موهای بلوند آنجلینا جولی را باید در تریلر New Marvel Eternals ببینید

[ad_1]

آیا ظاهری وجود دارد که آنجلینا جولی نتواند جلوی آن را بگیرد؟ اگر از تریلر جدید مارول برای فیلم آینده قضاوت می کنیم ، جاودانه ها، پس نه ، وجود ندارد در تریلر ، آنجلینا را برای اولین بار به عنوان یک ابرقهرمان می بینیم که شمشیری به دست دارد و موهای بلوندش جاری است. بله ، او شگفت انگیز به نظر می رسد.

کارنامه اضافه شده به دنیای سینمایی مارول (MCU) توسط برنده اسکار Chloé Zhao کارگردانی شده است (عشایر) و می بیند که تعداد زیادی از چهره های جدید نیز به MCU پیوسته اند از جمله Salma Hayek ، Richard Madden ، Gemma Chan (که او نیز در کاپیتان مارول) ، برایان تیری هنری ، کیت هرینگتون و کومایل نانجیانی.

الیزابت اولسن از WandaVision در مورد فمینیسم ، خواهران مشهور و بازی جادوگری به نام Wanda

گفته می شود که شخصیت ها توسط پویایی ‘یک خانواده پیدا شده’ ، که آنجلینا رئیس آن است ، به هم متصل می شوند. وقایع فیلم به دنبال آنچه بعد از فیلم 2019 رخ داد ، انتقام جویان: بازی آخر و بر روی ابدی ها تمرکز دارد که یک نژاد بیگانه نامیرا هستند و برای محافظت از بشریت در برابر همتایان بد خود ، منحرفین متحد می شوند.

آنجلیا برای بازی در نقش تنا ، یک جنگجو که از انرژی کیهانی سلاح درست می کند ، بلوند شده است. همچنین سرگرم می شویم بازی تاج و تخت پیوستن به ریچارد مادن و کیت هارینگتون ، که در سریال های فرقه ای نقش برادران را بازی می کردند ، به ترتیب نقش یکی از رهبران گروه و یک قهرمان انسانی را به عهده گرفتند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در اوایل سال جاری ، آنجلینا گفت وگ انگلیسی: “من این بازیگران را دوست دارم و اینکه همه با هم جمع شده ایم. من برای حمایت از چشم انداز کلوئه و تعهد مارول برای گسترش نحوه مشاهده” ابرقهرمان ها “ثبت نام کردم. تصور اینکه چهل سالگی ام را تصور کنم دویدن با لباس طلایی نبود ، اما فکر می کنم این دیوانگی خوبی است. “

این فیلم قرار است اواخر سال جاری میلادی ، پنجم نوامبر اکران شود و در خلاصه داستان رسمی مارول آمده است: “به دنبال وقایع انتقام جویان: بازی آخر، یک فاجعه غیر منتظره آنها را وادار می کند تا از زیر سایه خارج شوند تا در برابر باستانی ترین دشمن بشریت ، یعنی منحرفین ، متحد شوند.

Brie Larson GLAMOR را در پشت صحنه تور کاپیتان مارول خود می گیرد – و اسکوترها و لباسهای بزرگ وجود دارد

جاویدان قرنها خود را در میان انسانها مبدل کرده اند و اکنون برای کمک به نجات کره زمین خود را آشکار می کنند.

این تنها فیلم MCU نیست که قرار است امسال اکران شود. اسکارلت جوهانسون دارد خودش را بدست می آورد عنکبوت فیلمی که برای اکران در ماه ژوئیه تنظیم شده است. شانگ چی و افسانه ده حلقه، که اولین فیلم مارول با برتری آسیایی خواهد بود ، در ماه سپتامبر اکران می شود. سپس ما دریافت خواهیم کرد جاودانه ها در ماه نوامبر قبل از اینکه تام هالند صفحه های ما را دوباره تجلیل کند و نقش اصلی خود را در این فیلم تکرار کند مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>