من مجموعه REFY جوس هاس را امتحان کردم و اینها افکار صادقانه من هستند

[ad_1]

برای آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های ناامیدکننده در زیبایی فناوری از راحتی خانه خود ، زمان بهتری از یک قفل ملی نیست. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه نیست ، فقط برای فهمیدن اینکه این در واقع * م workثر نیست.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا پنج محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم اما همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای طوفانی شدن در اینترنت – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (ماسک صورت LED با اختلاف) گرفته تا سارا چاپمن 138 پوندی برای صورت و صورت روزانه در منزل از طریق تزریق Meso-Melt توسط سارا چاپمن و سلام روز Toni & Guy! Crimper حجم دهنده مخفی. اینها محصولی است که هر پیرمرد زیبایی کهنه کار در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را شروع می کنیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما روی محصولاتی که واقعا کار می کنند سرمایه گذاری کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

لب هایی مثل Little Mix می خواهید؟ این سایه بوش دقیق MAC است که آنها دوست دارند (و با هزینه 15 پوند متعلق به شماست)

در GLAMOR Tries این هفته ، دستیار رسانه اجتماعی ما ، لوکا وتربی-متیوز ، محصول ابرو را در لحظه آزمایش کرد. البته ، ما در مورد مجموعه REFY Brow صحبت می کنیم – همانطور که توسط جس هانت تأثیرگذار (که اتفاقاً خودش یک بازی ابرو بسیار قوی دارد) ایجاد شده است.

این کیت – که از یک مداد ابرو ، یک پوماد و یک ژل مجسمه سازی ابرو تشکیل شده است – در داخل فروخته می شود دقایق پس از اولین پرتاب ، و از آن زمان در اینستاگرام تیم GLAMOUR رشد می کند. این کیت ها از نوع وگان و بی رحمی هستند ، در سه سایه (روشن ، متوسط ​​و تاریک) موجود هستند و در بسته بندی های کاملاً قابل بازیافت قرار دارند. اما مانند هر راه اندازی زیبایی تأثیرگذار ، ما مشتاقانه فهمیدیم که آیا REFY واقعا شایسته تبلیغات تبلیغاتی است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“[REFY] توسط جس هانت که استاد ابروهای کرکی است آغاز شده است ، بنابراین امیدوارم که اینها به ما کمک کند تا جلوی ابرو او را بگیریم. ”


مرحله 1:

لوکا گفت: “با استفاده از مجسمه ابرو ، این را از روی ابروهای خود عبور داده و کاملاً می پوشانید. این همان چیزی است که آنها را در جای خود می چسباند.”

“آنچه من در مورد این کیت کامل دوست دارم این است که بسیار کاربردی است. شما پیچ می خورید تا مجسمه واقعی را بدست آورید و سپس درب آن را بر می دارید و دارای این شانه و برس است. بنابراین می خواهید آنها را با شانه شکل دهید و آنها را بدست آورید به موقعیتی که می خواهید آنها باشید – این فرصتی است که شما فوق العاده کرک دار می شوید – و سپس برس را برای صاف کردن آنها بردارید. هنگامی که ابروها صاف می شوند نه برای عشق و نه برای پول تغییر مکان نخواهند داد. آنجا اکنون.”

گام 2:

سپس می خواهید پاماد را بگیرید – دوباره ، یک انتهای آن برس است و محصول پوماد در انتهای دیگر آن پیدا می شود. خیلی باحال!

لوکا گفت: “من در واقع از متوسط ​​استفاده می کنم ، زیرا نمی خواهم خیلی دیوانه شوم.” “مقداری بر روی قلم مو استفاده کنید و سپس فقط قسمت های کم را پر کنید.”

مرحله 3:

“حالا همه آنها پر شده است ، شما می خواهید مداد ابرو را بردارید (من از تیره استفاده می کنم فقط برای اضافه کردن کمی تعریف و عمق بیشتر با لعاب متوسط). شما می خواهید مداد ابرو را بگیرید پایان دهید و فقط سکته های مو مانند را به هر کجا که می خواهید اضافه کنید تا کمی بیشتر روی ابرو تعریف کنید. و سپس یک بار که خوشحال شدید ، مرحله آخر: برس در انتهای دیگر. همه چیز را مسواک بزنید و این همه چیز را به ارمغان می آورد با هم برای یک ابرو منسجم تر. “


حکم:

لوکا گفت: “من کاملا محصولات REFY را دوست دارم.” “آنها فقط هستند خیلی ساده؛ خیلی سریع و آنها فقط ابروی کاملی را که همیشه می خواستم به من می دهند. آنها همچنین خیلی سریع به فروش می رسند و مجدداً اقدام به جبران مجدد کالا کرده اند ، بنابراین اگر می خواهید ابروهایی کرکی داشته باشید ، بهتر است بروید. “

شروع به خرید کنید

آیا به محصولات ابرو REFY اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آنها را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>