مگان مارکل در مصاحبه با اپرا درباره خودکشی و بهداشت روان صحبت می کند

[ad_1]

هشدار ماشه: ایده خودکشی و خودکشی.

مصاحبه اپرا با مگان و هری مکالمات زیادی را در مورد جهنم ایجاد کرد ، از نژادپرستی نهادی گرفته تا جنسیت نوزاد دوم آنها.

یکی از موضوعاتی که بینندگان شاید انتظار نداشتند این بود که مگان جزئیات عمیق مبارزه سلامت روان خود را با جزئیات صریح توضیح دهد. دوشس گفت این مبارزه چنان جدی است که او “دیگر نمی خواست زنده بماند”. مگان همچنین زمانی را که به دنبال حمایت از “نهاد” خانواده سلطنتی و منابع انسانی بود توصیف کرد اما به او گفته شد که امکان دریافت کمک حرفه ای برای وی وجود ندارد و شبکه های اجتماعی را در شوک فرو برد.

مگان به اوپرا گفت: “من از گفتن آن شرم داشتم و از پذیرش آن به هری شرم داشتم. اما من می دانستم که اگر آن را نمی گفتم – پس من آن را انجام می دادم. من فقط نمی خواستم دیگر یک فکر روشن و واقعی و ترسناک و ثابت بود. ” در ادامه گفت که نهاد سلطنتی به او كمك نكرده است: “من فكر كردم كه (خودكشي) همه چيز را براي همه حل خواهد كرد. من به منابع انساني رفتم اما آنها گفتند” هيچ كاري نمي توانيم براي كمك به شما انجام دهيم چون شما نيستيد یکی از اعضای با حقوق م theسسه ، “هیچ کاری انجام نشده است.”

مگان گفت: “پذیرفتن نیاز به کمک بسیار جرات می خواهد.”

مگان با جزئیات توضیح داد که چگونه او ابتدا نگرانی های خود را نزد یکی از اعضای ارشد برد ، که به او گفت که کمک گرفتن “برای موسسه خوب نیست”. او سپس با کسی در بخش منابع انسانی صحبت کرد و توضیح داد: “آنها گفتند ،” قلب من با تو روبرو می شود ، زیرا می بینم که چقدر بد است ، اما ما نمی توانیم برای محافظت از شما کاری انجام دهیم زیرا شما کارمند مزدی نیستید انستیتو.”

چگونه می توان از شخصی با افکار خودکشی حمایت کرد

هنگامی که اپرا پرسید آیا مگان به دنبال شرایطی است که بخواهد از طریق خودش کمک بخواهد ، دوشس گفت که این کار غیرممکن است. او گفت: “شما فقط نمی توانید این کار را انجام دهید. من نمی توانم ، می توانم یک Uber را به قصر فراخوانم.” “وقتی به آن خانواده پیوستم ، آخرین بار تا آمدن ما به اینجا بود که گذرنامه ، گواهینامه رانندگی ، کلیدهایم را می دیدم – همه چیزهایی که برگردانده می شود. دیگر هیچکدام را نمی دیدم.”

و او حق دارد. این یکی از شجاع ترین و ترسناک ترین کارهاست. برخلاف سلطنتی ، مهم است که به هر کسی که در مورد سلامت روان دست پیدا می کند ، به خصوص و فوری اگر فرد در معرض آسیب رساندن به خود باشد ، از او حمایت و راحتی کنید. هیچ کس پاسخ های کاملی ندارد ، اما انجام هیچ کاری هرگز پاسخ درستی نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در طی سالهای گذشته ، مدیر کل رسانه های اجتماعی ما ، کلوئه لاوز ، یکی از اعضای خانواده خود را به دلیل خودکشی از دست داده است ، می گوید که او درک کرده است که زبان چقدر مهم است و مفهوم کلمات خاص چگونه می تواند چیزی را که قصد آن را دارد به چیزی غیر حساس تبدیل کند. وی گفت: “دشوار است که بدانید وقتی صحبت از خودکشی می شود چه باید بگویید ؛ چه این باعث دلگرمی شخصی است که غصه می خورد ، چه کسی برای کمک به شخصی که اقدام به خودکشی کرده است یا فقط به طور کلی در مورد آن بحث می کند.”

همانطور که مگان مارکل در مورد خودکشی صحبت می کند – و اینکه چگونه توسط HR موسسه سلطنتی نادیده گرفته شد – در اینجا نحوه بحث در مورد خودکشی آورده شده است

وی می گوید: “هیچ كتاب راهنمایی برای این كار وجود ندارد و هر موقعیتی شخصی است ، اما از بحث و گفتگو در مورد خودكشی بسیار حیاتی تر است.” “در سال 2018 ، سامری ها دریافتند که 6507 مورد مرگ ناشی از خودکشی رخ داده است ، و این تنها عامل بزرگ مرگ و میر در مردان زیر 45 سال است. بنابراین مهمتر از هر زمان دیگری یادگیری نحوه صحبت در مورد آن است.”

راهنمای کلوئی برای چگونگی صحبت در مورد خودکشی را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>