مگان و هری ‘Escaping The Palace’: Lifetime در حال ساخت فیلمی در مورد خروج سلطنتی مگان مارکل و شاهزاده هری است

[ad_1]

آن را The Great Escape: Royal Edition بنامید – یا در مورد Lifetime ، Harry & Meghan: Escaping the Palace. بازخوانی داستانی تصمیم دوک و دوشس ساسکس برای کناره گیری از سمت به عنوان اعضای ارشد کارگر خانواده سلطنتی در اواخر سال جاری میلادی برگزار می شود.

پس از رتبه بندی سال 2018 ، هری و مگان: یک عاشقانه سلطنتی ، “دنباله” (2019 و هری و مگان: تبدیل شدن به سلطنتی) و بدون شک مصاحبه مورد بحث اپرا وینفری ، Lifetime نسخه سوم را با چراغ سبز روشن کرده است ، برای شروع این بهار.

اگر مگان ، با تمام امتیازش ، باور نشود ، چه امیدی برای زنان سیاه پوستی که همچنان در برابر تعصب ، نژادپرستی و زن ستیزی رنج می برند ، وجود دارد؟

انتخاب بازیگران در حال حاضر در جریان است ، به این معنی که احتمالاً بازیگران جدید نقش هایی را که قبلاً توسط پاریسا فیتز-هانلی و موری فریزر (هری و مگان: یک عاشقانه سلطنتی) بازی کرده بودند و تیفانی اسمیت و چارلی فیلد (هری و مگان: تبدیل شدن) سلطنتی) منهاج هدی کارگردان پس از کارگردانی دو فیلم اول دوباره در آن حضور دارد.

اپرا با مگان و هری: چگونه مصاحبه تکان دهنده باعث خشم آمریکا نسبت به خانواده سلطنتی شده است

هری و مگان: فرار از قصر شیرجه ای عمیق (خیالی) به جدایی این زوج از خانواده سلطنتی خواهد زد. در بیانیه مطبوعاتی Lifetime ، این فیلم “آنچه واقعاً در داخل کاخ اتفاق افتاده است باعث شد هری و مگان همه چیز را پشت سر بگذارند تا آینده ای برای خود و پسرشان آرچی رقم بزنند. این فیلم به انزوا و غم و اندوه روزافزون مگان ، ناامیدی آنها از اینکه “The Firm” از آنها در برابر حملات مطبوعات دفاع نمی کند ، و ترس هری از تکرار تاریخ و عدم توانایی محافظت از همسر و پسرش در برابر همان نیروها ، اشاره خواهد کرد. که باعث مرگ نابهنگام مادرش شد. “

مگان مارکل در مورد پیرس مورگان به ITV شکایت کرد که گفت او باور نمی کند که “دیگر نمی خواهد زنده بماند”

انتشار ادامه می یابد ، “هری و مگان: فرار از قصر همچنین اختلافات خانوادگی خصوصی بین ویل و هری ، کیت و مگان و هری با ویل و چارلز را نشان می دهد که منجر به قطع نهایی روابط سلطنتی می شود.” البته ، به خاطر داشته باشید این یک نمایش خیالی از وقایع است.

ما در هنگام ارسال اطلاعات ، این پست را به روز می کنیم و اولین پیش پرده در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>