مگان مارکل و پرنس هری در مصاحبه با اپرا ثابت کردند که چگونه متحد هستند

[ad_1]

برای مگان مارکل و پرنس هری ، مصاحبه آنها با اپرا لحظه ای مهم بود: نه فقط برای گفتن در مورد تجربیات خود با بقیه اعضای خانواده سلطنتی ، بلکه نشان دادن عشق و قدردانی عمیق آنها نسبت به یکدیگر.

به ویژه هری ، در حین مصاحبه در مورد اینکه چگونه با مگان در کنار خود احساس قوت بیشتری می کند ، سر و صدا داشت. هنگامی که از او س whetherال شد که آیا اگر هرگز مگان را ملاقات نکرده بود آیا از نقش سلطنتی خود عقب نشینی می کرد ، او پاسخ داد: نه – من نمی توانستم چون خودم گرفتار شده ام. چاره ای ندیدم. من به دام افتاده بودم ، اما نمی دانستم که به دام افتاده ام. اما لحظه ای که با مگ آشنا شدم … دنیای ما به شگفت انگیزترین روشها برخورد کرد.

او بعداً افزود ، “بدون سوال ، او مرا نجات داد” و مگان موافقت كرد كه این احساس متقابل است. بسیاری آن را به عنوان یکی از مهیج ترین لحظات مصاحبه می دانند: “ما در طی دو سال گذشته چیزهای زیادی شنیده ایم و خوانده ایم که مگان چگونه این شرور بود که هری را از زندگی اش گرفت. Tariro Mzezwema ، خبرنگار نیویورک تایمز ، اظهار داشت: بنابراین کاملاً چشمگیر است.

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا: 9 لحظه مهمترین فک که می توانید هفته ها درباره آن صحبت کنید

این مصاحبه فقط یک نمونه از زن و شوهرهایی بود که در طول همکاری خود وحدت مداوم نشان داده اند ، حتی در مقابل قلدری آشکار کاخ ، اظهارنظرهای نژادپرستانه و هجوم فعالیت های منفی مطبوعات. بنابراین چه چیزی این زوج را با ضخامت و لاغری دور هم نگه می دارد؟

“قابل توجه است که هری و مگان در طول مصاحبه بسیار عمدی یک جبهه متحد را به وجود آورده اند: در حالی که کاملاً ممکن و طبیعی است که آنها ممکن است در پشت درهای بسته اختلاف نظر داشته باشند ، همانطور که همه زوج ها به این مناسبت مهم و عمومی ، آنها کاملاً متحد بودند. ”

گفته می شود که مگان و هری در اصل به دلیل اشتیاق مشترکشان به اهداف بشردوستانه و فمینیستی با هم پیوند خورده اند ، و هری دیدار آنها را به عنوان اثبات همسویی ستاره ها توصیف کرده است. از آن زمان ، بسیاری اظهار داشتند که هری و مگان ، علی رغم سوابق و تربیت بسیار متفاوتشان در قاره های مختلف ، با شرایط خانوادگی کاملاً مشابهی متحد شده اند.

البته نکته قابل توجه ، خرابی در روابط آنها با پدران مربوطه است. مگان از پدرش ، توماس مارکل ، که مصاحبه های منفی زیادی درباره او و هری با مطبوعات انجام داده است (و به تازگی قرار بود در دادگاه ، علیه او بعنوان بخشی از نبرد حریم خصوصی مگان علیه نامه الکترونیکی در روز یکشنبه) مدارک ارائه دهد ، از او جدا شده است. در همین حال ، هری در طول مصاحبه با اپرا در مورد روابط پرتنش خود با پدرش ، پرنس چارلز ، به طور واضح حال و هوای او را تغییر داد و گفت: “وقتی ما در کانادا بودیم ، من سه گفتگو با مادربزرگم و دو مکالمه با پدر ، قبل از اینکه تماس های من را قطع کند.

به همین دلیل است که بعنوان یک زن سیاه پوست ، قلدر مانند مگان مارکل خوانده می شود

هری همچنین به وضوح بسیاری از مادرش را در مگان می بیند. او به اپرا گفت ، “همه چیز بعد از تور استرالیا تغییر کرد ،” در ادامه مقایسه موفقیت مگان در آنجا با دیانا در استرالیا در سال 1983 ، اشاره کرد که خانواده سلطنتی به دوست داشتن مگان حسادت می ورزند ، دقیقاً مانند آنچه که از دیانا دیده می شود. “این اولین باری بود که خانواده می دیدند که او چقدر در کار باورنکردنی است. و این خاطرات را به وجود آورد.

همانطور که مگان مارکل در مورد خودکشی صحبت می کند – و اینکه چگونه توسط HR موسسه سلطنتی نادیده گرفته شد – در اینجا نحوه بحث در مورد خودکشی آورده شده است

ناتاشا موافقت می کند: “هری و مگان تعدادی روایت شخصی دارند که پیش از برقراری ارتباط با یکدیگر ، احساس شدید تنهایی می کنند.” “در یافتن یکدیگر ، در ملاقات شخصی با زخمی عاطفی مشابه و در کنار آن ، احساس ملاقات با کبریت فرد ، کسی که واقعاً این دردها را درک می کند ، جذابیتی ایجاد شده است. همراه با موشکافی شدید روزنامه های انگلیسی و شوک فرهنگی که مگان تجربه کرده است ، آنها تسکین خاطر و درک متقابل یکدیگر را پیدا کرده اند.

هفته های بعدی آزمایش برای زوجین انجام خواهد شد زیرا آنها با انتقاد مطبوعات انگلیس و آمریکا برای نظرات خود مواجه می شوند ، که بدون شک باعث ایجاد شوک در خانواده سلطنتی خواهد شد. ناتاشا هشدار می دهد: “در نهایت ، هیچ ازدواجی در خلا وجود ندارد.” “و این جدایی از واحدهای خانوادگی به طور طبیعی فشار زیادی را بر یک رابطه وارد می کند. ما برای تأمین سوخت به عنوان فردی به حمایت ، کمک و عشق عزیزان خود نیاز داریم ، زیرا روابط به چیزی بیش از انرژی ایجاد شده در آنها احتیاج دارد. ‘ اگرچه به نظر می رسد هر زوجی به چالش کشیده شده است – و با قضاوت یکی از مصاحبه های فکری که تاکنون انجام شده است – این ساسکس ها هستند.

گفتگوهای خانواده سلطنتی درباره اینکه “چگونه پوست کودک آرچی تیره است” ثابت می کند که رنگ آمیزی هنوز زنده است – و ما باید آن را شکست دهیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>