نشانه هایی که در قفل کردن به پای خود آسیب زده اید

[ad_1]

بله ، ما در مورد بازگشایی رستوران ها ، میخانه هایی که به ما اجازه می دهند از آب و هوای عجیب و غریب ماه مه و رابطه جنسی غیرمعمول دوباره در کارت ها قرار بگیریم ، ابلهانه عمل می کنیم ، اما ما اعتراف خواهیم کرد که چیزهای خاصی وجود دارد که از زندگی قفل شده از دست خواهیم داد.

و همچنین زندگی در لباس های راحتی ، بدون هیچ گونه عذر خواهی Deliveroo را لوس کرده و عقب می مانیم فروش غروب خورشید در شکستن ناهار ، پابرهنه خانه را از دست خواهیم داد.

همه ما به دلیل اینکه بیشتر به خانه بسته ایم ، در دمپایی زندگی می کنیم یا پابرهنه می رویم – و به گفته یکی از متخصصان ، این امر تأثیر عمده ای در وضعیت پای ما دارد.

گورگن گورگیان ، متخصص پا برای مهابیس و شرکت توضیح داد: “ممکن است پاهای شما در طول سال گذشته سهواً استراحت کرده باشند و به نوبه خود به آرامی شروع به تغییر شکل و سازگاری با یک محیط کمتر محدود کننده در خانه – چه با پای برهنه و چه با دمپایی کنند.” بنیانگذار عملکرد پای من.

در واقع چقدر می توانم * از پیاده روی راحت باشم؟ اگر روزانه 10 هزار قدم پیاده روی کنم ، می توانم از سالن بدنسازی بگذرم؟ پاسخ تمام س questionsالات شما

“در نتیجه ، این بدان معنی است که شما ممکن است با اشتیاق و انتظار برای پوشیدن ، به راحتی در بعضی از کفش های کمد لباس خود قرار نگیرید.” اگر وحشت می کنید که دیگر هرگز قادر به پوشیدن جیمی انتخابی نیستید که اجاره دسامبر 2019 را صرف آن کرده اید ، ترس نکنید.

گورگن می گوید پنج تمرین ساده وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید تا دوباره پا را برای کفش های مورد علاقه خود آماده کنید ، خواه این پاشنه های غیرعملی اما خوشایند زیبایی شما باشد یا مربیانی که برای رژیم تمرینی خود قفل کرده اید و هرگز کاملاً نتیجه نگرفته اند.

س isال این است که ، چگونه می توانیم از دوازده ماه گذشته شرایط سالم و با محدودیت کمتری داشته باشیم؟ چگونه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که هنگام پوشیدن کفش های “بیرون رفتن” شیک (البته چالش برانگیز در راحتی) ، فشار زیادی به آنها وارد نخواهیم کرد؟

در اینجا 5 روش ساده وجود دارد که می توانید دقیقاً انجام دهید …

اگر فعالیت های کم ضربه ای مانند تمرینات قدرتی ، یوگا ، پیلاتس یا پیاده روی در مسافت های کوتاه تر انجام می دهید ، انجام این پابرهنه برای دوره های طولانی تر به شما کمک می کند تا پاهای قوی تر و مقاوم تری داشته باشید.

گورگن هشدار می دهد: “فقط حواستان باشد خیلی زود کار نکنید ، خصوصاً اگر از دوره” خواب زمستانی “قفل خارج می شوید ، زیرا این امر می تواند منجر به گرفتگی پا شود.” “دقیقاً مانند بقیه اعضای بدن ، عضلات ، تاندون ها و مفاصل پای ما زمان می برد تا با بارها و حرکت بالاتر سازگار شوند.”

