مکمل های اکسیر SkinClear توسط Botanycl نظرات شگفت انگیزی برای پاک سازی آکنه دارند

[ad_1]

در اینجا در GLAMOR ، همه ما درمورد دوست داشتن پوستی که در آن هستیم و انجام زیبایی شما ، خواه روش شما – خواه این است که جدیدترین درمان ها و راه حل های آکنه را امتحان می کنیم ، یا اینکه از جنبش مثبت بودن پوست استقبال می کنیم و عضوی افتخارآمیز از # انجمن .

اگر متوجه شدید که آکنه بر روی اعتماد به نفس شما تأثیر می گذارد یا فقط باعث می شود کمی مبهم شوید ، ما فقط یک مکمل گیاهی کشف کرده ایم که به صدها زن در طی چند هفته کمک کرده تا پوست خود را پاک کنند و محصول بسیار زیاد است از بررسی های پنج ستاره درخشان در آمازون برای مرتب سازی همه چیز ، از آکنه های هورمونی گرفته تا آکنه های کیستیک.

اگر می خواهید چیزی برای مقابله با لکه ها داشته باشید ، به دنبال جستجوی اسید سالیسیلیک نباشید …

کارولین سیمز ، پرستار بهداشت روان سابق ، سالها دچار مشکلات پوستی شدیدی بود ، به همین دلیل وی بوتانیکل را در سال 2016 تأسیس کرد. “من همیشه با پوست خود مشکل داشتم و در تمام سالهای نوجوانی لکه هایی داشتم که با از بین رفتن آنها برطرف نشد. او گفت: “من به بزرگسالی تبدیل شدم.”

پس از آزمایش محصولات مختلف و بدون نتیجه ، او شروع به تحقیق در مورد مطالعات علمی و توصیفات درباره مواد طبیعی گیاهی کرد – این زمانی بود که او SkinClear Elixir را ایجاد کرد ، که پوست او را ظرف یک هفته پاک کرد. کپسول های گیاهی ، مشتق شده از گیاهان طبیعی ، حاوی گیاهان دارویی هستند که برای پاکسازی پوست ، مواد مغذی روشن کننده پوست ، به علاوه ویتامین A و C طراحی شده اند.


الان بخرش

یکی از مشتریان نوشت: “من تقریباً یک سال است که با آکنه های هورمونی بد برخورد کرده ام. بعضی از موارد (مانند Retin-A) به من کمک کرده اند ، اما هنوز هم بطور مداوم آکنه های فعال روی چانه و خط فک داشته ام. من اینها را پس از دیدن نقد در اینستاگرام خریداری کردم و صادقانه گفتم ، من تردید داشتم ، اما … در عرض * به معنای واقعی کلمه یک هفته * متوجه شدم که آکنه جدیدی پیدا نمی کنم … من قبلا یک بطری دوم خریده ام و خرید مجدد را ادامه خواهم داد. به معنای واقعی کلمه نمی تواند این موارد را به اندازه کافی توصیه کند. من همه چیز را امتحان کرده ام تا به آکنه هورمونی کمک کنم و این صادقانه یک معجزه است. “

دیگری اظهار داشت: “من همیشه با لکه هایی رنج برده ام ، اما همانطور که به خودم ضربه می زدم
دهه 30 است که آکنه بزرگسالان واقعا به آن لگد می زند. در امتداد فک و چانه ، لکه های کیستیک دردناکی داشتم که توده های قرمز بزرگی بودند. هر روز صبح می ترسیدم که در آینه نگاه کنم تا ببینم تعداد بیشتری از آنها در طول شب ظاهر شده اند. پوست من هرگز شفاف نبود ….

“سپس من با یک تبلیغات اینستاگرامی به بونتانیکل برخوردم و تصمیم گرفتم که آنها را در آمازون جستجو کنم و بررسی ها را بررسی کنم. اکثر آنها فقط با چند نکته منفی خوب بودند ، بنابراین من فکر کردم که آزمایش آنها کار سختی نیست. آنچه من باید تاکید کرد این است که شما باید به آن پایبند باشید. ممکن است بدتر شود (که در مورد من این اتفاق افتاد) ، قبل از اینکه بهتر شود. اما اکنون. واو ، چه تفاوتی !! من بسیار ممنون هستم که به آنها برخورد کردم. من الان دو ماه مانده ام و پوست من کاملاً خوب و شفاف است! “

الان بخرش

ماسكنه؟ در اینجا یک راهنمای مفید برای هر نوع نقطه و چگونگی بهترین روش مقابله با آنها وجود دارد

ما را تحت تأثیر قرار دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>