نتفلیکس در حال ساخت مستند خود بریتنی اسپیرز است

[ad_1]

به دنبال علاقه شدید به هولو و نیویورک تایمز-مستند تولید می کند ، قاب بندی بریتنی اسپیرز، نت فلیکس فاش کرد که در حال ساخت مستند خود در مورد popstar است.

مستند بریتنی نتفلیکس درباره چه چیزی است؟

مطابق با اخبار بلومبرگ، مستند نتفلیکس همچنین به محافظه کاری طولانی مدت او و “نبرد” او برای آزادی از پدرش خواهد پرداخت.

همه ما مقصر آنچه برای بریتنی اسپیرز اتفاق افتاده است هستیم

گفته می شود ساخت آن توسط ارین لی کار انجام می شود که بیشتر به خاطر ساخت مستندهایی با جنایت واقعی مانند سریال مستند فساد نتفلیکس شناخته می شود پول کثیف.

چه زمانی نمایش پخش می شود؟

با اینکه هنوز تاریخ اکران مستند نتفلیکس وجود ندارد ، اما قرار است با اکران اخیر مورد بحث و گفتگوی هولو رقابت کند.

قاب بندی بریتنی اسپیرز نمودارهای ظهور ستاره پاپ بریتنی و همچنین لمس در نبرد محافظه کارانه در حال انجام است. از سال 2008 ، جیمی ، پدر بریتنی ، حرفه و امور مالی او را کنترل کرده است. این قرار بود در سال 2009 پایان یابد اما 13 سال بعد هنوز ادامه دارد.

اخیراً ، بریتنی گفت اگر پدرش کنترل زندگی حرفه ای خود را حفظ کند ، از اجرای مجدد برنامه امتناع ورزید و در نوامبر سال گذشته پیشنهاد حذف جیمی از محافظه کاری را از دست داد.

از کودک یک بار دیگر تا # بریتنی رایگان ، این داستان قابل توجه زندگی بریتنی اسپیرز تاکنون است

وکیل بریتنی ، ساموئل دی. اینگهام سوم ، در آن زمان گفت: “موکل من به من اطلاع داده است که از پدرش می ترسد. اگر پدرش مسئولیت شغلی او را بر عهده بگیرد ، او دیگر بازی نمی کند.”

از زمان اکران 5 فوریه ، قاب بندی بریتنی اسپیرز بار دیگر شاهد جنبش #FreeBritney بود که صاحب نظران شبکه های اجتماعی خواستار بازگشت مجدد استقلال به خواننده شدند.

در حال حاضر ، دوره محافظه کاری بریتنی تا سپتامبر 2021 تمدید شده است ، بنابراین جالب است که ببینیم مستند نتفلیکس چه مواردی را پوشش می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>