مصاحبه Shadow & Bone’s Ben Barnes: سلامت روان ، مردانگی و سندرم تحمیل کننده

[ad_1]

بن بارنز ، در میانه راه مصاحبه ما از خانه LA خود ، وقتی در مورد قدرت ذهنی صحبت می کنیم ، گفت: “من احساس می کنم در حال درمان هستم ،” که زیربنای داستان در نمایش جدید و جذاب Netflix است ، سایه و استخوان جایی که او نقش ژنرال کریگان AKA Darkling را بازی می کند.

اگر تماشا نکرده اید سایه و استخوان هنوز – کجا بودی؟ بر اساس رمان های بزرگسال جوان Grishaverse توسط لی باردوگو سایه و استخوان از آلینا استارکوف (جسیکا می لی) یتیمی در سرزمین راوکا پیروی می کند که متوجه می شود از یک قدرت مخفی برخوردار است. بن داركلینگ ، كه یك ارتش جادوگران را هدایت می كند (مانند شما) معتقد است كه آلینا می تواند سلاحی باشد كه برای نجات سرزمین های جنگ زده آنها و غلبه بر نیروی مرموز “تكه ای” كه سرزمین های آنها را تقسیم می كند ، نیاز دارد. در این فرآیند ، همه شخصیت ها می آموزند که قدرت ذهنی به اندازه ابرقدرت هایشان قدرتمند است.

شما ممکن است 39 ساله بریتانیایی را از نقش برجسته خود به عنوان شاهزاده کاسپین در بازیابی کنید تواریخ نارنیا: شاهزاده کاسپین، نتفلیکس تنبیه کننده و HBO Westworld اما این در حال بازی است – بیایید این را قبول کنیم – جادوگر بسیار سکسی پوشیده سایه و استخوان که واقعاً در Ravka و فراتر از آن سطح تشنگی را تحریک کرده است. همانطور که یکی از کاربران توییتر گفت ، “خدا انسانها را ساخت و بن بارنز را به عنوان عذرخواهی برای ما فرستاد.”

این یک توییت جسورانه است ، اما احتمالاً بسیار درست است ، وقتی متوجه شدم وقتی با بن در مورد سلامت روان صحبت کردم – از این رو بیانیه درمانی – اعتماد به نفس و یک ممیزی خاص برای بازی یک غریق نجات که باعث یک مورد جدی از سندرم تقلب می شود …


چه چیزی شما را بیشتر به لرزه درآورد سایه و استخوان؟

وقتی حتی مطمئن نبودم که می خواهم این کار را انجام دهم یا نه ، وقتی اولین فیلمنامه را خواندم که فکر کردم ، “شخصیت من خیلی زیاد نیست!” سپس من به قسمت آخر قسمت رسیدم – اجتناب از اسپویلر در اینجا – و کسی تیر خورد. یادم می آید که فکر می کردم ، “من کاملاً آینده را نمی دیدم! هیچ کس در این کار ایمن نیست! ” همیشه یک تنش در آن وجود دارد و شروع ملایمی دارد مانند این نوع ادبیات YA اما پویایی زیادی در بزرگسالان دارد و اگر آن را خراش دهید ، لایه های زیادی در زیر وجود دارد.

مسائل مربوط به “مناسب بودن” موضوعی است که همه شخصیت ها با آن سر و کار دارند سایه و استخوان – آیا تا به حال شخصاً با مناسب بودن درگیر شده اید؟

آره. درست قبل از اینکه به لس آنجلس بروم اولین ممیزی من در اینجا بازی در یک فیلم نجات غریق در حدود 22 سالگی بود. وزن من تقریباً نیمی از وزن من بود. من با شلوار جین سیاه و سفید و یک پیراهن مناسب مشکی پوشیده بودم زیرا شما برای یک ممیزی زیبا لباس می پوشید! من به این تست ممیزی رفتم و 30 پسر بودند که در ذهن من از انواع “شوارتزنگر” بودند که در صندل ، شلوارک و تاپ های جلیقه بودند – مانند غریق نجات. یک پسر حتی پیراهنش را هم نداشت. من فقط آنجا نشسته بودم و فکر می کردم ، “فکر نمی کنم بتوانم اینجا باشم.” داشتم داخل پوستم می خزیدم و احساس کردم بسیار بریتانیایی است. من خیلی غرق شده بودم ، بنابراین به چهره مربی خود که عامل من بود تماس گرفتم و گفتم ، “فکر نمی کنم بتوانم وارد این تست ممیزی شوم. من می توانم مردم را که از طریق پرده از طریق این صحنه فریاد می زنند ، بشنوم. همه آنها خم می شوند. او فقط گفت ، “آن را به عنوان یک چالش ببینید و از آن لذت ببرید.” وارد شدم و نیمی از آن گریه می کردم ، اما نیمی از من در حین صحنه نفس نمی کشیدم زیرا من بسیار غرق شده بودم و آنها مانند “این بسیار آسیب پذیر بود!” و آن قسمت را به من دادند. هرگز این فیلم را به وضوح نساخت!


