نحوه درمان قفل شدن درد پا و زخم های پا به گفته پزشک فوق تخصص پزشکان

[ad_1]

ما از شما اطمینان نداریم اما یک نظرسنجی سریع در دفتر GLAMOR پدیده ای نسبتاً عجیب را آشکار کرده است – قفل کردن با پای ما خراب شده است. نه تنها ما نمی توانیم دوباره پاهای خود را در کفش قرار دهیم (چگونه واقعاً شبانه پاشنه پا را پوشیدیم؟) ، بلکه مانند هرگز دچار بند و بند هستیم.

خوب ، آیا فقط ما هستیم؟ ما کریستین یاو ، متخصص اطفال و عضلات اسکلتی عضلانی را در کلینیک پا و ناخن پزشکی هارلی در مورد اینکه چرا ممکن است دچار RN جهنم شده و چه کاری می توانیم در این زمینه انجام دهیم ، مورد سنجش قرار دادیم.

Lockdown خبر بدی برای پای ضعیف ما بود

کریستین گفت که مسائل ما احتمالاً به دلیل “افزایش ناگهانی فعالیت ها پس از یک دوره فعالیت کم یا به دلیل فعالیت زیاد بدون مدت زمان استراحت کافی” است.

وی گفت: “یک دوره از ماندن در خانه در حالی که دمپایی پهن راحت پوشیده اید یا پابرهنه هستید ، سپس به کفش های باریک و باریک یا هر کفشی که روی انگشتان پا فشار می دهد می تواند باعث افزایش درد در ناحیه ناحیه شما شود. بر روی پوست شما ، این می تواند باعث ایجاد پینه ، التهاب و زخم احتمالی شود.

“همچنین مهم است که هنگام راه رفتن به مکانیک پای خود نگاه کنید تا ببینید ، اگر در طول چرخه راه رفتن خود مستقیماً به عضله فشار وارد می کنید. این همچنین می تواند باعث درد سایر مفاصل موجود در گلوله پای شما شود از آنجا که شما احتمالاً برای جلوگیری از درد شست پا ، وزن خود را جبران خواهید کرد. “

آیا شما ‘قفل پای’ دارید؟ همه ما به شکل پاهای خود درآمده ایم که در خانه با پای برهنه می رویم بنابراین در اینجا 5 روش ساده برای بازگشت به کفش بدون آسیب رساندن به شما آورده شده است

بنابراین ، چه کاری می توانیم انجام دهیم تا پاهای خود را به موقع برای تابستان ثابت کنیم؟

“بسیاری از موارد می توانند هالوکس والگوس را کنترل کنند.

کریستین توصیه می کند: “پوشیدن کفش مناسب مناسب برای فعالیت های مناسب ، عدم پوشیدن کفش عمومی در هنگام پیاده روی طولانی ، به عنوان مثال باید از مربیان حمایتی استفاده کنید.”

وی افزود: کفش مهمترین قسمت در مدیریت یک هالوکس والگوس دردناک است و شما باید به دنبال کفشی باشید که دارای ویژگی های زیر باشد:

  • کفش های گسترده تر: هالوکس والگوس معمولاً پایتان را از اندازه قبلی بازتر می کند و کفش هایی که مناسب نیستند ، درد شما را بدتر می کنند. اکثر بزرگسالان در زندگی خود حداقل از یک اندازه کفش بالا می روند و بنابراین اگر Hallux Valgus را توسعه داده اید ، باید بررسی کنید که آیا اندازه کفش شما تغییر کرده است یا خیر. راهنمای اندازه گیری پا را می توانید بصورت آنلاین پیدا کنید.
  • بستن (بند یا نوار چسب): حتی اگر کفش پهن دارید ، در صورت عدم اتصال ، پای شما می تواند در کفش به جلو بلغزد. انگشتان پا را فشار دهید و روی دست انداز فشار دهید. چفت و بست خوب مانع از انجام این کار می شود.
  • آستر کفش نرم یا کش دار: این می تواند به کاهش فشار کفش در جلوی پا کمک کند. مربیانی که دارای پوشش فوقانی Airtex هستند ، می توانند مفید باشند زیرا به شکل پای شما کشیده می شوند.
  • لایه گذاری: هالوکس والگوس را می توان با استفاده از “پد های بونیون” و “آستین های بونیون” که به شما کمک می کند تا مالش کفش شما روی توده متوقف شود ، پر کرد. جداکننده های انگشت پا می توانند در حالت راست نگه داشتن انگشت شست و کاهش برجستگی یا مالش بین انگشتان 1 و 2 مفید باشند.
  • کفی ها: کفی ها می توانند در مواردی که bunion باعث درد در توپ یا کف پا یا درد در مفصل می شود ، کمک کنند. اگر احساس کنیم ممکن است مفید باشد ، متخصص غرفه شما می تواند این موارد را ارائه دهد.
  • ورزش و کشش: بهبود انعطاف پذیری و قدرت مچ پا و انگشت شست می تواند به شما کمک کند تا استرس را از مفاصل جلوی پا بردارید. چند حلقه انگشت پا حوله ای و تمرینات حرکتی انگشتان پا را امتحان کنید.

کریستین به هرکسی که از ناحیه بانیون یا درد پا رنج می برد توصیه می کند: “زود به یک متخصص غدد پا مراجعه کنید – منتظر نمانید تا قرمز شود و ملتهب شود و آنقدر احساس درد کنید که نمی توانید راه بروید.”

10 مورد از زیباترین ایده های پدیکور و روند رنگ

وی می افزاید: “کفش های خود را نزد پزشک متخصص غدد متخصص بیاورید ، آنها می توانند اندازه مناسب آنها را بررسی کنند ، آیا به پای شما فشار وارد می کنند یا برای فعالیت های صحیح مناسب هستند. همچنین می توانیم ارزیابی های اولیه را در جایی که کفی ها هستند انجام دهیم. با توجه به وضعیت پا و راه رفتن برای کمک به کاهش درد در ناحیه بانیون تجویز می شود. “

“یک متخصص غدد می تواند همچنین بررسی کند که آیا ممکن است پینه باعث فشار به پا و کفش شود یا خیر ، همچنین زخم را مدیریت کرده و از عفونت جلوگیری می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>