مصاحبه GLAMOR با تهیه کننده فیلم Porn Erika Lust 2021


اریکا هوس را درست زمانی که از کار در آخرین فیلمش برگشته است ، می گیرم. او به من می گوید بازگشت از خانه به خانه “مانند داشتن بلوزهای تعطیلات است”.

تهیه کننده فیلم در خانه در بارسلونا است ، جایی که او و همسرش در میان آموزش خانه توله سگ تازه به فرزند خواندگی هستند. تا آنجا که زوم می تواند به من بگوید ، به نظر می رسد یک زندگی معمولی و عمومی در خانه است. در همین حال ، زندگی حرفه ای 44 ساله کمی تر است.

اریکا لوست به تازگی یک فیلم کوتاه را به نام cut خوانده است توورک، ادای احترام به رابطه جنسی مقعدی دگرجنس گرایانه. این فقط یک هفته دیگر از زندگی سازنده پورنو فمینیست است که روش تولید و مصرف فیلم بزرگسالان را تغییر می دهد. Lust Films به طور خستگی ناپذیر برای ایجاد سرگرمی بزرگسالان که از ابتدا تا انتها اخلاقی است ، کار می کند و بنیانگذار این شرکت در آستانه گفتن چگونگی این کار است.


اریکا برای من از اولین برخورد خود با پورن به عنوان دانشجوی تحصیل در رشته علوم سیاسی در دانشگاه لوند در زادگاهش سوئد به من می گوید.

“به جای اینکه یک لحظه لذت بخش باشد ، به یک مبارزه تبدیل شد. این احساس کلیشه ای و تمرکز بر لذت مرد بود و زنان فقط وسیله ای برای آمدن او بودند.

“من این گفتگو را با دوستانم داشتم و دریافتم که فقط من نیستم که چنین احساسی دارم و اکثر دوستان زنم احساسات من در مورد آن را تشخیص می دهند.

وی توضیح می دهد: “این اجازه نمی داد كه مردم تجربیات جنسی خود را از طریق پورنوگرافی توضیح دهند و بگویند – این همان چیزی است كه من هم اكنون سعی می كنم در فیلمسازی انجام دهم.”

برترین سایت های پورنو اخلاقی که شامل قدرت و قدرت می شوند

از زمان انتشار اولین فیلم او دختر خوب در سال 2004 ، اریکا بیش از 250 فیلم کوتاه تولید کرده است و جایگزینی آگاهانه برای جریان اصلی پورنو آنلاین برای 600،000 عضو و شمارش فراهم می کند. ماموریت او این است که نگاه زن را به جای یک استثنا ، هنجار قرار دهد.

“این مربوط به نمایش در صفحه نمایش و نحوه نشان دادن نقش های جنسیتی ما ، نه تنها زنان بلکه مردان است. ما می دانیم که زنان در حال عینی سازی هستند. اما مردان نیز به دستگاه های جنسی نفوذ پذیر تقلیل می یابند ؛ این فقط مربوط به زنان نیست ، بلکه همچنین ما می خواهیم تمام جنسیت ها را روی صفحه به تصویر بکشیم “، او می گوید:

“اینقدر قدرت در داستانهای مشترک وجود دارد. و این کل ایده فمینیسم است.”

اریکا اعترافات X مجموعه ای که در سال 2013 راه اندازی شده است و تخیلات و تجربیات افراد واقعی را زنده می کند. یکی از محبوب ترین فیلم های او یک زوج مسن را در حال رابطه جنسی نشان می داد. هرکسی می تواند داستان خود را برای اریککا ارسال کند و فیلم ها هر موضوع ، جنسیت و ترس را به تصویر کشیده اند. همانطور که او به من گفت: “شما می توانید یک فمینیسم باشید ، بخواهید مطیع باشید. هیچ احساس ضد و نقیضی با این دو نقطه نظر وجود ندارد. وقتی برای مردم توضیح می دهید که فرد مطیع شخص قدرت است ، برای بسیاری از مردم ، این یک چشم است بازکن ، “او می گوید.

نکته بسیار مهم ، فیلمهای BDSM تولید شده توسط Lust شامل یک گفتگو در ابتدا بین شرکت کنندگان است ، جایی که آنها در مورد خواسته ها ، محدودیت ها و کلمات ایمن خود صحبت می کنند.

