در Kingston Upon Thames است که قبل از بازی در نمایش موفق Netflix در آنجا به عنوان کارگر شغل کار می کرد. و تعداد زیادی از بریتانیوم 23 ساله به زودی به صفحه نمایش ما می آید ، زیرا او قرار است در کنار لیلی رز دپ در فیلم علمی تخیلی ، Voyagers بازی کند.

در اینجا آرچی در مورد غلبه بر یک رژیم شدید تمرینی AF ، ایجاد گوز اسب و حرکت در سایت های ساختمانی برای رسیدن به ستاره Netflix ، امیدهایش برای سایه و استخوان فصل دو و اینکه چرا مال و آلینا رابطه ای هستند که “بیشتر منطقی” است. نه اینکه او مغرض باشد …

موفقیت در سایه و استخوان شگفت انگیز بوده است – دیوانه کننده ترین چیزی که هوادار را دیده اید چه بوده است؟

این بسیار سورئال بوده است! ما مدت ها منتظر بودیم تا این اتفاق بیفتد – ما آن را در سال 2019 شروع کردیم نه در سال 2021 است – و در این مدت اتفاقات زیادی افتاده است. کارهای هنری بسیار جالبی انجام شده است و بسیار جالب است که طرفداران کتاب ، در بیشتر موارد ، بسیار خوشحال هستند و ما کتاب ها را به عدالت عمل کرده ایم.

شخصاً بین فیلمبرداری تا الان بیشترین تغییر برای شما چیست؟

خدای من ، خیلی زیاد! خنده دار است که اکنون آن را تماشا کنید و مانند آن باشید ، “وای ، شما هیچ تصوری ندارید که چه اتفاقی می افتد! شما هیچ تصوری از آنچه قرار است طی دو هفته دیگر برای این جهان اتفاق خواهد افتاد ندارید! هیچ بیماری همه گیری در جریان نیست ، شما می توانید بیرون بروید ، می توانید مردم را ببینید ، می توانید مردم را در آغوش بگیرید و جای نگرانی نیست! ” صادقانه بگویم که من اکنون به آن نگاه می کنم – همه چیز خیلی ساده بود!

هنگام فیلمبرداری به نظر می رسید که با بازیگران انفجار داشته اید. خنده دارترین لحظه شما در سر صحنه فیلمبرداری چه بود؟

من در حفظ تمرکز خودم در مورد جلوه های بصری و استفاده از یک توپ تنیس روی یک چوب یا فقط یک صفحه سبز بسیار خوب هستم. اما خنده دارترین کار این بود – من اینقدر در اطراف اسب ها نبودم – ما مجبور بودیم صحنه ای را در اصطبل ها با این همه اسب انجام دهیم. یکی از آنها شروع به فرت کردن کرد و سپس فقط گروه کر اسبها گوز و لگد زدند! احمقانه است اما همانطور که ادامه می داد من را خرد کرد!

با سریال The Witcher 2 چه می گذرد؟ در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم (از جمله بازیگران تازه اعلام شده)

مال باید از سهم عادلانه خود در این زمینه عبور کند سایه و استخوان اما در زندگی خود بزرگترین موانعی که باید برای غلبه بر آنها وجود داشته باشد چیست؟

می توانم بگویم ورود به دنیای بازیگری یکی از بزرگترین موارد بود ، زیرا من به دلیل اینکه به مدرسه تئاتر تمام وقت نرفتم ، مسیر “ارتدکس” را طی نکردم. من شروع به کار مهندسی وضعیت هوا کردم ، کاری که مادربزرگم انجام داد. به نظر می رسید بازیگری خیلی دور باشد زیرا چقدر نامشخص است بنابراین غواصی بزرگترین چیز است و غلبه بر این ترس و رفتن به ناشناخته چیز ترسناکی است. من شاگردی را که انجام می دادم ترک کردم و در خودم شک و تردید زیادی وجود داشت ، اما به محض این که دیدم ، یک تونل دیدم ، “من می خواهم بیرون بروم و این کار را می کنم و تمام. گزینه دیگری وجود ندارد! ” من هم هنوز مشغول کار برای ساختن مخارج زندگی در کنار آن بودم.

