مصاحبه GLAMOR زنان سال 2021 بازیگر سلامتی میراندا کر

[ad_1]

هنگامی که میراندا کر برای اولین بار KORA Organics را در سال 2009 راه اندازی کرد ، این سوپرمدل برای نام تجاری خود چشم انداز ارائه محصولات مراقبت از پوست آلی سالم را نشان داد که نتایج قابل مشاهده ای را نشان می داد.

اکنون ، با گذشت بیش از یک دهه ، فرشته سابق ویکتوریا سکرت مارک ارگانیک و طبیعی بدون ظلم ، گواهی قدرت خود را به قدرت دیگری رسانده است. و ما باید خودمان آن را امتحان کنیم وقتی که سال گذشته آن را از طریق Cult Beauty به انگلستان آورد.

اخلاق کاری خستگی ناپذیر میراندا ، تعهد به مواد ارگانیک با اخلاقی و استفاده از پلتفرم جهانی او برای الهام بخشیدن و توانمندسازی زنان ، به همین دلیل است که او برای سال 2021 به عنوان زنان سال سلامتی GLAMOUR انتخاب شده است.

درون رژیم سلامتی قفل میراندا کر: اسموتی های سم زدایی فلزات سنگین ، مراقبت از پوست قارچ و نکات زیبایی از Kourtney Kardashian

در زیر ، ما با مادر سه نفر صحبت می کنیم در مورد اینکه به شما در مورد محصولاتی که روی پوست خود می گذارید و اینکه چرا هر لحظه لذت بردن از آن مهم است ، آموزش دهید.

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ مادر شدن قطعاً بزرگترین لحظه تغییر بازی من بود. این یک هدیه است ، چیزی است که واقعاً زندگی من را به سمت بهتر تغییر داده است. مطمئناً مادر بودن برای سه پسر و احساس اینکه روزمره بهترین کارهای خود را انجام می دهید در حالی که تعهدات کاری خود را نیز بازی می کنید ، می تواند چالش برانگیز باشد ، اما بودن در کنار آنها و تماشای رشد آنها برای من پاداش آورترین چیز در جهان است.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ به شخصه ، یکی از سخت ترین چیزهایی که باید در آن زندگی کنم ، مرگ دوست پسرم در 16 سالگی بود. این به من اهمیت زندگی در زمان حال را یاد داد و هیچ لحظه ای را به عنوان یک امر مسلم نپذیرفت. یادگیری اینکه در چنین جوانی به من کمک کرده است که هر لحظه را به کمال برسانم. من اکنون بسیار آگاه هستم و مطمئن هستم که کسانی که دوستشان دارم می دانند چقدر آنها را دوست دارم و از آنها قدردانی می کنم. زندگی بسیار شکننده است و لذت بردن از آن در حالی که می توانیم بسیار مهم است.

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ از همان زمان كوچكی مادرم گفت “بگذار نورت بتابد” و این چیزی است كه همیشه با من صحبت كرده است. این در مورد لزوما استفاده از صدای من نبود ، بلکه در مورد صحبت کردن و تاباندن نور من در این جهان و صحبت کردن از قلب من بود. همچنین ، وقتی من فرشته ویکتوریا سکرت شدم ، مصاحبه ها و حضورهای تلویزیونی زیادی وجود داشت که به من امکان می داد از صدایم استفاده کنم. آنچه که من فهمیدم این است که با صدای خودم می توانم در ایجاد تغییر مثبت کمک کنم ، به همین دلیل کتاب ها را نوشتم خودتان را گنج کنید و خود را توانمند کنید. و اکنون توانسته ام با استفاده از صدای خود بیشتر به مردم کمک کنم تا از مزایای استفاده از محصولات ارگانیک مجاز مطلع شوم.

میراندا کر در مورد قدرت “روغن کاهایی” ، داروهای بیماری صبحگاهی و اینکه یک بار زالو را روی صورت خود گذاشت

س قهرمان تغییر گیم شما کیست؟

آ شوهرم [Snap. Inc co-founder, Evan Spiegel] قهرمان تغییر بازی من است. انگیزه ، تعهد و اشتیاق او به تجارت و خانواده ما هر روز من را الهام می دهد. او هرگز از تعجب من متوقف نمی شود. او همه چیز خود را می دهد و بیشتر ، و او همچنین کسی است که من را ترغیب به جهش ایمان و سرمایه گذاری در شرکت خودم می کند. او هر روز به من الهام می کند تا در همه زمینه های زندگی ام بهتر عمل کنم.

