نحوه ساخت “Proffee” ، نوشیدنی ویروسی در TikTok

[ad_1]

به ما اجازه دهید لحظه ای چشمگیر باشیم ، اما به طور جدی ، بدون TikTok چه خواهیم کرد؟ نه تنها پلتفرمی که پس از هک زیبایی ویروسی به ما هک زیبایی ویروسی می کند – کسی صورت شما را در گچ ها برای مبارزه با آکنه می پوشاند؟ – این ما را به چیزی تبدیل می کند که فقط می توانیم از آن به عنوان نوابغ آشپزی یاد کنیم.

برخی از خلاقیت هایی که اخیراً در حال جنجال کشیدن هستیم شامل جو دوسر پخته ، پنکیک عجیب و جالب و ‘غلات طبیعت’ است. اما ذهن خود را به ماه مه 2020 برگردانید (بله ، دوره گذشته رنگ بستن و نان موز) ، و این فقط غذای ویروسی TikTok نبود ، بلکه نوشیدنی نیز بود. قهوه دالگونا – قهوه خامه ای ، کف و یخ زده که از کره جنوبی به عنوان “قهوه قرنطینه” نشات گرفته است – ناگهان در تمام فیدهای اینستاگرام ما پخش شد.

WTF “غلات طبیعت” است؟ صبحانه سالم مورد علاقه TikTok (مورد تأیید لیزو) ویروسی می شود

و اکنون ، روند جدید سوخت کافئین در اینجا است تا ما را از رکود 3 بعد از ظهر نجات دهد.

وارد “proffee” شوید ، نوشیدنی ساخته شده با قهوه یا اسپرسو یخ زده و یک لرزش پروتئین. انبوهی از TikTokers قبل از ریختن لرزش پروتئین از قبل ساخته شده ، کلیپ هایی از دستورالعمل های خود را بارگذاری کرده اند ، که معمولاً با اضافه کردن دو یا سه عکس اسپرسو روی یخ است.

روند کسب و کار در TikTokers تناسب اندام ، که به دنبال افزایش پروتئین دریافتی در اثر ضربه به کافئین هستند ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. سایر کاربران همچنین شربت طعم دار و خامه زده شده را اضافه می کنند تا غذای خود را به یک شیرینی شیرین تبدیل کنند.

بیشتر کلیپ های سودمند در TikTok از لرزش های پروتئین Premier و Quest Protein که از مارک های ایالات متحده هستند استفاده می کنند ، بنابراین می توانید لرزش های آماده پروتئین Huel را امتحان کنید ، یا اینکه می توانید خود را با استفاده از پودر پروتئین مورد علاقه خود شلاق بزنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

متخصصان بهداشت حتی مهر تأیید این نوشیدنی را نیز داده اند (منهای شربت و خامه قندی ، obv) ، تأیید می کنند که proffee راهی عالی برای افزودن پروتئین بیشتر به رژیم غذایی است. پروتئین در هر سلول از بدن ما وجود دارد و ما از آن برای ساختن و حفظ توده عضلانی بدون چربی استفاده می کنیم.

میزان پروتئین مورد نیاز شما به عوامل مختلفی از جمله سطح فعالیت ، سن و وزن شما بستگی دارد. طبق بنیاد قلب انگلیس ، بیشتر بزرگسالان تقریباً به 0.75 گرم پروتئین در هر کیلوگرم وزن بدن در روز نیاز دارند (برای یک زن متوسط ​​، این 45 گرم یا 55 گرم برای مردان است).

ما می دانیم که برای غلبه بر آن غوطه وری انرژی بعد از ظهر چه چیزی را شلاق می زنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>