نائومی اوزاکا در مقاله ای قدرتمند برای “روز سلامت روان” بحث می کند

[ad_1]

نائومی اوزاکا معتقد است که افراد در هر زمینه کاری باید بدون نیاز به هیچ س askedالی بتوانند یک روز سلامت روان خود را سپری کنند – و این شامل ورزشکاران حرفه ای است.

ستاره تنیس مقاله مهیجی برای نوشت زمان مجله ای تحت عنوان “خوب نیست که خوب نشود” ، که در آن او اصلاحات در ورزش خود را به منظور محافظت از سلامت روان ورزشکاران ارائه می دهد. در مقاله ، اوزاکا جزئیات بیشتری در مورد تصمیم خود برای کنار گذاشتن مصاحبه های مطبوعاتی در Open French و در نهایت انصراف از مسابقات در ماه ژوئن به دلیل مشکلات بهداشت روان به اشتراک می گذارد.

در آن زمان ، اوزاکا اظهار داشت که از سال 2018 “دوره های طولانی افسردگی” و همچنین اضطراب هنگام تعامل با رسانه ها را تجربه کرده است. اوزاکا در مقاله جدید نوشت: “من اعلام کردم که می خواهم از کنفرانس های مطبوعاتی در رولان گاروس بگذرم تا از خودم مراقبت کنم و از سلامت روانی خود محافظت کنم.” “من کنار آن ایستاده ام. ورزشکاران انسان هستند. ”

با کنار گذاشتن نائومی اوزاکا از ویمبلدون ، استعفای وی ثابت می کند که ما هنوز باید راه جدی برای جدی گرفتن زنان در هنگام صحبت در مورد سلامت روانی خود طی کنیم

در حالی که اوزاکا تصدیق کرد که تنیس “یک حرفه ممتاز” است که “تعهدات خارج از زمین” را ضروری می کند ، او همچنین جریمه قابل توجه (15000 دلار) را که از مقامات مسابقات به دلیل از دست دادن تور مطبوعاتی دریافت کرد ، و همچنین پوشش مطبوعاتی قضاوت شده را محکوم کرد. اوساکا با اشاره به سابقه حضور مداوم خود در کنفرانس مطبوعاتی (که در طی هفت سال فقط یک کنفرانس مطبوعاتی را از دست داده است) نوشت: “شاید ما باید به ورزشکاران این حق را بدهیم که در یک فرصت نادر و بدون تحریم های سختگیرانه از نظارت رسانه ای فاصله بگیرند.”

اوزاکا نشان می دهد که او به دلیل سختگیری در مورد سختگیری و بدبینی بازیکنان تنیس برای گرفتن روزهای شخصی گاه به گاه ، از مقامات تنیس و نویسندگان تنیس در رسانه ها ، تحت فشار قرار گرفته است تا دلایل شخصی خود را برای تعطیلات ابراز کند. در حرفه های دیگر ، اوزاکا نوشت ، “شما مجبور نیستید شخصی ترین علائم خود را به کارفرمای خود اعلام کنید. اقدامات انسانی برای محافظت از حداقل برخی از حریم خصوصی وجود دارد. ” اما در مورد او ، اوزاکا گفت ، “من تحت فشار زیادی احساس کردم که علائم خود را فاش کنم – صادقانه بگویم زیرا مطبوعات و مسابقات به من اعتقاد نداشتند.”

GLAMOR زنان سال ورزش بازی ساز: نائومی اوزاکا در مورد فعالیت ، نژادپرستی و صحبت کردن – “من می خواهم صدای تغییر باشم”

این قهرمان تنیس اظهار داشت که دوست دارد ورزش “اقداماتی را برای محافظت از ورزشکاران” در برابر این نوع تحقیق در زندگی شخصی و سلامتی آنها انجام دهد. بهترین پیشنهاد اوزاکا به مقامات تنیس “اجازه دادن به تعداد کمی” روز بیمار “در سال است بدون اینکه دلایل شخصی خود را اعلام کنید ، از تعهدات مطبوعاتی خود معذور هستید. ” همانطور که وی اشاره کرد ، “برای هر یک از ما می تواند لحظاتی باشد که در پشت صحنه با مسائل دست و پنجه نرم کنیم.”

اوزاکا ، که قرار است در المپیک توکیو شرکت کند ، همچنین با احترام بیشتر از رسانه ها خواستار احترام بیشتر شد ، و خاطرنشان کرد که از نظر تاریخی او از یک رابطه “شگفت انگیز” با مطبوعات برخوردار بوده است. وی نوشت: “من … نمی خواهم مجبور شوم هرگز بار دیگر سابقه پزشکی شخصی خود را بررسی کنم.” “بنابراین من از مطبوعات دفعه بعدی که ملاقات می کنیم ، مقداری از حریم خصوصی و همدلی را درخواست می کنم.”

اوساکا در مورد مسئولیت پذیرفتن نقش جدید خود به عنوان سفیر بهداشت روان ، احساس نگرانی می کند و توضیح می دهد که او یک فرد درونگرا طبیعی است که از کانون توجه دور می شود و هنگام صحبت کردن اغلب دچار اضطراب می شود. “من به عنوان سخنگو یا چهره سلامت روان ورزشکار احساس ناراحتی می کنم زیرا هنوز برای من بسیار جدید است و همه پاسخ ها را ندارم.”

آیا شما “وحشت نزدیکی” دارید؟ با نزدیک شدن به روز آزادی ، در اینجا چطور می توانید کنار بیایید اگر از رفع همه محدودیت ها مضطرب هستید (و نمی خواهید فاصله اجتماعی را کنار بگذارید)

اما موجی از پاسخ هایی که اوساکا طی هفته های گذشته از سوی افرادی دریافت کرده است که می توانند با مبارزات بهداشت روان وی ارتباط برقرار کنند ، ارزش او را در استفاده شجاعانه از صدا نشان داده است. وی نوشت: “برای من آشکار شده است که به معنای واقعی کلمه هر کس یا از مسائل مربوط به سلامت روان خود رنج می برد یا کسی را می شناسد که این کار را انجام دهد.” “تعداد پیام هایی که از چنین مقطعی گسترده ای از مردم دریافت کرده ام این موضوع را تأیید می کند.”

امید اوزاکا این است که ، او با گفتن سخنان خود ، نه تنها به تغییر هنجارها در ورزش خود کمک می کند بلکه به طور کلی مبارزه با سلامت روان و درخواست کمک را نیز عادی می کند. “من امیدوارم که مردم بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و درک کنند که خوب نیست و صحبت در مورد آن اشکالی ندارد. افرادی هستند که می توانند کمک کنند و معمولاً در انتهای هر تونلی نور وجود دارد. ” وی مقاله را با به اشتراک گذاشتن اینکه مایکل فلپس – ورزشکاری دیگر که در مورد تجربیات خود در مورد افسردگی صریح گفته است – به او گفت که “با گفتن من ممکن است یک زندگی را نجات دهم” به پایان رساند. اوزاکا نوشت ، “اگر این درست باشد ، همه ارزش آن را داشتند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>