برای این نقش باید آموزش های زیادی می دیدید. چه چیزی به شما در مورد قدرت ذهنی ، جسمی و تصویر بدن شما یاد داد؟

من به شما چه می گویم ، اگر بدن خوبی می خواهید باید برای آن کار کنید و هزینه آن تمام می شود! این بهترین شکلی بود که من در آن نمایش داشتم ، اما وعده های غذایی خسته کننده و ملایم بودند – جدا از تاباسکو که من آن را پوشش می دادم! من هفته ای پنج روز تمرین می کنم ، بنابراین نگهداری زیادی دارد و به طور معمول من اینطور غذا نمی خورم ، دوست دارم یک پیتزا بخورم! در حال حاضر چنین قیافه ای ندارم اما خوب است بدانید که می توانم این کار را انجام دهم. این یک چالش بود که یک سوال بزرگ بود اما من موفق به انجام آن شدم. در حال حاضر من به باشگاه برگشتم تا نوعی از شکل مناسب را حفظ کنم – فقط کمی عضله – و اگر نیاز به پاره شدن داشته باشم می توانم این کار را انجام دهم اما خیلی به خودم فشار نمی آورم و زندگی من (فقط با خوردن غذای بی رمق) کمی بدبختی دارد!

دوستی یک بخش اصلی از است سایه و استخوان داستان – چگونه به بازیگران تکیه داده اید؟

آنها خانواده من در خارج از خانه شدند زیرا همه ما در بوداپست بیرون بودیم و اساساً ما یک گروه غریبه با یکدیگر بودیم. اما آنها خیلی سریع بهترین دوستان من شدند. این باعث ایجاد چنین محیط کار مطلوبی شده است ، همه در آنجا من عاشق خرد کردن هستم ، و صادقانه بگویم که من تمام وقت انگشتانم را ضربدر گرفته ام و ما باید دوباره این کار را انجام دهیم زیرا وجود فضای بسیار لذت بخشی و لذت بخشی بود.

فکر می کنید تجربه و بازی مال در مورد خودتان به شما چه آموخته است؟

ماندگاری! مال چیزهای زیادی را پشت سر می گذارد ، اما او این کار را بسیار فداکارانه انجام می دهد و این کاملاً با من صحبت می کند. شما می توانید از این امر در زندگی روزمره ، فراتر رفتن و انجام کارها برای مردم استفاده کنید ، خصوصاً اکنون که می توانیم با کمی کمک به اینجا و آنجا انجام دهیم.

دوست دارید در چه چیزی اتفاق بیفتد سایه و استخوان فصل دو؟

من مایلم اراضی جدید و کشورهای جدید در Grishaverse را کشف کنم. من همچنین می خواهم ببینم که شخصیت ها از هم جدا و مخلوط می شوند و کمی با هم مطابقت دارند. بنابراین شاید ما شاهد بیرون رفتن آلینا و اج برای انجام یک مأموریت باشیم – این می تواند بسیار جالب باشد یا حداقل این کار را برای مدت کوتاهی انجام دهید!

اینترنت مطمئناً سعی دارد مال و آلینا را با هم حمل کند …

من فکر می کنم حتی بین مال و دارکینگ نیز بسیار زیبا است. من از اینکه مردم فکر می کنند مال و آلینا “کشتی” هستند ، ابراز تمسخر می کنم ، زیرا در واقع این یکی ترین منطقی است زیرا پسر دیگر کمی نگران است!

من لایه هایی را که به شخصیت مردانه مال ارائه می دهید ، دوست دارم – آیا این مهم بود که شما برای کلیشه بازی نکنید؟

من فقط می خواستم مال قابل تطبیق باشد. من می دانم وقتی بچه بودم فیلم می دیدم ، آنهایی که همیشه بیشتر از همه لذت می بردم آنهایی هستند که می توانم با شخصیت ها ارتباط برقرار کنم ، چیزی یاد بگیرم یا چیزی در آنها پیدا کنم که با من صحبت کند. من فکر می کنم در این جهان که پر از جادو است ، داشتن شخصی بسیار انسانی بسیار جدی ، با چنین قلب بزرگ و چنین شجاعتی بسیار ضروری است. امیدوارم این چیزی باشد که مردم از تماشای آن لذت می برند ، چیزی از آن یاد می گیرند و کمی رشادت از او می گیرند و فکر می کنند ، “اگر او این کار را انجام دهد ، من هم می توانم آن را انجام دهم”.

Shadow and Bone هم اکنون در Netflix در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>