مقیاس سقط در انگلیس

[ad_1]

در مورد سقط جنین به اندازه کافی صحبت نشده است. هنوز هم این یک تابو ، بسیار جدی ، بسیار دور از کسانی است که با درد و اندوهی که تحمیل کرده است تماس نگرفته اند.

اکنون گزارش جدید مفروضات جاهلانه در مورد سقط جنین را از بین برده است.

ما NHS را دوست داریم. اما این بدان معنا نیست که نژادپرستانه نیست (با 60 درصد سیاه پوستان در انگلیس اعتقاد ندارند که سلامتی آنها به همان اندازه سفیدپوست ها محافظت می شود)

تامی ، بزرگترین تحقیقات بودجه خیریه در زمینه پیشگیری از از دست دادن نوزاد ، با مجله پزشکی ، لانست ، کار کرده است تا یک سقوط عمیق در سقط جنین در انگلستان انجام دهد ، بنابراین ما می توانیم آن را بهتر درک کنیم و ببینیم که پس از آن می توان پیشرفت هایی انجام داد مراقبت از کسانی که آن را تجربه کرده اند.

در اینستاگرام ، این موسسه خیریه ویدیویی را به اشتراک گذاشت که برخی از یافته های کلیدی گزارش را برجسته می کند – و خواندن آنها واقعا وحشتناک است.

بسیار تکان دهنده ، زنان سیاه پوست 40٪ بیشتر احتمال سقط جنین دارند. این آمار گویای موارد زیادی در مورد نژاد پرستی در مراقبت های بهداشتی و درمانی است که نژادهای مختلف از آن برخوردار می شوند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سایر یافته ها عبارتند از: زنان بالای 40 سال 37٪ بیشتر سقط می کنند ، والدینی که سقط کرده اند دو برابر بیشتر دچار افسردگی می شوند و زنانی که سقط نکرده اند سه برابر بیشتر دچار لخته خون می شوند و از بیماری قلبی رنج می برند.

واضح است که پیامدهای سلامتی سقط جنین – جسمی و روانی – مدتها پس از سقط جنین ادامه می یابد.

آنها اکنون درخواست تغییر قانون را دارند ، که می گوید والدین فقط پس از سه سقط جنین واجد شرایط حمایت هستند ، نه بعد از اولین سقط.

با ادامه حملات نژادپرستانه و احساسات نفرت انگیز جامعه آسیایی ، ضروری است که ما عادی سازی نژادپرستی را به هر شکل متوقف کنیم

تامی در صفحه دادخواست می نویسد: “این غیر قابل قبول است: ما پس از هر سقط جنین به مراقبت نیاز داریم.”

آنها در خواسته های خود درخواست می کنند:

– پشتیبانی باید بعد از هر سقط جنین باشد ، نه فقط بعد از 3.

– در صورت لزوم باید از حمایت بهداشت روانی استفاده شود.

– پایان قرعه کشی کدپستی: آزمایشات و روشهای درمانی باید در سراسر انگلستان استاندارد شوند.

– زنان با خطر بالاتر باید از همان ابتدا مراقبت های بهتری داشته باشند.

– تمام سقط ها باید ثبت شوند ، بنابراین ما مقیاس مشکل را درک می کنیم.

در اینستاگرام آنها می نویسند که: “سیستمی که ما در حال حاضر داریم کار نمی کند. اما ما می توانیم آن را برطرف کنیم.”

این پست با حمایت زنانی که سقط جنین را تجربه کرده اند ، روبرو شد و برخی از آنها تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند.

“امید و دعا تغییر می کند. 5 سال طول کشید تا 3 سقط داشته باشیم و تقریباً زندگی من پایان یافت. خیلی نزدیک شدم. متأسفانه حتی پس از ارجاع هنوز یک سال گذشته است و ما هنوز منتظریم. آسودگی خاطر” بعد از اینکه 3 سال کوتاه بود ، مطمئنا “.

مانند بسیاری از مسائل بهداشتی زن محور ، سطح مراقبت و پشتیبانی ارائه شده کمتر از موارد ضروری است – خصوصاً اکنون در هنگام شیوع همه گیر که حاملگی در انزوا بیشتری اتفاق می افتد.

برای حمایت از دادخواست ، اینجا را امضا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>