2. برو-برو

گورگن می گوید اگر بعد از یک روز طولانی به خانه برگشتید و پاهایتان دچار درد و رنج است ، حتماً با ورزش های پا به پا عشق بورزید. “سیستم عامل های آموزشی مانند My Foot Function تمرینات و مشاوره رایگان در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید ارائه می دهند. یا اگر وقت خود را برای تمرینات مخصوص پا ندارید ، فقط وقت خود را با پای برهنه می گذرانید یا با کفشی که بیرون می روید بیرون می روید. پاهای شما یک روش عالی برای سالم و قوی نگه داشتن پاها است. “

3. کفش راحت بپوشید ، مخصوصاً بعد از دوره “خواب زمستانی” قفل

وی توضیح می دهد: “هنگام كاوش در علم كفش ، و ارتباط آن با درد و آسیب دیدگاه ها و نتایج متناقضی وجود دارد. عاملی كه بیشترین ارتباط را با درد و آسیب كمتر دارد ، راحتی احساس شده توسط پوشندگان است.”

به گفته گورگن ، از این رو مهم است که انتخاب کفش های ما پس از قفل کردن برای شوک زندگی پرمشغله مناسب باشد – و ما باید به راحتی به پاشنه ها ، گوه ها یا کفش های رسمی برگردیم بدون اینکه به خود آسیب بزنیم.

یک قسمت از بدن همه فراموش می کنند که زیر دوش بشویند ، پس شما مقصر هستید؟

“سرمایه گذاری در یک جفت کفش راحت مهم است. برند مهابیس کفش داخلی به تازگی دمپایی جدیدی را به نام قاطر مهابیس راه اندازی کرده است ، که برای افراد شلوغی که به کفش راحت و راحت نیاز دارند ، طراحی شده است.”

4. به بدن خود گوش دهید

اگر در زانوها ، باسن یا پشت خود احساس درد می کنید ، این معمولاً به دلیل صرف ساعت های زیاد روی پا با کفش های نامناسب است.

برخلاف تصور عمومی ، علائم اختلال عملکرد پا همیشه در پا بروز نمی کند ، اما بیشتر در بدن بالا می رود. آیا می دانید هر قدم شما در حدود x1،25 وزن بدن شما است ، بنابراین اگر روزانه 10 هزار قدم با کفش بد برمی دارید ، برای یک فرد با وزن متوسط ​​بیش از 1000 تن از طریق پاهای شما است. ذهن دمیده شده.

با افزایش قد پاشنه (یعنی آن جیمی چووس عزیز) ، بارهای زانوی شما می تواند 20٪ یا بیشتر افزایش یابد – این 200 تن نیروی اضافی است. با گذشت زمان این منجر به افزایش سایش مفاصل می شود و می تواند به درد مزمن تبدیل شود.

کار در خانه می تواند برای وضعیت بدن شما ویرانگر باشد ، در اینجا نحوه رفع آن آورده شده است

5- زمان بیشتری را به زمینهای متغیر اختصاص دهید

“سطوحی که روی آنها می رویم غالباً بسیار قابل پیش بینی هستند ؛ مسطح و متقارن ، این امر ثبات و کارایی حرکت را برای ما فراهم می کند. با این حال ، صرف زمان زیاد بر روی سطوح بیش از حد قابل پیش بینی ، شما را به روشی که برای ما ضروری است ، به چالش نمی کشد. تا بتوانم بدن سالم را حفظ کنم. “

“بدن ما برای حرکت در زمینهای متغیر مداوم تکامل یافته است ، به همین دلیل است که پاهای ما چقدر قابل انعطاف است! کفش های محدود کننده نیز تأثیر مشابهی بر روی پا دارند و در نهایت باعث کاهش ظرفیت آن برای ایجاد یک سطح یکنواخت و گسترده برای توزیع وزن بدن شما بر روی این سطح “

پس چگونه آن را برطرف کنیم؟ اگر ساعات طولانی را به پیاده روی ، ایستادن و دویدن روی سطوح سخت و یکدست سپری می کنید ، مطمئن شوید که هنگام بازگشت به خانه به پاهایتان استراحت دهید و برخی از کفش های راحت را بلغزانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>