من Kate Somerville’s New KateCeuticals Range را مرور کردم


این سال بدترین سال پوستی در تمام زندگی من بوده است. هبو؟

از ابتلا به کوید در مارس 2020 تا سخت ترین زمستان تاکنون در محاصره ، این یک ضرب و شتم جدی بوده است و حقیقت بسیاری از مواردی است که من مقصر آن هستم.

من در اکثر زندگی خود از پوست کاملاً خوبی برخوردار بودم ، برای سیل عظیم استرس و التهاب ویروسی که کووید با خود به همراه داشت آماده نبودم: باعث شد پوست من متورم ، لکه دار ، دارای لایه های عمیق و خشک باشد به طوری که در عکس ها به نظر می رسید من روی صورتم آرد داشت.

بنابراین من دقیقاً برعکس آنچه متخصصان توصیه می کنند ، عمل کردم. با ناامیدی همه چیز را به سمتش انداختم. درصد فعال بالا ، پاکسازی بیش از حد و مخلوطی از اسیدها ، همه از مارک های جدید Insta-hype با تعداد زیادی پیرو ، اما هیچ تحقیق و تخصص واقعی … زیرا در Lockie 1.0 ، هر کسی می تواند در مورد آن صحبت کند ، مراقبت از پوست را بالا می برد و من می خواستم گفتگو. تصحیح: من می خواستم از همه همسرانم پیشی بگیرم زیرا در این صنعت کار می کنم ، 40 ساله شده بودم و پوست من ناگهان پیر و گنگ ، قرمز و خسته از سیاهی زیر کیسه های چشم پف کرده بود.

سرامیدها عنصر سازنده یک سد پوستی سالم هستند. در اینجا نحوه نگهداری از آنها به صورت کامل آورده شده است

سپس در پاییز ، پوست من به معنای واقعی کلمه منفجر شد. این یک شوکه کننده واقعی بود. من در لکه های ماسکین بهمراه شعله ور شدن وحشتناک درماتیت اطراف اطراف سوراخ بینی ام آزار داده بودم. (چند سال پیش اولین بار پس از یکی از سقط های خود را تجربه کردم ، و در زمان استرس شدید دوباره ظاهر می شود. این بار بسیار شرورانه بازگشت – تصور کنید صدها مورچه قرمز کوچک روی پوست شما می خزند و آن را گاز می گیرند ، تمام رطوبت را بیرون می کشد تا پوست دردناک آتشین اما خشک و پوسته ای برای شما باقی بماند. تنها چیزی که باعث آرامش کارها شد ، استفاده از سرم و کرم DeliKate کیت سامرویل بود.

نوار کناری مهم در اینجا: کیت ، اگر با او آشنایی ندارید ، یک متخصص زیبایی مراقبت از پوست است که در LA واقع شده و 30 سال است که در حال آموزش است و دامنه محصولات خاص خود را دارد (به نقل از مگان مارکل گفته است که به آن قسم خورده است). او در کلینیک خود لیزر ، مواد تزریقی ، لایه بردار و صورت با فن آوری پیشرفته فشرده انجام می دهد ، اما شما هرگز نمی بینید که مشتریان A-lister او با خالی شدن از کار دچار خستگی شوند. این به این دلیل است که کیت و داروسازان داخلی فرمولاسیون هایی ایجاد کرده اند که برای پوست های آسیب دیده موثر و مغذی است. او یک بنیانگذار خارق العاده زن با اخلاق ، فراگیری و پایداری است که در اخلاق برند خود ریشه دوانده است. تأثیرگذاران باهوش پوست و پیروان آنها برای او دیوانه می شوند.

بعد از کریسمس ، به دلیل کشیدن همه چیز به عقب ، پوست من بسیار آرامتر به نظر می رسید ، اما خسته ، پیر و ناهموار بود. در همان زمان ، من قطعه ای برای GLAMOR در مورد مراقبت از پوست ویران شده در زمستان نوشتم و اساساً تحقیقات من 20 سال از یادگیری مراقبت از پوست خودم را نشان داد. خیلی اشتباه کرده بودم من معمولاً کارهای روزمره مذهبی را کوچک می شمردم و آنها را به عنوان ترفندهای بازاریابی با چرخش پول و شیوه های ارعاب گرایش می دادم. با این وجود در اینجا من با پوستی زخم خورده بودم و یک سال کامل را صرف محصولات و مارک های مختلف با ارزش هزار پوند کردم. من کل روال معمول خودم را آزاد کردم و از نو قالب بندی کردم ، یعنی اینکه روایتی ندارم. من حدود دوازده نفر داشتم. من هر روز تغییر می دادم و به یک الگوی ثابت محصولات پایبند نبودم. به طور خلاصه ، من کاملاً پوست پوست خودم بوده ام ، بنابراین طی چند هفته آینده ، من یک روال سخت لایه بندی 5 مرحله ای (کرم پاک کننده اسید-سرم-روغن-روغن) را انجام دادم که توصیه می کنم در این قطعه ، با استفاده از ساده ترین و ملایم ترین محصولات ممکن. این واقعاً م workedثر واقع شد (قبل و بعد من را اینجا ببینید) ، و درک و اعتماد من به یک استراتژی خوب پوست را تقویت کرد.

