من یک هفته فال خود را دنبال کردم این چیزی است که اتفاق افتاده است

[ad_1]

بسیاری از مردم می گویند که انتخاب های ما در ستاره ها نوشته شده است. ظاهراً ما به دلیل هم ترازی سیارات در بدو تولد ، هیچ كنترلی بر سرنوشت و شخصیت خود نداریم.

من همیشه درمورد ستاره هایی که زندگی من را القا می کنند کمی تردید داشته ام ، اما من همیشه یک جوزای مغرور بوده ام و از ویژگی های شخصیتی خود در برابر نشانه ستاره ام تا مرگ دفاع کرده ام: “اساساً پویا ، زودباور ، التقاطی و کنجکاو مجذوب همه چیز ، انرژی کودکانه شما اغلب در یک میلیون جهت پراکنده می شود. ‘ این 100٪ من را توصیف می کند!

از عاشقان حساس و مهربان گرفته تا هیجان جویان ، در اینجا آنچه که نشانه ستاره شما در مورد زندگی جنسی شما می گوید ، است

در مورد این دانش که ممکن است قدرتی بیشتر وجود داشته باشد که در طول زندگی من فراتر از تصمیم و توانایی های خودم ، من را راهنمایی می کند ، چیزی تسکین دهنده است. با این حال من هرگز ایمان خود را امتحان نکرده ام. بنابراین ، بعد از نوشتن رمانی با عنوان “چه سیاره ای می توانم این را سرزنش کنم؟” ، همه چیز درباره دنبال کردن طالع بینی تا حد افراطی ، تصمیم گرفتم برای یک هفته فال خود را دنبال کنم تا از صحت و سقم آن مطلع شوم.

من دوشنبه در ماه آوریل شروع به کار کردم و از برنامه محبوب طالع بینی Co-Star استفاده کردم.

در ابتدای ماه به من گفتند که من باید “در مورد رشد یک پوست ضخیم و سوراخ شدن توسط بی رحمی جهان تصمیم بگیرم”. در حال حاضر ، این یک میدان مین کاملاً چشمگیر برای عبور بود ، و باعث ایجاد افکار پنهانی من شد که به طور بالقوه طالع بینی کمی دور از ذهن بود.

با این حال ، در روزهای بعد ، پدر من در بیمارستان با عوارض ناشی از جراحی بزرگ به بیمارستان منتهی شد ، مخزن آب در خانه خانواده من ترکید – باعث شد در ساعت 2 بامداد آب را از سقف نجات دهم ، عجیب مانند شخصیت اصلی “چه سیاره ای می تواند” من این را مقصر می دانم؟ – و در حین قفل کردن ، من را زودتر به آپارتمانم در لندن بازگرداندند. فهمیدم که شاید فال من نکته ای داشته باشد. قرار نبود ماه آسانی برای من باشد.

آرایش فال مرسوم است: بر اساس علامت زودیاک احساس زیبایی خود را بررسی کنید

وقتی به گذشته نگاه می کردم ، تعجب می کنم که چرا با تمام درامی که دنبال کردم ، تعقیب نکردم ، اما برای اینکه من به نوعی زمین بخورم ، یک تغییر لازم بود و اولین فال روزانه من این را به طور کامل خلاصه کرد:

“امروز یک شخص کوچک در ذهن شما وجود دارد که می گوید خود به خودی بودن است. این نیست آهسته بردار سعی کنید افراد دیگر را به دلیل نارضایتی خود مجازات نکنید. ‘

می توانید بگویید که من در زندگی خود نارضایتی را تجربه می کردم – استرس از همه زاویه ها ناشی می شد – اما پس از ده دقیقه وقت برای هضم مناسب طالع بینی ام ، فهمیدم که شاید همه آنچه اتفاق می افتد باعث شده است که نیاز به یک تغییر خود به خود داشته باشم.

و مطمئناً من در جای مناسب برای آن تغییر بودم. من برای اولین بار از سال 2020 دوباره در آپارتمان خود بودم ، کاملاً خودمختار – اما می ترسیدم که برنامه هایی را تنظیم کنم ، زیرا هر بار که من برنامه ای می ساختم مشکلی پیش می آمد ، خواه این یک مخزن آب باشد یا تشخیص سرطان پدر من.

عمل پدرم مطمئناً احساس مرگ و میر را در من ایجاد کرده بود ، خوب است یادآوری کنم که اولویت دادن به خودم و خودبه خود بودن خودمحورانه نبود. این امر همچنین باعث ناامیدی غیرمنتظره ای شد که باعث شد گاهاً بی دلیل به دوستان ، خانواده و همکارانم ضربه بزنم.

من فال خود را برای آن روز در یک پست پس از آن نوشتم و آن را در کنار صفحه رایانه خود قرار دادم تا به من یادآوری کند که هر وقت احساس کمبودی کردم نفس بکشم.


فال روز سه شنبه بسیار ساده تر بود:

‘با پرش از یک پروژه به پروژه دیگر خود را خراب نکنید’

من به عنوان یک هایفنات چند تایی با فشارهای جانبی زیاد ، دائماً از پروژه ای به پروژه دیگر می روم. من آن روز صبح از خواب بیدار شده بودم و تصمیم داشتم که برخی از پروژه های خود را که به دلیل شرایط خانوادگی ام نادیده گرفته بودم ، تصویب کنم و فکر کنم این بهترین حواس پرتی است. اما با خواندن طالع بینی خود تصمیم گرفتم اجازه دهم که سگهای خوابیده دروغ بگویند ، زیرا شاید زمان مناسبی نبود که خودم را در یک پروژه دیگر بیاندازم وقتی که هنوز با ملاقات های بیمارستان و جنون بیمه روبرو بودم ، در یک بیماری همه گیر!

