نامه پنهان Hs ، سرنخ ها و شاه ماهی های قرمز در خط وظیفه

[ad_1]

شب های یکشنبه هرگز اینقدر سرگرم کننده نبوده است. هر هفته ، میلیون ها نفر از ما برای دریافت آخرین نسخه در BBC One تنظیم می شوند خط وظیفه، اکنون در ششمین فصل خود است و بیشتر از هر زمان دیگری گیرنده است.

همانطور که به نیمه راه این مجموعه می رسیم ، نظریه های طرفداران در اینترنت در حال گسترش است و بسیاری از حدس و گمان ها در مورد هویت “H” ، رئیس یک گروه جنایت سازمان یافته (OCG ، برای افراد بالای خط وظیفه مخفف) در داخل نیروی پلیس.

در پایان فصل 5 ، استیو آرنوت (مارتین کامپستون) کشف کرد آنچه Dot Cotton (کریگ پارکینسون) در اعلامیه مرگ خود به آن اشاره می کند ، در واقع مرد چهارم است – به این معنی که “H” یک فرد نیست ، بلکه گروهی از افسران فاسد در پلیس مرکزی.

تاکنون اسامی شناسایی شده خود Cotton ، درک هیلتون و مشاور ارشد حقوقی Gill Biggeloe هستند – بنابراین ، مس خم شده نهایی کیست؟

طرفداران و همچنین تئوری های دقیق اندیشیده شده ، علائم احتمالی و تخم مرغ های عید پاک را در این نمایش نشان داده اند …

تمام نظریه های جذاب ، تکان دهنده و گیج کننده خط وظیفه ای که باید بدانید (از جمله اینکه جوآن دیویدسون با چه کسانی مرتبط است)

استیو چهار بار چراغ های خود را چشمک می زند

اولین شاه ماهی قرمز بالقوه در همان قسمت اول رخ داد ، در طی صحنه ای که استیو به کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) اطلاع داد که تیم وی توسط AC-12 مورد تحقیق قرار گرفته است.

استیو به کیت پیام داد تا به او بفهماند که در نزدیکی است. وقتی استیو از ایستگاه خارج می شود ، استیو با چهار بار چشمک زدن چراغ های ماشین محل سکونت خود را علامت می دهد – کد مورس برای حرف “H”. هواداران بخاطر می آورند که کد مورس این بود که مشخص شد در وهله اول چهار افسر فاسد وجود دارد. آیا استیو می تواند H باشد ، و آیا کیت نیز در آن حضور دارد؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“H” در آشپزخانه استف کوربت

در طول قسمت سه ، استیو به دیدار استف کوربت ، بیوه افسر مخفی جان کوربت که توسط رایان پیلکینگتون کشته شد ، می رود.

هنگام صحبت در آشپزخانه استف ، بینندگان چشم عقاب متوجه شدند که کاشی های پس زمینه به طرز مشکوکی شبیه حرف “H” هستند. برخی فکر می کنند که این سرنخ می تواند اشاره به ارتباط احتمالی استیف با H داشته باشد ، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند این شاه ماهی قرمز دیگری است که به هویت استیو به عنوان H اشاره دارد.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نقاشی های دیواری “H” در تونل پشت کیت

در قسمت چهارم این سریال ، ملاقات پنهانی بین کیت و تد هستینگ (آدریان دونبار) در یک تونل برگزار شد. با اسپری روی دیوار در پس زمینه حرف ‘H’ قرار دارد ، که به راحتی در کنار کیت قرار گرفته است. اگرچه طرفداران همچنین اشاره کرده اند که به نظر می رسد کلمه “not” نامه را تولید نمی کند ، “H not” را هجی می کند.

تصادف ، یا یک شاه ماهی قرمز مخفی دیگر؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مردم از لهجه واقعی مارتین کامپستون ستاره سریال Line of Duty شوکه شده اند

گرچه به نظر می رسد این موارد صرفاً اتفاقی باشد ، اما لازم به ذکر است که خط وظیفه جید مرکوریو ، خالق آن قبلاً به استفاده از سرنخ ها یا سوire رفتارهای عمدی اذعان کرده است.

صحبت کردن با رادیو تایمز، وی گفت: “اگر مجموعه ای از رمز و رازها را خلق کرده اید ، باید اهمیت سو mis جهت گیری و شاه ماهی قرمز را نیز درک کنید. بنابراین ما بعضی اوقات از جهت گیری اشتباه استفاده می کنیم ، و این عمدی است.”

یکشنبه شب بیاور

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>