نحوه مدیریت امور مالی پس از قفل کردن

[ad_1]

این چند ماه طولانی است ، اما به نظر می رسد زمان آینده ما در این قفل سوم در آینده نزدیک به پایان خواهد رسید. در انگلستان ، مغازه های غیر ضروری ، آرایشگاه ها ، سالن های زیبایی و سالن های بدن سازی ، از جمله موارد دیگر ، قرار است در تاریخ 12 آوریل افتتاح شود ، که خبر بسیار خوبی برای ما است که ریشه آن تا آرنج و نیاز به کوبیدن تردمیل است.

اما نگرانی فزاینده ای وجود دارد ، خصوصاً در میان ما که در حین قفل کردن ، توانسته ایم عادت های خود را پس انداز یا بهبود ببخشیم ، در مورد اینکه کاهش قفل برای ترازهای بانکی و ارتباط ما با پول به چه معناست؟ طبیعی است که احساس محافظت از پیشرفت حین قفل کردن داشته باشید ، به خصوص وقتی که صرفه جویی در هزینه ممکن است تنها یک پوشش نقره ای برای یک دوره واقعا دشوار باشد ، اما نگرانی از وسوسه غرق شدن در دراز مدت به سلامتی مالی شما کمک نمی کند. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با حفظ عادات خوب پس انداز و داشتن طرز فکر مثبت پول ، از کاهش قفل کالا لذت ببرید:

قفل کردن برای همه ، به ویژه والدین شاغل ، دانش آموزان و افرادی که به تنهایی یا با هم تختی زندگی می کنند سخت بوده است. اجازه دادن به خودتان برای صرف کمی بیشتر در طی دو ماه آینده در مورد چیزهایی که از دست داده اید کاملاً خوب است – در واقع ، این می تواند به عنوان یک عمل مراقبت از خود طبقه بندی شود. نگاهی به بودجه خود ، یا چگونگی هزینه و پس انداز خود در قفل کردن ، و برنامه ریزی در برخی از فعالیت های که شما مشتاقانه انتظار انجام است. یک گلدان پس انداز به طور خاص برای این کار ایجاد کنید و مطمئن شوید که پول برای لذت بدون گناه محصور شده است.

پس انداز خود را خودکار کنید

اگر از احساس صرفه جویی در حین قفل کردن لذت برده اید ، اطمینان حاصل کنید که چیزی است که می توانید بدون تلاش زیاد با خودکار کردن آن را حفظ کنید. به آنچه می خواهید هر ماه پس انداز کنید ، نگاهی بیندازید و یک سفارش ثابت برای انتقال این مبلغ به یک حساب پس انداز یک روز پس از پرداخت پرداخت کنید. به این ترتیب ، پول از دید و ذهن خارج می شود و ایده بهتری از هزینه های شما برای شما فراهم می کند.

چگونه اهداف مالی خود را در سال 2021 تحقق بخشیم (حتی اگر کار شما از کار خارج شده یا از کار درآورده اید)

روش دیگر برای خودکار کردن پس انداز استفاده از برنامه ای مانند Chip ، Plum یا Moneybox برای صرفه جویی در مقدار کمی هر چند روز است.

برای کمک به برنامه ریزی از یک برنامه استفاده کنید

برنامه های بسیار خوبی برای کمک به شما در برنامه ریزی درآمد خود وجود دارد ، اما Ema ، Yolt و Money Dashboard به شما ایده خوبی می دهند که هر ماه پول شما به کجا می رود. شرکت های Fintech دائماً در حال راه اندازی هستند و برخی از تازه واردانی که من به خصوص از آنها هیجان زده ام Ikigai و Claro هستند. مورد اول به شما امکان می دهد تمام درآمد خود را به محض ورود به حساب خود به هزینه ، پس انداز و سرمایه گذاری اختصاص دهید ، در حالی که دومی دارای ویژگی مربیگری است که من در جای دیگری ندیده ام – مناسب برای هر کسی که به دنبال راهنمایی برای دریافت بیشتر از پول خود را پس از قفل کردن. نگه داشتن پوشه ای از برنامه های پول در تلفن و ورود منظم به آن عادت بزرگی است که باید در آن وارد شوید ، زیرا هرچه بیشتر با امور مالی خود درگیر شوید ، کمتر به فکر صرف هزینه های بی فکر یا بی رویه خواهید بود.

اینها بهترین برنامه های بودجه برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه RN هستند

مهمترین چیز را به خاطر بسپارید

وقتی به آنچه در طول همه گیری همه بیشتر از دست داده ام فکر می کنم ، لزوماً مسافرت به مغازه ها یا وعده های غذایی فانتزی نیست که فوراً به ذهن خطور کند. مردم هستند – و من مطمئن هستم که این برای اکثر شما که این مقاله را می خوانید یکسان است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که ، هنگامی که قصد تأمین معیشت پس از قفل خود را دارید ، هنوز فضای کافی برای فعالیت های رایگان یا کم هزینه مانند پیاده روی و پیک نیک در آفتاب بهاری و تابستانی که به زودی برگزار می شود ، باقی می گذارید.

زنان هزاره به دلیل شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی می توانند با “فقر بازنشستگی” روبرو شوند (و برای جبران مردان نیاز به 37 سال کار طولانی تر دارند)

از تکنیک های صرف هزینه های آگاهانه استفاده کنید

عدم توانایی انجام بعضی از فعالیتهای منظم ما ناامیدکننده بوده است (حداقل بگوییم) ، اما به ما این امکان را می دهد تا در مورد آنچه واقعاً از آن لذت می بریم و از آن ارزش داریم و آنچه که نمی خواهیم تأمل کنیم. جایی که می توانیم ، واقعاً ایده خوبی است که سعی کنیم این دیدگاه را به زندگی پس از قفل حامل منتقل کنیم و مطمئن شویم که آگاهانه و آگاهانه در مورد تصمیم گیری درمورد هزینه ها تصمیم گیری می کنیم. این می تواند در مورد قهوه ای که معمولاً در راه کار می خرید اعمال شود اما واقعاً برای لذت بردن از وقت خود صرف نمی کنید ، یا سفرهای آخر هفته برای خرید که فقط باعث پشیمانی خریدار می شود. به خود 24 ساعت فرصت دهید تا در مورد خریدهایی كه در غیر این صورت درجا انجام می دهید ، فكر كنید و همیشه از خود س inال كنید احتمالاً ظرف شش یا دوازده ماه كجاست كه می خواهید چیزی را خریداری كنید – این روش خوبی برای هر دو شما است مانده بانک و محیط زیست.

تعادل مناسب خود را پیدا کنید

این کاملاً خوب است که بخواهیم از آزادی هایی که طی یک سال گذشته بدون خاموش و روشن زندگی کرده ایم ، نهایت استفاده را ببریم و همزمان از سلامتی مالی خود نیز محافظت کنیم – این همه به دنبال یافتن تعادل مناسب برای شماست. ممکن است دو ماه طول بکشد تا بتوانید هزینه های خود را به نسبت پس انداز و بودجه برسانید و به نقطه ای برسند که احساس خوبی برای شما داشته باشند ، بنابراین برای اینکه همه چیز را فوراً کامل کنید به خود فشار نیاورید. این یک دوره تعدیل از همه جهات برای همه ما خواهد بود و پول بسیار در آن گنجانده شده است.

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب نگه می دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>