ژنرال کیریگان برخلاف سرب های مردانه uber که عادت کرده ایم ببینیم ، فوق العاده لایه لایه است. آیا ارائه عمق بیشتر به مردانگی او برای شما مهم بود؟

من همیشه در مدرسه مشترک شده ام که انواع مختلفی از معنای مردانه بودن و راه های “مرد” بودن وجود دارد ، که در پوست خود راحت ظاهر می شوید و می توانید از افراد دیگر حمایت کنید – دانستن اینکه چه معنایی دارد از نظر احساسی یا جسمی. همه ما نیز همه چیز را در درون خود داریم. من در جایی وجود دارم که تستوسترون ساکت باعث رفتار بی رحمانه رفتار ناگهانی می شود اما همه ما توانایی این را داریم که حساس تر ، متفکر ، متشخص و احساسی نیز باشیم. برخی شخصیت های شیادی در این شخصیت وجود دارد به گونه ای که او منزوی می شود ، خودش را برای خودش نگه می دارد و بی اعتماد است ، که ما آنها را با مردانگی ساده مرتبط می کنیم. اما او همچنین متفکر ، مرموز ، برازنده ای است و مهم این بود که تنهایی خود را به جبهه برساند و آن هسته کوچک امیدی را که شاید هنوز در خودش داشته باشد تا بتواند دوست داشته باشد.

من همه را کمی شبیه عروسک روسی می بینم. همه ما ظرفیت این را داریم که همه چیز باشیم. لذت بازیگری این است که شما می توانید این رشته های مختلف را با مشاغل مختلف بکشید. اخیراً داشتم به پادکست گوش می دادم که می گفت همه ما هنوز کودک نوپایی را که شب هنگام خسته می شویم در درون خود داریم. ما وقتی ناامید می شویم آن نوجوان موزون را درون خود داریم. ما آن چیزها را نمی ریزیم ، آنها را در کوله پشتی می گذاریم و با خود می بریم.

در Westworld کمی وجود داشت که آنها در حال برنامه ریزی ربات ها بودند و شما می توانید همدلی را شماره گیری کنید ، خشونت را کم کنید ، افسون را بلند کنید یا هرچه را شماره گیری کنید. این کمی شبیه به این است که هنگام ایجاد یک شخصیت. من مجازات Netflix را اجرا کردم که نسخه های بارزتری از مردانگی شرور را ارائه می داد. اما حتی در آن زمان سعی کردم تا آنجا که می توانم براندازی کنم. من علاقه مندم که علیه آن tropes کار کنم.


همه در سایه و استخوان باید سطح جدیدی از قدرت ذهنی را پیدا کند. رابطه شما با سلامت روان خود چگونه تغییر و توسعه یافته است؟

سؤال خوبی بود! این یک سال و نیم گذشته دچار شکستگی شده است. شما احساس می کنید مانند آن شخص در ذهن خود هستید که به شما پیشنهاداتی در مورد نحوه حرکت در موقعیتهای زندگی شما می دهد که گاهی اوقات علیه شما کار می کنند. من پستهای زیادی دیده ام که به آن صدا در داخل سر شما با عنوان “مجازات کننده” اشاره می کنند زیرا مواردی را که در آن قرار دارید نشان می دهد ، “چرا الان مرا به این فکر وا می دارید؟” این بدون ساختار کار دشوار بوده است.

من کسی هستم که همیشه خیلی نگران چیزها هستم. اما لحظات بحران شخصی یا سخت ترین اوقات زندگی من ، مانند وقتی که اعضای خانواده بیمار شده اند ، این تغییرات بزرگ برای من است وقتی که شما واقعاً همه اینها را رها می کنید و می توانید به نوعی همه چیز را برای آن ببینید است. من با مردم صحبت کرده ام که می خواهم گاهی به خودم یک سیلی چشم انداز بدهم و فقط یادت باشد که تو فانی هستی ، یک بار اینجا هستی و امروز یکبار اتفاق می افتد ، پس آیا می خواهی آن را بد بگذرانی؟

اب و جریان اعتماد به نفس خصوصاً در این شغل بسیار جالب است. شاید حتی همین چند سال پیش فکر کردم ، “آیا کار من در مسیر درست است؟” داشتن بازیگران جوان و درخشان در این زمینه نیز بسیار درخشان بوده است زیرا آنها می توانند بیایند و در مورد آن موارد با من صحبت کنند. 15 ، 20 سال پیش من دقیقاً همان کاری را که آنها اکنون انجام می دهند انجام دادم ، زیرا در این کارهای بزرگ فانتزی پیشتاز بودم. واقعاً خوب است که به نوعی دوباره این کار را انجام دهم و احساس کنم می دانم این بار چه کاری انجام می دهم.

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که باید منتظر آنها باشیم ، از برندگان اسکار گرفته تا بازگشت آثار کلاسیک فرقه

کاش 15 سال پیش می دانستید که اکنون می دانید؟

من همیشه فکر می کردم اگر شما واقعاً سخت و متعهد به هر لحظه از هر صحنه از هر شغلی که انجام می دهید ، متعهد باشید ، برای مردم جالب باشد و سپس شغل دیگری پیدا کنید ، یک شغل بزرگتر ، که منجر شود به بعدی و سپس شما جولیا رابرتز هستید. من چند لحظه پیش این لحظه را داشتم ، جایی که فهمیدم این اتفاق با پله رخ نمی دهد ، شما از یک پله بالا نمی روید ، بلکه به صورت موج اتفاق می افتد. یک بازیگر وجود ندارد ، به استثنای لئوناردو دی کاپریو ، که فقط موفق شده است. همه افراد چیزهای پوچ داشته اند ، آنطور که می خواستند کار نکرده اند و مجبور شده اند از انتقادات استفاده کنند – این امواج است! شما باید موج سواری را یاد بگیرید. من به بچه ها گفتم ، “حتی نگران کار بعدی نباشید ، از این کار لذت ببرید.” در این شغل به راحتی می توان به جلو نگاه کرد.

Shadow and Bone هم اکنون در Netflix در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>