در پشت صحنه ، روند انتخاب بازیگران اریکا بسیار دقیق است و همه مجریان از تمام مراحل فیلمبرداری و رسیدن و طول عمر بالقوه فیلم کاملاً مطلع هستند.


“اگر این کار را انجام دهی ، همیشه وجود خواهد داشت و مادرت متوجه خواهد شد. این چیزی است که من همیشه به هر کسی که ملاقات می کنم می گویم” ، اعتراف می کند که چنین صداقت بسیاری از مجریان بالقوه او را از دست داده است.

“ما یک بیانیه حقوق برای مجریان تهیه کردیم. ما قبل از فیلمبرداری تمام اطلاعات را برای آنها ارسال می کنیم تا بتوانند در مورد آنها فکر کنند. به طوری که آنها از کل مراحل آزمایش STI گرفته تا موارد مورد نیاز و چگونگی کار همه چیز آگاه هستند. ما از آنها س askال می کنیم اریکا توضیح می دهد ، روش های ایمن جنسی ، خواه آنها می خواهند از کاندوم ، روان کننده استفاده کنند – همه این جنبه ها مورد توجه قرار می گیرند.

Lust Cinema همچنین با تأکید بر فیلم های فیلمبرداری از دیدگاه BIPOC و LGBTQ سایر استعدادهای درخشان کارگردانی زن را تأمین مالی و پشتیبانی می کند. هزینه اشتراک در مدت 12 ماه حدود 9 پوند است ، تقریباً همان هزینه ای که احتمالاً برای Netflix پرداخت می کنید.

“رضایت یک قانون و قانون برای همه است ، بنابراین به درستی سوار شوید!” Hayley Squires در نمایش تلویزیونی جدید ، ماده بزرگسالان ، که کارگران جنسی را انسانی می کند و تصورات رضایت در پورنو را به چالش می کشد

“من باید به آن ارزش بدهم ، یا در غیر این صورت نتیجه نمی دهد. با این حال ، ما پیشنهادات دانشجویی داریم که در آن آنها می توانند هزینه کمتری دریافت کنند ، و غیره. اما بله ، اینترنت بزرگ است و شرکت من در این بازار کمی خرد است ، “او می گوید.

یک paywall همچنین از دسترسی افراد زیر 18 سال به مطالب جلوگیری می کند ، که این یک محصول جانبی مشکل ساز دیگر پورنو رایگان است که هر کسی با اتصال wifi می تواند ببیند ، هرچند قدیمی است.

برای اریکا ، راه حل این کار ساده است: “افزودن یک پرداخت کارت اعتباری ساده از دسترسی جوانان به مطالب جلوگیری می کند.

“منطقی ترین کار این است که دنیا بخواهد از این سایت ها بخواهد محتوای خود را در پشت سد پرداخت قرار دهند ، حتی اگر این کار را با مبلغ بسیار کمی انجام دهند. اگر مجبور بودید با کارت اعتباری دسترسی داشته باشید ، کمتر خواهیم داشت مشکلی در مورد جوانان

“یک راه حل وجود دارد. فقط این که دولت حتی به گفتگو در مورد این مسائل علاقه ای ندارد.”

در سال 2019 ، Pornhub هر روز 115 میلیون بازدید داشته است. این معادل جمعیت کانادا ، استرالیا ، لهستان و هلند است که همه در 24 ساعت بازدید می کنند.

پورنو بیش از هر زمان دیگری قابل مشاهده است ، اما در مورد اعتراف به نقشی که در فرهنگ ما ایفا می کند ، نیز نامرئی است. اما ما می توانیم با رأی دادن با پاها تغییر ایجاد کنیم.


اریکا ، که یک سخنرانی TED را با معرفی جنبش # تغییرناپذیر خود انجام داد ، می گوید: “پورنو رایگان آنلاین که در اینترنت وجود دارد ، مردهای زن ستیز ، گاهی نژادپرستانه و توکن است و آنها را به گروه های کوچکتر فتیشی تقسیم می کند.

“ما بدون ذهن آن را به همان روشی که بی خرد غذای ناخواسته مصرف می کنیم ، مصرف می کنیم و می دانیم که برای ما بد است. اما به هر حال آن را داریم زیرا گزینه راحتی است.

“اگر در سایت های لوله ای پورنو مصرف می کنید ، به آن مدل رأی می دهید. می گویید که این اشکالی ندارد. تنها راه مصرف پورنو در اخلاق پرداخت هزینه آن است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>