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ شهود و اشتیاق خود را دنبال کنید. همه ما آن صدای دلگرم کننده را در درون خود داریم و گوش دادن به آن کمک می کند تا به شما کمک کند تا شما را راهنمایی کند.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ روی اشتیاق خود سرمایه گذاری کنید. در سال 2015 ، شوهرم به من کمک کرد تا پتانسیل برند خودم و اینکه چگونه باید تمام توان خود را صرف آن کنم ، درک کنم. اکنون بیش از پنج سال بعد KORA Organics در 30 کشور مختلف است.

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین تحولی که در صنعت سلامتی دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ هنگامی که من KORA را 10 سال پیش راه اندازی کردم ، هیچ کس در مورد زیبایی پاک یا ارگانیک صحبت نمی کرد اما اکنون ، مردم نسبت به مواد تشکیل دهنده محصولات آگاهی و آموزش بیشتری دارند ، که بسیار عالی است! زیبایی پاک یک گام بزرگ در مسیر درست است ، اما متأسفانه ، زیبایی پاک واقعاً تنظیم نشده است – هر مارک یا خرده فروش مجموعه قوانین خاص خود را برای آنچه “تمیز” می دانند ، دارد. به همین دلیل گواهینامه ها مانند EWG و COSMOS / Ecocert بسیار مهم هستند. KORA Organics فقط زیبایی تمیز نیست ، ما گواهی ارگانیک را داریم که بسیار متفاوت است. نه تنها تمیز و عاری از سموم غیرضروری است ، بلکه مطالعات نشان داده اند که مواد آلی معتبر می توانند تا 60٪ آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به مواد غیر ارگانیک داشته باشند ، بنابراین نتایج قدرتمندتری به بار می آورند. Clean Beauty یک پیشرفت بزرگ در مسیر درست است ، اما مواد آلی معتبر بسیار بیشتر است.

من رژیم مراقبت از پوست جدا شده از میراندا کر را امتحان کردم و این بهترین چیزی است که برای صورت من اتفاق افتاده است

س امید شما برای زنان – و زنان در صنعت سلامتی – در 20 سال آینده چیست؟

آ من امیدوارم که زنان (و مردان در این زمینه) همچنان به خود آموزش دهند که روزانه از چه محصولی استفاده می کنند. از نظر من مهمترین چیز این است که مردم انتخاب های تحصیل کرده داشته باشند. بنابراین امید من این است که مردم برچسب هر چیزی را که استفاده می کنند بخوانند و در مورد مواد تشکیل دهنده آن بیشتر آموزش دهند. از صمیم قلب احساس می کنم سلامتی ثروت است. سلامت بدن ، ذهن و پوست شما. امیدوارم که مردم بتوانند درک کنند که اگر آنها از یک ماده آلی مجاز استفاده می کنند ، مطمئناً آنتی اکسیدان بیشتری وجود دارد و بنابراین می تواند نتایج قدرتمندتری نسبت به یک محصول “تمیز” معمولی داشته باشد. من می خواهم مردم تفاوت “پاک” و “ارگانیک مجاز” را بدانند. من همچنین می خواهم به مراقبت از خود به عنوان بخشی از سلامتی روزمره ، تشویق کنم. من شخصاً هر روز وقت خود را به انجام کاری که از آن لذت می برم اختصاص می دهم – اعم از ورزش ، مراقبه ، خواندن کتاب یا خاموش کردن ، حتی اگر فقط برای 20 دقیقه باشد – این لحظات کمی که به خودمان می دهیم ، می تواند از نظر جسمی ، عاطفی تفاوت زیادی ایجاد کند و از نظر معنوی و هرچه بیشتر بتوانیم به خود بازگردانیم و جام رفاه خود را پر کنیم ، هرچه بیشتر باید بدهیم.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>