موکسی در Netflix: هر آنچه باید بدانید

[ad_1]

موکسی آخرین کمدی نوجوان احساس خوبی است که در نتفلیکس پخش شد – اگرچه واقعیت این که در یک مدرسه پخش می شود ، بزرگسالان را از پخش فیلم منصرف نکرده است.

این واکنش متفاوت بوده است ، برخی آن را به خاطر نحوه برخورد با مسائل جنسیت ستایش می کنند (این رتبه بندی بسیار خوبی در Netflix دارد) ، در حالی که دیگران این مسئله را مطرح می کنند که این یک فیلم دیگر با یک نوجوان سفیدپوست در مرکز است که از نظر نژادی دوستانی متفاوت است. نشستن در حاشیه.

اگر مشتاق هستید که بخشی از مکالمه را بررسی کنید ، در اینجا آنچه را باید درباره این فیلم بدانید آورده شده است.

Netflix فقط یک دسته برای فیلم های 90 دقیقه ای اضافه کرده است – اگر مدت توجه شما * کاملا * بیش از 3 ساعت طول نمی کشد ، چه چیزی را باید تماشا کنید

این درباره چیست؟

موکسی وقتی یک دانش آموز سعی در تغییر آن دارد ، به آن تبعیض جنسی که بخشی از فرهنگ مدرسه است ، نگاه می کند.

ویویان از یک شهر کوچک الهام گرفته از گذشته Riot Girl مادرش است ، بنابراین تصمیم می گیرد با آوردن فمینیسم به هم دانش آموزانش ، این میراث را ادامه دهد.

او یک راه آهن فمینیستی راه اندازی می کند که به گردش در می آید و محبوبیت بیشتری پیدا می کند – که با توجه به اینکه ویویان چقدر خجالتی است ، یک لحظه طول می کشد تا جذب کند.

آنچه بعد اتفاق می افتد یک “انقلاب فمینیستی” در مدرسه آنها است که سابقه چشم بستن بر رفتارهای جنسیتی را در بین کارکنان و دانشجویان خود دارد.

البته ، زیربنای همه اینها داستان کلاسیک روی سن آمدن شماست. ما می بینیم که ویویان رشد می کند ، دوستانی جدید پیدا می کند و عاشقانه شروع می شود.

همچنین این موسیقی متن موسیقی قوی و پانکی دارد و به این احساس Riot Girl می افزاید.

چه کسی آن را کارگردانی کرده است؟

امی پهلر پشت این فیلم است و احتمالاً تا حدودی دلیل توجه زیادی به آن شده است. این دومین ویژگی او با Netflix است.

ایمی بیشتر به خاطر بازیگر بودن مشهور است – بازی در فیلم Parks and Recreation و بدون شک یکی از مهمترین موفقیت های فیلم های نوجوان ، یعنی Mean Girls – اما او همچنین تهیه کننده و کارگردان است ، نقش هایی که در اینجا بازی می کند.

در حال حاضر این فیلم از زمان انتشار Netflix در رتبه 10 جدول برتر 10 در Netflix قرار داشته است ، بنابراین حداقل در بینندگان محبوب بوده است.


چه کسی در آن ستاره است؟

هادلی رابینسون در نقش ویویان ، شخصیت پشت زن فمینیسم ، بازیگران را رهبری می کند.

او قبل از بازی در اینجا در برخی از فیلم های بزرگ دیگر بازی کرده است ، در فیلم “زنان کوچک” (در کنار اما واتسون!) ، “من به پایان چیزها فکر می کنم” و “مدینه فاضله” بوده است.

بهترین فیلم های Netflix برای شب ملاقات (برای مواقعی که می خواهید تماشا کنید ، نه فقط خنک)

در اینجا بازیگران کامل آورده شده اند:

– هادلی رابینسون در نقش ویویان
– لورن تسای در نقش کلودیا
– آلیشیا پاسکوال-پنا در نقش لوسی
– نیکو هیراگا در نقش شیث
– سابرینا هاسکت در نقش کیتلین
– پاتریک شوارتزنگر در نقش میچل
– پارک سیدنی در نقش Kiera
– انجلیکا واشنگتن در نقش آمایا
– امیلی هاپر در نقش مگ
– Josie Totah به عنوان CJ
– امی پهلر در نقش لیزا
– ایک بارینهولتز در نقش آقای دیویس
– مارسیا گی هاردن به عنوان مدیر اصلی شلی
– جوزفین لنگفورد در نقش اما
– جاشوا واکر در نقش جیسون


جنجال چیست؟

منتقدان گفته اند که علی رغم تمام لیاقت های فمنیستی ، فیلم به همان اندازه که می خواهد مقطعی باشد کوتاه است.

برای شروع ، قهرمان اصلی یک زن سفید پوست است در حالی که دوستان و علاقه عاشقانه او اقلیت های قومی هستند – باز هم شخصیتی که در اوج عمل فمینیستی دیده می شود یک فرد سفیدپوست است که توسط همسالان غیر سفید پوست به آن دامن می زند.

همچنین لحظاتی وجود دارد که شخصیت های غیر سفیدپوست در برابر آنها ایستادگی نمی شوند ، مانند لوسی. ویویان وقتی دوستش موضوع تبعیض جنسی است ، به پایین نگاه می کند

با این حال ، دیگران گفته اند اگر این فیلم باعث می شود جوانان نسبت به سیاست جنسی آگاهی بیشتری پیدا کنند ، س questionال بیشتری داشته باشند و بیشتر تمایل به اقدام داشته باشند ، پس از آن در دستور کار خود کاملاً شکست خورده است.

شخصی در توئیتر خود نوشت: “موکسی فیلم مقطعی مورد نیاز ما نیست. فمینیسم غربی در یک مجموعه نجات دهنده سفید پوشانده شده و حداقل یک نمایندگی دارد.”

اما واضح است که این فیلم با داشتن یک نفر به اندازه کافی مردم برای رتبه بندی بسیار خوب شناخته شده است ، با یک نفر توئیت می کند: “فقط # مکسی را با دختر 15 ساله من تماشا کرد. او اکنون” پمپ “شده است! (چالش پدرسالاری: بررسی کنید). “

با همه ارزش آن ، به وضوح صنعت سینما باید در مورد فراگیری ، بازی خود را مرتباً بالا ببرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>