نحوه مدیریت پول به عنوان دانشجو و فارغ التحصیل اخیر در حالی که هنوز سرگرم هستید

[ad_1]

در میان فرهنگ های رایج ، یک دانش آموز وجود دارد که در مورد دانش آموز لاغر پوست که با رشته فرنگی فوری و سوپ حلبی زندگی می کند وجود دارد – و این درست است که تحصیل در تمام وقت و داشتن وقت کم برای کار ، تلاش برای پرداخت وام دانشجویی برای شما می تواند سخت باشد.

مبارزه برای پول در دوران دانشجویی از نظر اجتماعی بسیار قابل قبولتر از زمانی است که شما یک فرد بالغ کاملاً کارمند هستید ، اما این بدان معنا نیست که تلاش برای تأمین هزینه های زندگی در حین تحصیل استرس زا نیست. نگرانی در مورد پول می تواند فضای ارزشمندی را در مغز شما اشغال کند ، که می تواند برای سفت شدن در امتحانات یا شبگردی در کتابخانه بهتر استفاده شود.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید در دوران دانشجویی از لحاظ اقتصادی سالم بمانید ، بدون اینکه همه با هم سرگرم شوید.

ماهانه به خود بپردازید

یکی از مشکلات اقتصادی دانشجویان این است که وام های نگهداری هر ترم یک بار پرداخت می شود ، اما صورت حساب ها هنوز ماهیانه است. این می تواند باعث شود وقتی وام به حساب بانکی شما وارد شود ، احساس گرگرفتگی زیادی کنید ، اما نسبت به پایان دوره کاملا بی پروا است.

یک راه عالی برای مدیریت این امر داشتن یک حساب بانکی اساسی جداگانه برای پرداخت وام دانشجویی خود است ، و یک سفارش ثابت برای پرداخت ماهانه مبلغ تعیین شده برای تأمین غذا و صورتحساب خود – و امیدوارم کمی اجتماعی باشد. زندگی این امر نه تنها در کوتاه مدت کار را آسان می کند ، بلکه شما را به ریتم مالی اشتغال ، جایی که معمولاً حقوق ماهیانه به شما پرداخت می شود ، عادت می دهد.

بودجه اولیه داشته باشید

نیازی به پیچیدگی بیش از حد امور نیست ، اما ایجاد یک بودجه ساده برای هزینه های زندگی ایده خوبی است. نه تنها از نظر ماندگاری منابع محدود خود به شما در مدیریت کارها کمک می کند ، بلکه در عادت بزرگسالان نیز عادت بزرگی است.

سعی کنید این کار را اقدامی محدودکننده نبینید ، زیرا بودجه بندی این نیست که مجبور شوید به هر چیز سرگرم کننده ای که گفته می شود نه بگویید – بلکه درمورد این است که بفهمید برای چه چیزی می توانید بله بگویید و اولویت بندی را یاد بگیرید. من می توانم به شما بگویم که کسی که کمی به دوست خود که در تمام مدت تحصیل ما در دانشگاه صفحه گسترده بودجه داشت ، غرغر کرد ، می توانم به شما بگویم – او کسی است که اکنون می خندد.

من دانشجوی شغلی نیمه وقت 6.9 پوندی هستم – اکنون می توانم برنامه ریزی برای آینده مالی خود را شروع کنم؟

آشپزی یاد بگیرید

نیازی نیست که یک آشپز لذیذ شوید ، اما دانستن چگونگی تهیه چند کیفیت خوب ، پر کردن ظروف می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.

ظروف یک قابلمه که می توانند به صورت دسته ای پخته و منجمد شوند ، در وقت شما صرفه جویی می کند و شما را از مراجعه به Deliveroo پس از یک سخنرانی دیرهنگام یا جلسه کتابخانه باز می دارد ، در حالی که باید از کالاهای اصلی برای زمان تنگ بودن استفاده کنید ، مانند سیب زمینی ژاکت با انواع مختلف پر کردن یا غذاهای ساده ماکارونی مانع از دمیدن بودجه شما می شوند. جک مونرو و میگوئل بارکلی را برای تهیه دستورالعمل های شگفت انگیز ، ارزان و ساده بررسی کنید.

منابع خود را جمع کنید

اگر در سالن ها یا مشاغل مشترک خانه هستید (و هم خانه خود را دوست دارید) ، قبل از اینکه به فکر خرید چیز جدید باشید ، با آنها کار کنید تا یک کاتالوگ مشترک از مواردی مانند ادویه جات ترشی جات ، چاشنی ها ، وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی داشته باشید.

وام گرفتن برای کره زمین ارزان تر و بهتر از خرید و مصرف بیشتر و بیشتر کالاها است ، و یک جنبه اجتماعی نیز وجود دارد.

پشتیبانی مناسب را پیدا کنید

از مدتها قبل نیاز به حمایت و مشاوره مالی خوب برای دانشجویان وجود داشته است – زمان مهمی برای یادگیری مدیریت خوب پول است ، اما این نیاز اغلب نادیده گرفته می شود و انتظار می رود دانش آموزان در هنگام نگرانی پول پول خود را بگذارند و ساکت شوند.

تیم در پلت فرم آموزش مالی دانش آموزان Blackbullion کارهای بزرگی انجام می دهند تا با این مسئله مقابله کنند ، تا شرم مالی را در بین دانش آموزان کاهش دهند و آنها را برای داشتن یک رابطه سالم و کامل با پول در زندگی بزرگسالان آماده کنند.

مراقب اضافه برداشت باشید و اکنون خرید کنید ، بعداً پرداخت کنید

همه ما می دانیم که بدهی کارت اعتباری بدهی واقعی است ، اما اضافه برداشت و BNPL می توانند مانند نسخه نرم تری از بدهی احساس کنند ، که می تواند برای دانشجویان کمی لغزنده باشد.

من بعنوان شخصی که سرانجام هزینه اضافه برداشت دانشجویی 30 ساله خود را پرداخت کردم ، من هشدار می دهم که این وسوسه بزرگ 0٪ APR را در ایده های شما در مورد مقدار پول و توانایی مالی خود هشدار دهم. به همین ترتیب ، با BNPL ، قسمت دوم را بخاطر بسپارید – در واقع بعداً باید آن را پس دهید و اگر توانایی پرداخت بازپرداخت ها را ندارید ، هزینه ها و هزینه ها قابل اعمال است.

هزاره چگونه می توانند در 10 سال به آزادی مالی دست یابند (از شخصی که از بدهی 25000 پوند به پس انداز 500k پوند رسید)

اگر می خواهید هزینه چیزی را پخش کنید ، همیشه مطمئن شوید که آن را در بودجه خود قرار داده اید و برای بازپرداخت آن برنامه ای واقع بینانه و مقرون به صرفه دارید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما ، متناسب با امور مالی خود دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>