Exfoli Kate Somerville’s ExfoliumKate Intensive Fore Exfoliation Treatment پوست من را هنگام فرم دادن به حالت فرم درآورد

من خودم را به یک منطقه خوب رنگی برگردانده بودم ، اما در پشت چراغهای سلفی و کرمهای تازه رنگ شبنم ، پوست من قطعاً آستر و شل تر بود ، مانند یک بالون هلیوم که در گوشه ای نادیده گرفته شده بود و به آرامی تبدیل به یک گلدان غمگین می شود گونی شناور با وزنش پایین کشیده شد. لازم بود تمام آسیب هایی را که ایجاد کرده ام ترمیم و معکوس کنم.

ماه گذشته ، ایمیلی از تیم روابط عمومی کیت سامرویل در انگلیس وارد شد. پس از سالها ساخت ، کیت با الهام از موثرترین درمانهای خود در کلینیک برای بازسازی کامل پوست ، یک سیستم مراقبت از پوست جدید در محدوده KateCeuticals خود راه اندازی کرد. احساس خستگی و هیجان می کردم: زمان تعیین شده تقریباً پر سر و صدا بود. باید این چنین میشد. برای من معنی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و بنابراین اکنون به کمی بررسی می رسیم. با عرض پوزش من می دانم که این سن و سال طول کشید ، اما من به اعتماد شما احتیاج داشتم و شما باید بدانید که من 24 سال ندارم با پوست شیشه ای بی عیب و نقص و دو دستگاه ماهیگیری غمگین که نیاز به همدردی عمومی دارم. تعقیب خوب پوست بسیار احساسی است ، پر از پیروزی های بزرگ ، ناامیدی های بزرگ ، بازدیدهای مالی و ناامیدکننده FOMO – و گاهی اوقات شما برای بیان این مسئله به 750 کلمه نیاز دارید. تشکر برای همراهی با من.

چهار هفته است که من کاملاً به سرم ، کرم دور چشم و مرطوب کننده چشم او که امروز راه اندازی می شود پایبند هستم. علاوه بر این که هر روز صبح و شب از آنها استفاده می شود (همراه با تمیز کردن روغن و کشیدن تونر اسید ملایم) ، من کاملاً از طرف کیت توضیح داده ام که چگونه محصولات تولید شده است ، بنابراین بیایید غواصی عمیق داشته باشیم.

سرم موقت ، 84 پوند همه چیز است و سینک ظرفشویی آشپزخانه یک مخلوط پپتید برای تحریک کلاژن و تقویت پوست وجود دارد. اسید هیالورونیک و برای بهبود هیدراتاسیون. عصاره نخود برای کنترل ملانین و رنگدانه ها. عصاره گل نسترن برای کمک به روشن شدن و صاف کردن بافت سطح. این فرمول ابریشمی ژل-لوسیون است که احساس چسبندگی و خیس شدن نمی کند. خیلی سریع جذب می شود بنابراین می توانید مستقیماً به مرحله بعد بروید.


الان بخرش

کرم چشم بلند کننده ، 105 پوند با الهام از مواد تزریقی مورد علاقه مشتریان کیت قرار گرفت. او می گوید: “من چیزی می خواستم که پوست را شل کند ، آن را با آبرسانی پر کند و یک انعطاف پذیری نرم داشته باشد.” به یک تکه چرم فکر کنید که با گذشت زمان خشک شده است. اگر آن را خم کنید و به اطراف حرکت دهید ، ترک می خورد و چین می خورد. هیدراته نگه داشتن آن در اسرع وقت ، هر روز ، باعث حفظ و بهبود این نرمی و جهش می شود. ‘ (این اساساً من هستم. من زیر چشم و زیر کلاغ و ترک خورده چرمی دارم ، و با این وجود همیشه به دلیل هدر دادن پول به کرم های چشم خسته شده ام). این یکی به لطف روغن آفتابگردان ، دارای وزن کمی است که مولکول های بسیار کمی دارد و منافذ پوست را مسدود نمی کند و باعث ایجاد نقاط سفید میلیایی در زیر پوست نمی شود.


