میلی بابی براون دقیقاً شبیه آریانا گرانده است

[ad_1]

میلی بابی براون بازیگر ، مدل ، خیرخواهانه و تهیه کننده است ، اما به نظر می رسد او مشتاق است به CV خود نیز معلم زیبایی اضافه کند.

این ستاره که دامنه زیبایی خاص خود را در Boots دارد ، در تمام طول سال با مو و آرایش خود از موهای کوتاه گرفته تا موهای بلند ، بلوند تا سبزه و برخی از زیبایی های فوق العاده جذاب را تجربه کرده است.

بهترین خریدها از سری زیبایی Gen Z Z Millie Bobby Brown ، Florence by Mills

اما چیزهای غریبه ستاره در آخرین ویدیوی TikTok خود به همه ما نشان داده است که زیبایی ظاهری او واقعاً چقدر متنوع است – و او شباهت غیرعادی به چهره مشهور دیگری دارد.

در جدیدترین ویدیوی TikTok میلی ، موهای او به حالت دم اسبی بلند و با یک قسمت کناری چشمگیر جمع شده و صورت او را کاملاً قاب می گیرد. همانطور که سرش را به پهلو می چرخاند ، از طریق تسویه حساب سبزه اش ، نماهای برجسته بلوند او را می بینیم. ملی و همچنین موهای براقش ، یک چشم دودی و مژه های مصنوعی را لرزاند. آشنا بنظر میاد؟ طرفداران او خیلی زود متوجه شدند که این بازیگر دقیقاً مانند آریانا گرانده به نظر می رسد – و آنها اشتباه نمی کنند.

تمام شواهد عکس شما برای درک اینکه چرا Millie Bobby Brown یک نماد سبک مجاز است ، نیاز دارید

برای دیدن فیلم TikTok به گالری Insta او بروید …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همانطور که کاسمو اشاره کرد ، یکی از طرفداران هیجان زده نوشت: “خدا یک زن است و نام او MILLIE BOBBY BROWN است”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هواداران و همچنین اشاره به شباهت او با آری ، به سرعت متوجه شدند که میلی نام TikTok خود را در این ویدئو (که او در اینستاگرام منتشر کرده) سانسور کرده است ، با اشاره به این واقعیت که او اکنون یک حساب خصوصی دریافت کرده است.

این موضوع پس از آن انجام می شود که Millie در دسامبر سال 2020 کل حساب TikTik خود را پاک کرد. طرفداران به بخش نظرات ویدیوی Millie رفتند و درباره دلایلی که وی می خواهد بخواهد حساب TikTok خود را خصوصی نگه دارد صحبت کردند.

یکی از آنها نوشت: “این بسیار اشتباه است که مردم از او متنفر شده اند و آن را به نقطه ای که ما می توانیم نام کاربری حساب TIKTOK آن را ببینیم” ، نوشت.

ما خوشحالیم که میلی بابی براون تعادلی را پیدا کرده است که برای سبک زندگی عمومی و خصوصی او کارساز باشد و ما از او ناامید هستیم که به چهره های بیشتر الهام گرفته از آری خدمت کند.

17 چیز باورنکردنی الهام بخشنده میلی بابی براون تا هفدهمین سالگرد تولدش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>