نحوه تاریخ گذاری پس از قفل کردن: نکات متخصص

[ad_1]

در یک سال گذشته چشم انداز دوست یابی بی اندازه تغییر کرده است. ما یا از برنامه ها استقبال کرده ایم و یا آنها را به طور کامل جابجا کرده ایم ، در تاریخ های دور از دسترس اجتماعی تلاش کرده ایم (دیگر هرگز نمی خواهیم پارک محلی خود را دوباره ببینیم) و حتی ورود ناخواسته برخی اصطلاحات نام تجاری جدید را نیز مشاهده کرده ایم (سرزده ، کسی؟)

بنابراین اگر بعد از قفل شدن از اینکه بخواهید به دنیای دوست یابی قدم بگذارید مضطرب هستید ، تنها نیستید. آنا ویلیامسون ، کارشناس دوست یابی ، نویسنده و پزشک NLP می گوید: “همه ما به” عادی جدید “خود عادت کرده ایم – یک شیوه زندگی منزوی تر و بدون هیچ معاشرت. “به طور ناگهانی گرفتن چراغ سبز برای خاموش شدن دوباره می تواند دلهره آور باشد. ملاقات با مردم مستلزم ترک خانه ، در نزدیکی بودن است و همه ما در مهارت های اجتماعی بین فردی کمی زنگ زده ایم.”

اگر به دنبال عشق هستید اما همه از دست شما خارج است ، 17 مورد از بهترین سایت های دوست یابی برای ورود به سیستم امروز است

اما اگرچه این اضطراب دوست یابی بسیار واقعی و قابل درک است ، اما اگر می خواهیم با کسی ملاقات کنیم نباید اجازه دهیم مانع از بازگرداندن خود شویم. آنا توضیح می دهد: “همه گیری همه چیز را به طور عمده در اینترنت تغییر می دهد و اگرچه مطمئناً مکانی برای قرار ملاقات مجازی وجود دارد ، اما هرگز جایگزینی دوستانه رو در رو نخواهد شد و همچنین نباید جایگزین آن شود.”

بنابراین اگر فکر ملاقات با کسی پس از قفل کردن شما را با وحشت پر کرده است ، در اینجا بهترین نکات آنا برای حرکت در دنیای شجاعانه جدید (IRL) دوست یابی وجود دارد …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک فنر پروفیل تمیز داشته باشید

تحقیق کنید که کدام برنامه ها یا سایت ها مناسب شما و آنچه شما می خواهید مناسب هستند. درمورد اینکه چه کسی هستید و چرا دوست دارید با یکدیگر رابطه برقرار کنید ، واضح باشید ، مثلاً یک رابطه ، همراهی ، زندگی قلبی گاه به گاه … یک نمایه / بیوگرافی واضح ، مختصر و شوخ بنویسید تا شخصیت شما را به نمایش بگذارد و یک عکس خنده طبیعی طبیعی برای خود انتخاب کنید آن را همراهی کنید.

تشویق دوست یابی خود را پیدا کنید

اگر احساس حمایت و همسری با حسن نیت داشته باشید ، دوست یابی می تواند بسیار راحت تر باشد. از همسران خود بپرسید چه کاری انجام می دهند. آنها از چه پلتفرم هایی استفاده می کنند ، آیا همسران / همکارانی پیدا کرده اند که ممکن است مجرد باشند و به دنبال آشنایی باشند و ممکن است متناسب با نوع و ارزش های مشترک شما باشد؟ اگر احساس اضطراب دارید این رفاقت به شما کمک می کند.

از غوطه ور شدن نترسید

از چند چت آنلاین لذت ببرید اما اگر هر دو احساس می کنید برنامه ای برای ملاقات رو در رو تنظیم کنید. جایی را انتخاب کنید که هر دو احساس امنیت کنید ، یک مکان عمومی همیشه برای اولین قرار ملاقات توصیه می شود – کافه ، بار ، پارک و غیره

چرا دریافت واکسن Covid شما را در برنامه های همسریابی واجد شرایط تر می کند

یک جلسه خودمراقبتی داشته باشید

مدت زمان زیادی است که همه ما از لباس های اوقات فراغت Covid لذت می بریم. اگر زیبا به نظر می رسید ، احساس خوبی خواهید داشت ، پس به خود لطف کنید ، چیزی بپوشید که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و کمی سس به شما می بخشد (ابتدا لباس بیش از حد پوشیده نشوید – فکر کنید نوشیدنی های جمعه شب با لباس همسران خوب) نوش جان کنید عطر روشن و شاید حتی لب بیانی. اگر تلاش کنید ، احساس افسانه ای خواهید کرد و قرار ملاقات شما نیز خواهد بود.

اول خودت را دوست بدار

همه ما در طی همه گیر شدن ، کمی از یک ضربه ذهنی استفاده کرده ایم ، همه در بعضی از مواقع با هم دست و پنجه نرم می کنند ، بنابراین طبیعی است که وقتی از محاصره خارج می شویم و به نوعی زندگی را که می شناختیم ، کمی احساس صافی می کنیم. برای تقویت عزت نفس خود کمی وقت بگذارید و روی «شما» کار کنید. امسال چه انتظاری دارید؟ از همه بیشتر، به چه چیزی افتخار میکنی؟ خود را در 3 کلمه توصیف مثبت کنید ، و آنها را با صدای بلند برای خود بگویید!

دلسوزی برای افراد مجرد در قفل کجاست؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>