الان بخرش

آنچه واقعاً ویراستاران زیبایی ما بر روی پوست خود قرار داده اند

کرم تعمیرات کلی ، 105 پوند 10 سال طول کشید تا توسعه یابد و خود را به عنوان برترین مرطوب کننده ضد پیری ، ترمیم کننده و مرطوب کننده کیت قرار دهد. کیت حدود 20 دقیقه راجع به پپتیدس صحبت کرد و این نوع تبلیغ بشری است که من اینجا هستم. او می گوید: “من از یک مخلوط از پپتیدها و سرامیدها در یک مجموعه به نام Hexa-12 استفاده کردم تا تمام سطوح پوست را بهم بزنم ، به علاوه ترکیبی از اسید هیالورونیک و اسکوالین برای آن آبرسانی قوی و عمیق.” بدون پس مانده آن خوشمزه و خنک کننده است و ظاهراً متناسب با انواع پوست است. من در مورد این ادعا مشکوک بودم ، زیرا مطمئناً علیرغم بافت سبک وزن ، این مواد ممکن است برای پوست ترکیبی یا چربی بسیار غنی باشند؟ کیت می گوید: “پسرم 19 ساله با جوش های آکنه ای وحشتناک است اما این مرطوب کننده مورد علاقه وی است.” “این بسیار آبرسان و بهبود دهنده است ، بنابراین خشکی زمینه را درمان می کند اما لکه ها را تحریک نمی کند.” یک چیز که من در این مورد دوست دارم شیشه پمپ بدون هوا است که شما آن را فشار می دهید تا دوز کاملی از آن آزاد شود. کیت می گوید: “این بدان معناست که من می توانم از مواد نگهدارنده کمتری استفاده کنم زیرا این دارو به طور مداوم برای انگشتان و میکروب ها باز نیست.”


الان بخرش

همانطور که گفته شد ، آنچه من واقعاً در مورد این برند احترام می گذارم موضع طرفدار شیمیایی آنهاست. به این معنی که هر ماده ترکیبی از آزمایشگاه جشن گرفته می شود ، اخم نمی شود. من هرگز نشنیده ام كه ​​كیت از واژه های “تمیز” یا “طبیعی” استفاده كند ، زیرا صادقانه بگویم هیچ متخصص مراقبت از پوست نیز چنین كاری ندارد. من هم در این تیم هستم و باعث می شود این دامنه را بیشتر دوست داشته باشم.

[instagram id=” CJ3p_FmACG1″]

روی پوست خودم ، من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفته ام. چهار هفته دیگر می توانم دو تغییر عمده را ببینم. اولی دور چشم من است. پوست بسیار نرم و صاف است و نور را بهتر منعکس می کند ، بنابراین من از استخوان مداری زیبایی درخشش دارم. خطوط ظریف کمتری وجود دارد و پوست crepey روی کیسه های چشم من سفت شده است ، به این معنی که کل منطقه سایه یا پف کرده است. واضح است که من در گذشته با کرم های چشم اشتباه می کردم – یا از فرمول های خیلی سنگین استفاده می کردم یا آن را کاملا از دست می دادم. این یک رویا است و من اکنون شروع به استفاده از آن روی 11 خط بین ابروهای خود کرده ام تا ببینم آیا در آنجا نیز کار می کند یا خیر.

ثانیا ، استفاده مداوم ، شبانه روز ، نوع پوست من را تغییر داده است. دیگر حساس نیست ، رودخانه ای ، آسیب پذیر نیست و تا ساعت 4 بعد از ظهر خشک می شود. انعطاف پذیر ، قویتر ، حتی از نظر لحن تبدیل شده و برای کل روز راحت می ماند – علی رغم دمای مناسب. انتظار معجزه نداشتم ، اما می توانم تفاوت محسوسی را ببینم و احساس کنم که هیچ سیستم مراقبت از پوست دیگری تاکنون انجام نداده است. پس از یک سال بررسی دقیق پوست ، در مدت زمان کوتاهی می توانم پیشرفت زیادی را بدست آورم و واقعاً کلافه می شوم.

من می خواهم به اولین جمله خود در این قسمت برگردم. این در واقع بهترین سال پوستی در تمام زندگی من بوده است. بدون وجود بیت های سخت ، من هرگز از اهمیت اولیه یک روال ثابت و یا تأثیر عظیم مارک های واقعی به رهبری متخصص مطلع نشده ام. بنابراین مارک های پاک کن و تمیز و طعمه کلیک متولد @ من باشید: من برنده خواهم شد ، شما را صدا می کنم ، من کیت را در گوشه و کنار خود دارم و پوست خوبی برای اثبات آن دارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>