مگان مارکل کتاب کودکان “نیمکت” را با الهام از شاهزاده هری و آرچی اعلام کرد

[ad_1]

مگان مارکل به تازگی اعلام کرده است که یک کتاب کودکانه با عنوان “نیمکت” نوشته است که از پیوند ویژه شاهزاده هری با پسرشان آرچی الهام گرفته است.

“نیمکت” داستانی تأثیرگذار در مورد روابط پدر و پسر خواهد بود ، همانطور که از چشم مادر گفته شده است و توسط هنرمند پرفروش کریستین رابینسون نشان داده شده است. این کتاب توسط کتابهای کودکان Random House در تاریخ 8 ژوئن منتشر خواهد شد.

دوشس گفت: “” نیمکت “به عنوان شعری آغاز شد که من در روز پدر ، یک ماه پس از تولد آرچی ، برای شوهرم نوشتم.

‘آن شعر این داستان شد. مسیحی در تصاویر آبرنگ زیبا و اثیری لایه ای قرار گرفته است که گرما ، لذت و راحتی رابطه بین پدران و پسران را از همه اقشار به تصویر می کشد. این بازنمایی برای من از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و من و کریستین از نزدیک همکاری کردیم تا این پیوند خاص را از دریچه ای به تصویر بکشیم.

“امید من این است که” نیمکت “هر اندازه آرایش باشد ، به همان اندازه که برای من است ، در همه خانواده طنین انداز شود.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مگان و هری ‘Escaping The Palace’: Lifetime در حال ساخت یک فیلم در مورد خروج سلطنتی مگان مارکل و شاهزاده هری است و به نظر آبدار می رسد

در یک انتشار رسانه ای آمده است: “اولین دوشس ساسکس با الهام از همسر و پسرش ، رابطه در حال تکامل و گسترش بین پدر و پسر را به طرز احساسی ضبط می کند و بسیاری از راه های شکل گیری و ابراز عشق در یک خانواده مدرن را به ما یادآوری می کند.

“تحریک یک احساس عمیق گرما ، ارتباط و عطوفت ، نیمکت به خوانندگان دریچه ای برای لحظات مشترک و ماندگار بین گروه متنوعی از پدران و پسران می دهد – لحظات آرامش و تأمل ، اعتماد و اعتقاد ، کشف و یادگیری ، و راحتی پایدار “

مگان در حال حاضر با هری و آرچی – و دو سگ آنها و بچه مرغ نجات زندگی می کند! – در ایالت زادگاهش کالیفرنیا ، و در ماههای آینده در انتظار یک دختر بچه است. او سابقه نویسندگی را قبل از پیوستن به خانواده سلطنتی ، وبلاگ سبک زندگی “The Tig” داشته است.

انسانیت مگان مارکل در مصاحبه خود با اپرا حتی شدیدترین منتقدان را از بین می برد و دلیل آن این است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>