نحوه پس انداز پس از آخر هفته گران قیمت

[ad_1]

تعطیلات بانکی آفتابی همیشه نوعی چالش در هزینه ها است ، اما تعطیلات بانکی پس از قفل؟ یک بازی توپی کاملاً دیگر. توییتر با تعجبهایی درباره گرانی “بیرون” همراه است ، پس از ماهها زندگی اجتماعی و صرف صرف فعالیتهای آنلاین – و اینها اشتباه نیستند. برای آن دسته از ما که دیگر عادت به تصمیم گیری در این زمینه یا تعیین این نوع محدودیت ها نبودیم ، به راحتی می توانستیم ببینیم که پس اندازهای ما از بین می رود ، یا اینکه مانده کارت اعتباری شروع به خزش می کند ، فقط از سو advantage استفاده از لذت های دوگانه از آزادی و در آخر تابستان.

اگر کمی ولخرجی در تعطیلات بانکی داشته اید ، نگران نباشید – از تنهایی دور هستید و لازم نیست فاجعه بار باشد. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با سریعترین و آسان ترین حالت ممکن به مسیر خود برگردید.

این 10 عادت ضروری پس انداز می تواند * بالاخره * به شما کمک کند تا یک بافر مالی برای سال 2021 و بعد از آن بسازید

هرچه زودتر سهام خود را ثبت کنید

به همان اندازه وسوسه انگیز است که کنترل تعادل خود را متوقف کنید و از مشاهده اظهارات کارت اعتباری خود پس از آخر هفته صرف هزینه های زیاد خودداری کنید ، در طولانی مدت بخاطر آن از خود تشکر نمی کنید. هرچه مدت بیشتری آن را ترک کنید ، دیدن تأثیر کامل بر امور مالی شما دلهره آورتر خواهد بود و اضطراب بیشتری خواهید داشت. در بهترین حالت ، این امر شما را تحت فشار قرار می دهد و در بدترین حالت ممکن است منجر به فراموش شدن پرداخت یا کمبود حساب در حساب شما برای پوشش صورتحساب شود ، بنابراین بهتر است اکنون بررسی کنید – حتی اگر انگشتان خود را ببینید. ممکن است آنچنان که فکر می کردید بد نباشد ، اما حتی اگر هم باشد ، اکنون مدتی برای خریدن چیزها برای خود خریده اید.

خودت رو کتک نزن

وقتی ما بیش از حد برای لباس خرج می کنیم یا اواخر شب ولخرجی آنلاین می کنیم که ناسازگار است ، معمولاً می توان چیزها را پس داد ، اما اگر پول شما صرف غذا خوردن ، آشامیدن و معاشرت شده باشد ، این معمولاً امکان پذیر نیست و شما فقط باید با آنها زندگی کنید. آنچه خرج کرده اید این مهمتر باعث می شود که خودتان را بیش از حد برای هزینه زیاد مورد ضرب و شتم قرار ندهید ، زیرا شما نمی توانید برای تغییر آن کاری انجام دهید و عصبانی شدن از خود یا گرفتار شدن در شرمندگی باعث می شود اعتماد به نفس کمتری ایجاد کنید و به رابطه خود با یکدیگر آسیب برسانید. پول در بلند مدت ارزش نداره

به خاطر داشته باشید که شما واقعاً در بیدار شدن با خماری پس از گذراندن تعطیلات بانکی تنها نیستید و کمی به خودتان استراحت دهید. بالاخره ما همه گیر شده ایم.

من در خرده فروشی با هزینه 26 پوند کار می کنم و همیشه برای پس انداز تلاش کرده ام – چگونه می توانم این تابستان پول را کنار بگذارم و هنوز زندگی اجتماعی داشته باشم؟

فعال بودن در اینجا نکته کلیدی است ، بنابراین وقت بگذارید و به آنچه در حساب شما باقی مانده است نگاهی بیندازید و در صورت لزوم بودجه خود را تغییر دهید. اگر لازم است معالجه ای را که انتظار خرید آن را داشتید به تأخیر بیندازید یا ماه آینده چیزی را برای افزایش پس انداز خود تأمین کنید یا فضای بیشتری برای قبض کارت اعتباری اختصاص دهید ، اکنون زمان انجام این کار است. به خودتان زمان دهید تا تغییرات لازم را انجام دهید ، و بعداً احساس تغییر کوتاه یا وحشت نخواهید کرد.

اگر قرار است مخارج تعطیلات بانکی شما را برای پول نقد محروم کند ، زمان خوبی است که به برخی از روش های ایجاد پول اضافی که چند هفته پیش درباره آن نوشتم نگاه کنید. با تغییر آب و هوا ، به هر حال زمان بهتری برای مرتب سازی کمد لباس شما وجود ندارد ، و اگر مورد دیگری واقعاً “شما” نیست ، می توانید آن را در eBay یا Depop پاپ کنید و کمی پول پس بگیرید. همچنین سایت های بررسی برای هر دقایق آزاد در رفت و آمد شما وجود دارد و شما می توانید در صورت ایجاد یک شلوغ جانبی واقعی ، به شما کمک کنید تا در صورت داشتن ایده و زمان اضافی ، کمی پول نقد بیشتر به شما بدهد.

روش های بسیار سریع و آسان برای افزایش درآمد خود از خانه (از انجام نظرسنجی های آنلاین تا فروش در eBay)

اکنون برنامه ریزی را برای مورد بعدی شروع کنید!

تعطیلات بانکی آگوست به سرعت دور خود را فرا می گیرد ، پس چرا اکنون یک صندوق سرگرمی تعطیلات بانکی راه اندازی نمی کنید؟ به محض این که بعد از آخر هفته دوباره به پاهای خود برگردید ، می توانید هر هفته یک نفر پنجم یا دهم را کنار بگذارید تا بتوانید دفعه دیگر که باغ آبجو تماس می گیرد بدون احساس گناه هزینه کنید – و اگر یک شستشو باشد ، این پول اضافی است ذخیره شده برای چیز دیگری که می خواهید – این برنده است!

فهمید که پس از هزینه زیاد کمی پول نقد دارید ، می تواند استرس زا باشد ، اما مهم است که آن را در چشم انداز نگه دارید. همه ما بعضی اوقات کمی بیشتر از آنچه که قصد داریم هزینه می کنیم – این بخشی از زندگی است – و تا زمانی که اقدام کنید نیازی به تأثیرات برای همیشه شما نیست.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] برای ارائه دفترچه یادداشت پول خود و دسترسی به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست ، دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>