من ممکن است شما را نابود کنم برنده جایزه BAFTA TV شایسته 2021 است

[ad_1]

درام رضایتمندی مایکلای کوئل من ممکن است نابود کنم بدون شک در میان بزرگترین صحنه های برجسته تلویزیونی سال 2020 بود – واقعیتی که سرانجام توسط جوایز تلویزیونی BAFTA شناخته شده است ، زیرا این نمایش یکشنبه شب بهترین رده سریال های کوچک را از آن خود کرد.

بینندگان در خانه ، از جمله ما ، با هیجان درخشیدند زیرا این خبر توسط ستاره های Bridgerton ، نیکولا کاگلان و Adjoa Andoh اعلام شد و این اولین افتخار برای این نمایش بود. میکائلا ، که هم سریال را نوشت و هم در نقش شخصیت اصلی ، عربلا بازی کرد ، در مراسم پذیرش جایزه و سخنرانی زیبا در لندن حضور داشت و از بازیگران و خدمه که در طول خستگی ناپذیر کار کردند ، تشکر کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“من می توانم تو را نابود کنم” به روشی شجاعانه و صادقانه به سمت حمله جنسی حرکت می کند

میکائلا همچنین جایزه بازیگر نقش اول زن را برد ، پیروزی فوق العاده شایسته دیگری که باعث شد سخنرانی تند و تیز اختصاص داده شده به مدیر صمیمیت در نمایش خود ، ریتا اوبراین.

وی گفت: “از وجود شما در صنعت ما متشکرم.” “برای ایجاد فضای امن ، برای ایجاد مرزهای جسمی ، عاطفی و شغلی تا بتوانیم در مورد بهره برداری ، از دست دادن احترام ، در مورد سو abuse استفاده از قدرت ، بدون سو work استفاده یا سو ab استفاده در این زمینه ، کار کنیم.”

وی ادامه داد: “من می دانم که بدون کارگردانی صمیمیت فیلمبرداری چگونه است. احساس ناخوشایند و شرم آور برای گروه ، ویرانی داخلی برای بازیگر. کارگردانی شما برای نمایش من بسیار ضروری بود.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این لحظه برای درام BBC / HBO که در اوایل سال جاری در گلدن گلوب مورد انتقاد قرار گرفت بسیار بزرگ بود و باعث واکنش گسترده طرفداران و منتقدان تلویزیونی در انگلیس و ایالات متحده شد. نشان جوایز آمریکایی شامل نشد ممکن است شما را نابود کنم در لیست نامزدهای خود ، علی رغم تأثیر زیادی که نمایش پس از انتشار آن به وضوح در هر دو طرف استخر ایجاد کرده بود. این حتی باعث شد رئیس جمهور باراک اوباما باید لیست قفل را تماشا کند ، و منجر به سوالات معتبری در مورد عدم تنوع در گلوب ها و اینکه چرا جشن استعدادهای سیاه بسیار کم است.

برای کسانی که هنوز تماشا نکرده اند ، “من می توانم تو را نابود کنم” براساس تجربیات شخصی خود میکائلا ساخته شده است و به عناوین تحت تجاوز به مواد مخدر ، رضایت ، بهبودی ، بقا و دوستی می پردازد. اصالت این نمایش منجر به تحسین منتقدان آن شد ، با بررسی های بی نظیر در سراسر هیئت مدیره و مهمتر از همه ، الهام بخش و راحتی برای کسانی که تحت تأثیر مسائل مشابه تجاوز و رضایت قرار گرفته اند.

در اینجا بسیاری از نمایش های دیگر مانند آن وجود دارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>