مطابق با طالع بینی ، در اینجا وضعیت مالی شما در سال 2021 نشان داده خواهد شد

بقیه فال های هفته مبهم بودند و پیگیری آنها دشوارتر بود: “به زمان حال برگرد” و “انگیزه هایی را که درایوهای ناخودآگاه شما را تعریف می کند درک کنید” ، و شک و تردید در مورد اینکه چگونه این امر مفید یا واقع گرایانه است شروع به خزیدن می کند. اما روز جمعه من یادآوری شد که بعضی اوقات صادق بودن با دیگران و چهره شجاعانه قرار ندادن روش خوبی است.

“اطمینان حاصل کنید که در جایی که خود را به عنوان یک کتاب باز نشان می دهید ، آن کار را انجام نمی دهید و سپس به خود بگویید که وظیفه شما این است که مردم را سرگرم کنید. آسیب پذیری اولین معیار دوستی است.

آن روز از محل کار به خانه برگشتم و متوجه شدم که پرداخت صورتحسابم را کاملاً فراموش کرده ام و برق آن خاموش است. نزدیکترین نقطه پرداخت بسته شد ، بنابراین مجبور شدم دو مایل تا ایستگاه بعدی راه بروم ، در حالی که تاریخ بزرگنمایی را که برنامه ریزی کرده بودم از دست دادم.

من در عوض به پسری که می دیدم زنگ زدم و در مورد اوضاع صادقانه گفتم و در مورد همه استرس های رخ داده خراب کردم. ما یک گفتگوی عالی داشتیم و گرچه این یک قرار عاشقانه و سرگرم کننده معمولی نبود که برنامه ریزی کرده بودیم ، اما احساس می کردیم با صداقت با یکدیگر قدم در روابط خود برداشته ایم. و بالاخره ، اولین قدم در یک رابطه جدید ، ایجاد یک دوستی است.

روز شنبه ، طالع بینی من به من دستور داد که “کارها را انجام دهم” ، اما همچنین توصیه های بسیار خوبی به من داد: “خواب می تواند به شما کمک کند”. به عنوان یک طرفدار بزرگ چرت ، این فال دلخواه هفته من بود.

من خودم را به سمت ویرایش پروژه ای که به نماینده ام قول داده بودم انداختم و بعد از آن خودم را با یک چرت ارزشمند تحمل کردم. نه تنها مهلت خود را رعایت کردم ، بلکه بعد از یک هفته طولانی احساس سرحال شدن نیز کردم. برد – برد!

با این حال ، روز یکشنبه فال من این واقعیت را هشدار داد که “امروز شما نگران آینده هستید”. دور نبود من با یک سردرد بزرگ از خواب بیدار شدم و نمی توانستم فکر کنم که در زندگی ام تاکنون کار کافی نکرده ام. این یک فکر احمقانه است اما به طور منظم اتفاق می افتد ، و هنگامی که خودم را به چندین پروژه می اندازم ، امیدوارم که به نوعی زندگی من را بهبود بخشد ، باعث فرسودگی شغلی می شود.

با خواندن فال من یادآوری شد که من فقط بیست و پنج سال دارم و نیازی به عجله در کارها ندارم. بخصوص در آن لحظه

هر زمان که من یک طالع بینی می خوانم ، صدای بدگویی پدرم را می شنوم که به من یادآوری می کند که روزانه طالع بینی های مختلفی منتشر می شود ، بنابراین چگونه می دانم که این “دقیق” است؟

اما من مطمئن نیستم که چیزی به عنوان فال دقیق وجود داشته باشد. اگر فال را به عنوان قانون به عنوان راهنما در نظر می گیرید ، می تواند شما را نسبت به انتخاب هایتان آگاه کند و از تعجیل در کارها بدون فکر جلوگیری کند. این کمی پیچ و تاب طرح درهای کشویی است ، چه اتفاقی می توانست بیفتد … اگر من یک فال دیگر را دنبال می کردم یا اصلاً فال را دنبال نمی کردم؟

می توانید بگویید که پیروی از فال من به من ساده دستورالعمل هایی را برای چگونگی انجام کارهایی می دادم که در غیر این صورت برنامه ریزی نکرده بودم. اگر آن هفته طالع بینی خود را نمی خواندم ، آیا می توانستم پروژه های بیشتری را شروع کنم یا قرار ملاقات خود را به تعویق بیندازم تا “عاشقانه تر” باشد تا یک تماس تلفنی پرتنش؟ آیا من به دلیل استرس به دوستانم ضربه محکم و ناگهانی می دادم و در مورد احساس خود به دروغ می گفتم تا از آسیب پذیر به نظر نرسم؟

فکر نمی کنم از این به بعد هر روز فال خودم را چک کنم. من گمان می کنم به جای اینکه به غرایز خودم وابسته باشم ، به سرعت در یک سوراخ فال فرو می افتم و در نهایت اضطرابم را دامن می زنم. اما وقتی به کمی راهنمایی یا فقط یک نفس کشیدن از تصمیم گیری برای خودم در یک زمان پرتنش احتیاج داشته باشم ، شاید دوباره به Co-Star برگردم. داشتن یک نیروی کاملاً خنثی و بدون چون و چرا غیرقابل انکار مانند ستارگان برای ارجاع در یک هفته به خصوص سخت ، مسلماً دلگرم کننده بود.

چه سیاره ای را می توان سرزنش کرد؟ توسط الی پیلچر در تاریخ 3 ژوئن منتشر می شود (استودیوی هوددر ، 8.99 پوند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>