موهای فیبی داینور اکنون قرمز عمیق است و ما نمی توانیم به اندازه کافی برسیم

[ad_1]

امروزه حتی محدودیت های بیشتری برای قفل شدن برداشته شده است (ما می توانیم در داخل خانه ملاقات کنیم! ما می توانیم به خارج از کشور سفر کنیم – به نوعی می توانیم رابطه برقرار کنیم!) بنابراین اگر قبلاً با آرایشگر خود قرار ملاقات نگذاشته اید ، اکنون زمان بازگشت است صندلی داغ

خوشبختانه پس از همه گیر شدن موهای فراگیر موهای جدیدی را ایجاد کرده اند که اکنون سالن ها مجدداً باز شده اند ، از موارد برجسته pixie cut 2.0 و تکه های پول گرفته تا بلوند روبان و کفال مدرن.

اگر ترجیح می دهید برای الهام بخشیدن به سراغ افراد مشهور مورد علاقه خود بروید ، فیبی داینور فقط یک روند عمده رنگ مو در تابستان را تعیین کرده است که ما آن را “موهای غروب آفتاب” می نامیم. عکسی از بریجتون star rocking the new hue توسط تیم جوش وود (که ظاهر جدیدی به او بخشید) در اینستاگرام ارسال شد و طرفداران به خاطر آن وحشیانه عمل می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فیبی همیشه قهرمان موهای مسی بوده است اما وقتی ما به هوای بهتری می رویم سایه عمیق تری به خود گرفته است. این یادآور یک غروب آفتاب آتشین ایبیز است و در حالی که ما هنوز نمی توانیم به بالئاریک پرواز کنیم ، فیبی ثابت می کند هیچ دلیلی برای موهای شما وجود ندارد.

آرایشگاه های لیست A می گویند که همه ما باید در یک ریز مو بزرگ و پس از همه گیری رزرو کنیم (و بهترین سبک برای استفاده را نشان دهیم)

از بین همه سایه ها ، موهای قرمز مویی هستند که واقعاً در کانون توجه RN قرار دارند.

به یاد دارید وقتی تابستان گذشته دعا لیپا برای اولین بار یک باب قرمز قرمز گیلاسی شروع به کار کرد ، پس از مدت کوتاهی کیم کارداشیان-وست این الگو را دنبال کرد؟

بلوط ، گیلاس و الکترو: این بهترین ظاهر موهای سرخ مشهور است

از آن زمان به بعد ، خوراک های اینستاگرام ما پر از رنگ موی قرمز است ، از سایه های گیلاس مناسب برای کارداشیان-جنرن گرفته تا سایه های عمیق و مرکب مانند جزیره عشق‘s سمیرا توانا، به رنگ قرمز واقعی آنا تیلور-جوی در ملکه Gambit، و رنگ های طبیعی مسی کمرنگ که در حال حاضر در مورد ستاره جلد GLAMOR ، ابیگیل کاون آرزو داریم.

الان قانع شدی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>