موهای فرفری لیلی رینهارت | Glamour UK

[ad_1]

ما یک سلفی خوب داریم ، به خصوص سلفی که زیبایی طبیعی را در بر می گیرد. بنابراین وقتی لیلی رینهارت یکی از آنها را منتشر کرد که در آن موهای بلوند تنگ خود را نشان می داد ، ما فوراً عاشق یکدیگر شدیم.

مانند ما افراد عادی ، بسیاری از افراد مشهور موهای طبیعی خود را تا سال 2020 و 2021 در آغوش گرفته اند. در غیاب دسته های گلم و فرش های قرمز مجهز به ابزار ، همه از جسی نلسون تا سلنا گومز به گرام رفتند تا با افتخار فرهای طبیعی خود را به نمایش بگذارند مو و هرچه بیشتر ببینیم A-list از صاف کننده ها به نفع نشان دادن مو از هر نوع بافت و نوع ، پرش می کند ، بهتر است.

لیلی رینهارت فقط موهای فرفری و طبیعی خود را نشان داد و بسیار حیرت انگیز است

لیلی قبلاً فرهایش را نشان داده بود ، اما بندرت ظاهر عمومی می شوند. بیشتر او به دلیل حالت دادن موهایش در مواقع فرش قرمز شناخته می شود ، یا اگر فر باشد ، هرگز به اندازه موهای طبیعی او سفت نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در تصویر می بینید که موهای بور روشن او از یک باندانا ریخته است (حالا ناگهان ما هم یکی از آنها را می خواهیم؟!) به راحت ترین شکل.

فرهای او نیز در اینجا کاملا مشخص نیست ، چیزی که ما نیز دوست داریم. یادآوری: موخوره ، مسیرهای فرار و رشته های ناقص * طبیعی * هستند. موهای هیچ کس در تعریف فوق العاده تمام وقت نمی نشیند – مخصوصاً بدون آرایشگر یا متخصص برای انجام کار مناسب شما.

در حال حاضر این عکس بیش از 4 میلیون لایک و هزاران نظر داشته است ، مردم می گویند که او در این عکس طبیعی و عقب مانده چقدر زیبا است.

لیلی رینهارت در مورد بیرون آمدن به عنوان دوجنسگرا باز می شود

او به شوخی آن را با این عنوان عنوان کرد: “* Instagram White Woman by Bo Burnham شروع به بازی می کند *” ، که اشاره ای ویژه به برنامه Netflix بو برنهام است که در مورد زیبایی سلفی اینستاگرام شوخی می کند.

همه ما می توانیم با در نظر گرفتن ظاهر طبیعی خود ، کمتر جدی بگیریم. Lockdown با داشتن حریم خصوصی برای آزمایش یا پوشیدن موهایمان به روشی که قبلاً هرگز نداشته ایم ، بستر مناسبی برای آن فراهم کرده است. اکنون که به آنجا برمی گردیم – به همان اندازه که دوباره از جذابیت لذت خواهیم برد – ممکن است در پوست خود احساس راحتی بیشتری داشته باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>