معنای رویاهای جنسی شما چیست

[ad_1]

هیچ چیز با آن احساس آرامش راحت وقتی که در عرق سرد بیدار می شوید با درک سعادتمندانه ای که نکرده اید قابل مقایسه نیست در حقیقت با دوست پسر رئیس یا بهترین دوست خود بخوابید. پس چرا ، به ویژه در طول 12 ماه گذشته ، ما رویاهای جنسی واضح (و تا حدی نامناسب) داشته ایم؟

اولاً ، شما در رویاهای کنجکاوی خود تنها نیستید. با توجه به داده های روند گوگل ، عبارت جستجو “خواب های جنسی به چه معناست؟” طی سه ماه گذشته 10 درصد افزایش داشته است. و “آنچه یک رویای شفاف است” بیش از + 5000 up افزایش یافته است. تعجب آور نیست که همه ما خواب های عجیبی می بینیم – ما در میان یک بیماری همه گیر جهانی هستیم ، WFH را با آموزش در خانه متعادل می کنیم و فکر می کنیم چه زمانی *** ما آرزو می کنیم که 12 ماه گذشته یک رویا باشد ، اما به نظر می رسد که برای رمزگشایی از وضعیت فعلی سلامت روان باید به رویاهای خود بسیار توجه کنیم.

“ترزا چونگ ، نویسنده پرفروش ساندی تایمز در فرهنگ لغت رویا از A به Z (هارپر کالینز) و رمزگشای رویا (لورنس کینگ) به GLAMOR گفت:” ذهن رویایی شما آنقدر چیزهایی دارد که می خواهد به شما بگوید. “

“مشکل این است که ، بیشتر ما به خرد دید در شب خود گوش نمی دهیم.”

بنابراین این رویاهای شفاف جنسی چه چیزی درباره ذهنیت فعلی ما نشان می دهد؟ در اینجا ، زو ویلیامز ، درمانگر روابط در برند سلامتی و سبک زندگی Gear Hungry ، علمی را در مورد رویاهای جنسی ، معنای آنها و اینکه آیا معنایی دارند ، ارائه می دهد.

اولاً ، وقتی رویاهای جنسی می بینیم ، از نظر شیمیایی چه اتفاقی در مغز می افتد؟

بیشتر رویاها (90٪) زمانی اتفاق می افتد که ما در حالت REM خواب قرار داشته باشیم ، پنجمین مرحله از خواب که نام خود را از جنبش سریع چشم تولید می کند. “وقتی در این حالت هستیم ، مغز ما به همان اندازه که در طول روز بیدار هستیم فعال است ، گرچه دانشمندان عجیب بودن رویاهای شما را به این واقعیت نسبت می دهند که از نظر شیمیایی ، مغز ما هنگام خواب کاملاً سیم پیچ می شود” زوئی را توضیح می دهد.

رویاهای واقعی * واقعی * در حال حاضر دارید؟ در اینجا دلیل آن است

“مناطقی از مغز که در طی REM بیشترین فعالیت را دارند مناطقی هستند که احساسات ما را کنترل می کنند ، به ویژه سیستم لیمبیک ، که مسئول ایجاد و کنترل احساسات خوب و بد است. این را با قسمتهایی از مغز که کمترین فعالیت را دارند مقایسه کنید – لوب های پیشانی ، که مسئول فعالیتها و تفکرات عملکرد بالاتری هستند ، و شما اکنون می فهمید که چرا رویاهای ما در بهترین حالت ممکن است گاهی بی نظم باشند. “

اکنون به سراغ موضوعات علمی می رویم: از نظر شیمیایی ، اکسی توسین (هورمون عشق) در هنگام دیدن رویاهای محبت یا جذب جنسی ، در مرکز خود قرار می گیرد. هیپوتالاموس ، هسته هایی که بر توزیع اکسی توسین نظارت می کنند ، نزدیک به مناطقی از مغز است که تحریک و مهمتر از آن ، خواب و حالت های بیداری بدن را کنترل می کند. این امر به عنوان یکی از دلایل اصلی فعال بودن اکسی توسین در هنگام خواب و از این رو رویاهای جنسی صورت می گیرد.

یک رمزگشای برتر دقیقاً همان چیزی را نشان می دهد که رویاهای شما به سختی می خواهند به شما بگویند

رویاهای جنسی چه چیزی می تواند به ما یاد دهد؟

همانطور که همه ما به خوبی می دانیم ، رویاهای ما پیچیده ، دیوانه کننده ، تاری و گاهی اوقات کاملا غیر منطقی هستند – اما شما می توانید از آنها معنی بگیرید.

وی گفت: “خواب دیدن یک رابطه جنسی همیشه به معنای این نیست که شما برای آن شخص کاج می کنید ، اما می تواند به همان سادگی باشد که ناخودآگاه به نظر شما جذابیت دارد. جایی که اوضاع کمی جالب تر می شود این است که چه نوع رویای جنسی را با کسی می بینید” زوئی

در اینجا آنچه که رویاهای جنسی با چهره های خاص ممکن است در مورد سلامت روان شما نشان دهد وجود دارد ….

رابطه جنسی با رئیس خود: رویایی که شامل یک شخصیت اقتدار (معلم ، رئیس) می تواند نشان دهنده تمایل به کنترل بیشتر در زندگی شما باشد – کنترلی که فکر نمی کنید توانایی آن را دارید که به خودتان بدهید ، یا می تواند ناشی از هوس توجه شما باشد احساس می کنید در حال حاضر دارید

رابطه جنسی وحشی: یک رویای جنسی شامل یک نوع ماجراجویانه تر از رابطه جنسی است که شما هرگز تصور نمی کنید ، می تواند نشان دهنده شخصی باشد که می خواهد رها شود و از منطقه راحتی خود خارج شود ، ناخودآگاه آرزوی زندگی فارغ از خود داوری را دارد.

معنای رویاهای انزوای شما در اینجا است (از جمله اینکه چرا شما در مورد همسر سابق خود خواب می بینید)

رابطه جنسی با یک سابق: اگر در حالی که در یک رابطه جدید هستید ، در مورد رابطه جنسی با یک همسر قبلی خود خواب می بینید ، این ممکن است این باشد که هنوز به یک شریک جدید عادت کرده اید و یا غم و اندوه حل نشده ای در مورد یک همسر سابق ندارید.

رابطه جنسی شامل صحبت های کثیف: اگر رویاهای شما شامل کثیف حرف زدن باشد ، این می تواند نشان دهنده این باشد که شما از داشتن احساس راحتی بیشتر در پوست خود احساس ناامنی می کنید و از اینکه دیگران چگونه شما را درک می کنند احساس ناامنی می کنید.

چند نکته عملی برای کمک به افراد در شروع یادگیری از رویاهای جنسی چیست؟

“مانند همه رویاها ، مزایای داشتن یک روزنامه و نوشتن تمام جزئیات برای درک ارتباط بسیار مفید است. هر هفته ، مطالب خود را بخوانید و ببینید آیا ارتباطی وجود دارد ، نشانه ای که ناخودآگاه شما در تلاش است به شما بگوید چیزی ، با گذشت زمان حتی ممکن است شروع به مشاهده الگوها کنید ، مانند رویاهای خاصی که در زمان های خاص اتفاق می افتند یا حتی شخصیت های تکرار شونده. “

رویاهای شیرین!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>