نامه های شفافیت ساقدوش عروس | Glamour UK

[ad_1]

برنامه ریزی برای عروسی می تواند استرس زا باشد ، این راز نیست. به ویژه با وجود همه محدودیت های جدید و ترس طولانی مدت از اعلامیه های دولت که یک بار دیگر همه چیز را متوقف می کنند. آخرین چیزی که هرکسی در بالای آن به آن احتیاج دارد ، نمایش در مهمانی عروس است.

همانطور که در رامهای بیشماری دیده ایم و حتی ممکن است در زندگی واقعی نیز شاهد آن بوده باشیم ، عروسی ها حتی در نزدیکترین روابط دوستانه نیز می توانند اختلافات بزرگی ایجاد کنند (نمایشگاه A: Kate Hudson and Anne Hathaway in عروس جنگ) ، غالباً درمورد جزئیاتی که در صورت وجود توافقات قبلی می توانست برطرف شود. به همین دلیل است که یک زن در TikTokfor ویروسی شده است و مفهومی نبوغ آمیز را هدف قرار داده است که هدف آن جلوگیری از درگیری های مهمانی عروس است: نامه شفافیت ساقدوش عروس.


lisalovesrandom / TikTok

لیزا تورس از تگزاس با به اشتراک گذاشتن نامه ای دو صفحه ای که برای ساقدوش های عروس خود نوشته بود و مشخص می کند در صورت پذیرفتن س askال برای چه چیزی در آن ثبت نام می کنند ، از پلت فرم رسانه های اجتماعی برای نشان دادن اینکه دقیقاً چگونه با دوستان و خانواده در مهمانی عروس خود نامزد شده است استفاده کرد.


lisalovesrandom / TikTok

لیزا با بیان اینکه می خواست با آنها “کاملاً صادقانه” رفتار کند ، برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی ، هزینه کل دوستانش را برای جدا شدن از مراسم عروسی و همچنین زمان لازم برای تعهد و انتظاراتشان را بیان کرد. بعد پایین خط. وی در یک ویدیوی TikTok گفت: “من از انجام این کار بسیار ناامن احساس کردم ، اما در نهایت خوشحالم که این کار را کردم – و این شامل نامه ای از آنچه از مهمانی عروس خود انتظار داشتم بود.”

وی افزود: “به آنها گفتم اگر بیش از یك ساعت زندگی می كنند ، دیگر نگران ساختن زیر دوش عروس یا خرید لباس عروس با من نیستند.”


lisalovesrandom / TikTok

به همین ترتیب ، او در مورد جزئیات دیگری که اغلب باعث درگیری می شود ، شفاف بود ، از جمله افرادی که برای ساقدوش عروس صورت ، آرایش و لباس تهیه می کنند. در مورد او ، او توضیح داد که هزینه گلم را پرداخت خواهد کرد اما انتظار داشت که ساقدوش های عروس لباس های خود را بخرند.

روند عروسی در سال 2021 نشان داد: این همه چیز در مورد لباس های بلند ، علامت های گیاه شناسی و عروسی های جمعه است

در نهایت ، ایده نامه شفاف سازی ساقدوش عروس بسیار هوشمندانه است. گرچه در ابتدا کمی افراطی به نظر می رسد ، اما راهی عالی برای اطمینان از این که همه قبل از ثبت نام در یک صفحه هستند تا ساقدوش عروس شوند ، بسیار خوب است. این راهی برای جلوگیری از اختلافات کوچک در مورد جزئیات جزئی است که اغلب منجر به عروسی می شود (وقتی احساسات از قبل زیاد می شوند) زیرا هیچ تعجب آور وجود نخواهد داشت.

همچنین اگر دوستان فکر کنند عروسی یا داماد چیزی غیر منطقی است و به جای ایجاد مشاجره ، جایی برای گفتگوی صادقانه و سازنده باز می کند ، می توانند دوستان عروس یا داماد را انتخاب کنند یا مسئله ای را مطرح کنند.

به نظر ما چیز مثبتی است!

یک راهنمای واقعا ساده برای قوانین عروسی تابستان ، از جمله قانون جدیدی که برای اولین بار عروسی در فضای باز را مجاز می داند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>