میانگین زمان تلاش برای کودک و باردار شدن چه زمانی است؟

[ad_1]

هیچ فرمول ساده ای برای باردار شدن وجود ندارد و در حالی که برخی از افراد اولین باری را که باردار می شوند باردار می شوند ، اما برای برخی دیگر ممکن است بسیار طولانی تر از حد انتظار باشد.

با جستجوی گوگل در مورد اینکه “میانگین زمان باردار شدن چه مدت است” در حین قفل شدن ، ما از دکتر الی راینر ، متخصص زنان و زایمان که حساب مادر بارداری اینستاگرام را اجرا می کند ، برای تهیه راهنمای ساده مدت زمان لازم استفاده کردیم. باردار شدن به یاد داشته باشید ، این یک راهنمای قطعی نیست و هر مورد بسیار متفاوت است و اگر در تلاش برای باردار شدن هستید ، همیشه باید به دنبال مشاوره پزشکی باشید.

میانگین زمان بارداری چقدر است؟

در انگلیس ، بیشتر زوجین در صورت انجام مقاربت واژن به طور منظم و استفاده از پیشگیری از بارداری ، ظرف یک سال باردار می شوند.

در اینجا برخی از حقایق اصلی پیرامون بارداری برای تجزیه و تحلیل آن آورده شده است
اگر زیر 40 سال دارید و در طول چرخه خود 2-3 بار در هفته رابطه واژن انجام می دهید:

  • از هر 3 زوج 1 نفر ، بنابراین 33٪ در ماه اول تلاش باردار می شوند
  • از هر 10 زوج 8 نفر ، بنابراین 80٪ در اولین سال تلاش باردار می شوند
  • از بین آن دسته از زوج هایی که در سال اول باردار نمی شوند ، تقریباً نیمی از آنها در سال دوم تلاش خود باردار می شوند ، به این معنی که به طور کلی> 90٪ زوجین در دو سال اول تلاش برای باردار شدن باردار می شوند
  • اگر از تلقیح داخل رحمی (IUI) استفاده می کنید ، بیش از 50٪ از زنان با سن کمتر از 40 سال در 6 دوره IUI باردار می شوند و از کسانی که این کار را انجام نمی دهند ، حدود 50٪ در 6 دوره دیگر باردار می شوند ، بنابراین یک بارداری کلی بیش از 75٪ بیش از 1 سال

آیا سن تاثیری در باروری و احتمال بارداری دارد؟

دکتر الی توضیح می دهد: “با افزایش سن ، باروری شما نیز کاهش می یابد.” در اینجا ، او بسته به سن شما احتمال بارداری را شکسته است:

  • در سنین 19-26 سال: 92٪ احتمال بارداری در طی 1 سال و 98٪ در 2 سال
  • 27-29 سال سن: 87٪ احتمال بارداری در طی 1 سال و 95٪ در طی 2 سال
  • 30-34 سال سن: 86٪ احتمال بارداری در طی 1 سال و 94٪ در طی 2 سال
  • 39-35 سال سن: 82٪ احتمال بارداری در طی 1 سال و 90٪ در طی 2 سال

چه موقع باید کمک بگیرم؟

وی می گوید: “اگر شما کمتر از 35 سال سن دارید و بعد از یک سال رابطه واژینال بدون محافظت واژن باردار نشده اید ، باید به پزشک عمومی خود مراجعه کنید تا در مورد وضعیت شخصی خود صحبت کنید و به شما پیشنهاد تحقیقات و ارجاع به یک متخصص برای رد هرگونه دلیل اصلی را می دهد”. دکتر الی

“اگر سن شما 36 سال به بالا است ، یا اگر علت شناخته شده ای برای ناباروری یا عامل مستعد کننده برای ناباروری دارید ، باید تحقیقات زودتر از شما ارائه شود ، معمولاً پس از حدود شش ماه تلاش ، اما این ممکن است بسته به میزان شرایط فردی ”

برای افزایش شانسم چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر می خواهید باردار شوید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید باروری و احتمال بارداری خود را افزایش دهید از جمله داشتن روابط واژن بدون محافظت هر 2-3 روز ، قطع سیگار ، رژیم غذایی سالم و ورزش منظم.

دکتر الی اضافه می کند: “اگر TTC هستید ، حتما از مکمل های اسید فولیک استفاده می کنید تا احتمال بروز مشکلات در کودک را کاهش دهید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>